FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Gears of War,Unreal Tournament 3,Unreal Anthology,Microsoft Flight Simulator X Deluxe Edition


Zamówione dobry zakup ?

trochę nad tym MFSX się wachałem bo nie widziałem za dużo gameplay ale powinny być fajnym symulatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 19:30, Jan3d napisał:

Gears of War,Unreal Tournament 3,Unreal Anthology,Microsoft Flight Simulator X Deluxe
Edition


Zamówione dobry zakup ?

trochę nad tym MFSX się wachałem bo nie widziałem za dużo gameplay ale powinny być fajnym
symulatorem


GoW i Unreal Anthology to świetny wybór, nie pożałujesz. Szczególnie rozgrywka multi będzie przyjemna (i GoW i UT2004). UT3 nie trzyma poziomu wielkiego poprzednika, nadrabia jedynie grafiką. Co do MFSX się nie wypowiem - nie miałem styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej opłaca się kupić mass efect , prince of percia , mirors edge , warhamer 40000 down of war II

Mam do wyboru 2 gry , poradzcie które są najlepsze ( wszystkie gatunki z tych gier odpowiadają mi )
Proszę o jak najszybszą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 09:43, Kacper Karcz napisał:

Co lepiej opłaca się kupić mass efect , prince of percia , mirors edge , warhamer 40000
down of war II

Mam do wyboru 2 gry , poradzcie które są najlepsze ( wszystkie gatunki z tych gier odpowiadają
mi )
Proszę o jak najszybszą pomoc


Jeśli wszystkie gatunki Ci odpowiadają to polecałbym Mass Efect i Mirrors Edge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 09:43, Kacper Karcz napisał:

Co lepiej opłaca się kupić mass efect , prince of percia , mirors edge , warhamer 40000
down of war II

Mam do wyboru 2 gry , poradzcie które są najlepsze ( wszystkie gatunki z tych gier odpowiadają
mi )
Proszę o jak najszybszą pomoc


Ja bym wybrał Mass Effect i Mirror''s Edge., przy obu naprawdę jest zabawa, oba mają skrót ME^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem jakieś strategii tylko nie mam nic jeszcze na oku. Szukam strategii dobrej, w niskiej cenie i żeby weszła na troche starszego kompa. To są moje wymagania. Co do rozgrywki to obojętnie. Co szanowne Państwo może mi polecić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 11:19, Patrix0707 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem jakieś strategii tylko nie mam nic jeszcze na oku. Szukam
strategii dobrej, w niskiej cenie i żeby weszła na troche starszego kompa. To są moje
wymagania. Co do rozgrywki to obojętnie. Co szanowne Państwo może mi polecić? ;)


Age of Empires II.
Warhammer 40000: Dawn of War.
Polanie II (RTS/RPG).
Europa Universalis II.
Mroczne Wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 11:19, Patrix0707 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem jakieś strategii tylko nie mam nic jeszcze na oku. Szukam
strategii dobrej, w niskiej cenie i żeby weszła na troche starszego kompa. To są moje
wymagania. Co do rozgrywki to obojętnie. Co szanowne Państwo może mi polecić? ;)

Ostatnio w Kolekcji Klasyki pojawiło się wiele dobrych strategii. M.in:
- Majesty: Złota Edycja (w którą sam zaopatrzyłem sie wczoraj)
- Age Of Empires: Edycja Kolekcjonerska
- Age Of Mythology: Złota Edycja
To przykłądowe tytuły, w które wg. mnie warto się zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 11:19, Patrix0707 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem jakieś strategii tylko nie mam nic jeszcze na oku. Szukam
strategii dobrej, w niskiej cenie i żeby weszła na troche starszego kompa. To są moje
wymagania. Co do rozgrywki to obojętnie. Co szanowne Państwo może mi polecić? ;)

Warhammer:DoW
Spellforce 2
Rise of Nations:Rise of legends
C&C3 - Tiberium Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... A może co najlepsze z tych?

-Supreme Commander
-Age of Mythology
-Twierdza
-Age of empires III - tylko to już droższe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 11:19, Patrix0707 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem jakieś strategii tylko nie mam nic jeszcze na oku. Szukam
strategii dobrej, w niskiej cenie i żeby weszła na troche starszego kompa. To są moje
wymagania. Co do rozgrywki to obojętnie. Co szanowne Państwo może mi polecić? ;)


Age Of Empires 3
Antologia Warhammer 40 000 DoW
Rise of Nations : Rise of legends
Rome Total War (według mnie najlepsza część)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 11:30, Patrix0707 napisał:

Hmmm.... A może co najlepsze z tych?

-Supreme Commander
-Age of Mythology
-Twierdza
-Age of empires II


OoO dugi post:-)

Supreme Commander, ma duże wymagania sprzętowe, ale jak masz przynajmniej dwurdzeniowego procka, 8600 i 1,5Gb Ramu to ok. jako strategia jest świetny. OGROMNE, powtarzam OGROMNE bitwy. Znośna fabuła, trzy, a z dodatkiem 4 grywalne rasy w multi. Goroąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 11:19, Patrix0707 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem jakieś strategii tylko nie mam nic jeszcze na oku. Szukam
strategii dobrej, w niskiej cenie i żeby weszła na troche starszego kompa. To są moje
wymagania. Co do rozgrywki to obojętnie. Co szanowne Państwo może mi polecić? ;)


Jeśli nie grałeś polecam Earth 2160. Do kupienia w postaci Earth Universe, czyli wszystkie części (2140, 2150, 2160) wraz z dodatkami za ok 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 11:30, Patrix0707 napisał:

Hmmm.... A może co najlepsze z tych?

-Supreme Commander
-Age of Mythology
-Twierdza
-Age of empires III - tylko to już droższe ;/

Supreme Commander: Skomplikowana i rozbudowana strategia. Jeżeli lubisz takie - kupuj w ciemno ;)
Age Of Mythology: Bardzo dobra gra z bardzo dobrym klimatem.
Twierdza: Nie wypowiadam się, nie grałem.
Age Of Empires: Chyba najlepsza część serii AoE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 11:30, Patrix0707 napisał:

Hmmm.... A może co najlepsze z tych?

-Supreme Commander
-Age of Mythology
-Twierdza
-Age of empires III - tylko to już droższe ;/


Jeżeli Age of Empires - to tylko 2. Najlepsza część serii, zdecydowanie (mówię to ja, który spędził przy tej seri kawał swojego życia).
Jeżeli Twierdza to tylko Krzyżowiec. Również najlepsza część, nigdy się nie nudzi. Ale możesz kupić każdą część (teraz Twierdza 2 weszła do Extra Klasyki), nie powinieneś być zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 11:35, bzuq99 napisał:

> Hmmm.... A może co najlepsze z tych?
>
> -Supreme Commander
> -Age of Mythology
> -Twierdza
> -Age of empires II

OoO dugi post:-)

Supreme Commander, ma duże wymagania sprzętowe, ale jak masz przynajmniej dwurdzeniowego
procka, 8600 i 1,5Gb Ramu to ok. jako strategia jest świetny. OGROMNE, powtarzam OGROMNE
bitwy. Znośna fabuła, trzy, a z dodatkiem 4 grywalne rasy w multi. Goroąco polecam.


Uuu nie zauważyłem wymagań ;/ To supreme odpada. A jeśli chodzi o AoE 3. Czy można ją kupic taniej niż w platynowej kolekcji? Bo jak nie to pozostanie mi albo AoE 2 albo twierdza o ktorej mówi Lord of Tyranos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2009 o 11:40, Patrix0707 napisał:

Uuu nie zauważyłem wymagań ;/ To supreme odpada. A jeśli chodzi o AoE 3. Czy można ją
kupic taniej niż w platynowej kolekcji? Bo jak nie to pozostanie mi albo AoE 2 albo twierdza
o ktorej mówi Lord of Tyranos


Na pudełku widnieja mniejszę, nawet dużo, ale z własnego doświadczenia, wiem że sa troszke zaniżone (szczególnie, jak na ekranie naraz jest ok. 1000 jednostek:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się