FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2009 o 23:40, Arkads napisał:

Która część KOTORu lepsza?

Ciężko powiedzieć. Dwójka miała bardziej dojrzały, mroczny klimat, ale była bardziej zabugowana i miała schrzanioną końcówkę (i niektóre wątki niedokończone). Natomiast jedynka miała bardziej "starwarsowy" klimat i zaskakujące zakończenie. Ogólnie obie części są bardzo dobre. Najlepiej zacząć od jedynki, ponieważ ta bezpośrednio łączy się z dwójką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuct. A jeśli zamówiłem już dwójkę, będę miał problemy z grą w Nią bez przejścia ani jakiegokolwiek zapoznania się z 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 00:18, Arkads napisał:

Fuct. A jeśli zamówiłem już dwójkę, będę miał problemy z grą w Nią bez przejścia ani
jakiegokolwiek zapoznania się z 1?

Raczej nie. Te gry nie są aż tak mocno powiązane. Choć są motywy, które łatwiej zrozumieć grając wcześniej w jedynkę, ale jest ich niewiele. Poza tym zawsze możesz przeczytać o fabule jedynki w necie i wszystko stanie się jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 00:23, zermithon napisał:

> Fuct. A jeśli zamówiłem już dwójkę, będę miał problemy z grą w Nią bez przejścia
ani
> jakiegokolwiek zapoznania się z 1?
Raczej nie. Te gry nie są aż tak mocno powiązane. Choć są motywy, które łatwiej zrozumieć
grając wcześniej w jedynkę, ale jest ich niewiele. Poza tym zawsze możesz przeczytać
o fabule jedynki w necie i wszystko stanie się jasne.


Tak, ale zepsuje sobie ew. grę w pierwszą część ;) Warto rozpykać ją najpierw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 16:23, Arkads napisał:

Stalker. Ale bym Ci polecił 1 część, wg mnie genialna gra ;]

Heh 1 cz. przeszedlem na mistrzu i powiem wam ze troszke łatwa ale trudno a i jeszcze 1 pytanie widzialem ze jest durzo błędów w stalkerze 2 ale mimo to dzieki wibieram STALKERA przez odczucia z pierwszej czesci byla naprawde dobra, i ten klimtat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz Stalkera to gdzieś miałem linka do wersji ALPHA gry razem z pojazdami. Inaczej Stalker który przerasta to co dostaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 16:22, alexiej napisał:

Jak chcesz Stalkera to gdzieś miałem linka do wersji ALPHA gry razem z pojazdami. Inaczej
Stalker który przerasta to co dostaliśmy :)


Czyli stary Stalekr gdy jeszcze był w produkcji był dużo lepszy od tego który dostaliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ciągle mam problem z wyborem MMO. Dużo grałem w L2, ale jednak na offie same boty...i troche nudny sie już zrobił. Szukam jakiejś alternatywy z podobnym systemem gospodarczym, otwartym pvp i darmowe....znacie coś? proszę o propozycje.
Narazie znalazłem tylko Runes of Magic i Priston Tale 2...

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 18:03, kotfilon napisał:

Witam.
Ciągle mam problem z wyborem MMO. Dużo grałem w L2, ale jednak na offie same boty...i
troche nudny sie już zrobił. Szukam jakiejś alternatywy z podobnym systemem gospodarczym,
otwartym pvp i darmowe....znacie coś? proszę o propozycje.
Narazie znalazłem tylko Runes of Magic i Priston Tale 2...

Z góry dziękuję za pomoc


Właściwie to Runes of Magic powinno Ci przypaść do gustu bo innej produkcji z systemem gospodarczym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 18:36, kotfilon napisał:

A jaki tam jest system gospodarczy?


W sumie to nie wiem, ale słyszałem dużo od kolegów. Podobno jakieś domy aukcyjne są itp. Koledzy polecali, lecz jak na razie nie dałem się skusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 18:55, Kraju napisał:

> A jaki tam jest system gospodarczy?

W sumie to nie wiem, ale słyszałem dużo od kolegów. Podobno jakieś domy aukcyjne są itp.
Koledzy polecali, lecz jak na razie nie dałem się skusić.



Własnie taki dom aukcyjnyjest do d***, w WoWie też prawie gospodarki nie ma. W L2 siedziało sie w Giran i wołało, wystawiało sklep, targowało...to było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest godnego polecenia jeżeli chodzi o gry podobne do Europy Universalis III? Czyli coś o mikro zarządzaniu państwem z milionem opcji do wyboru. ;)
Odpadają poprzednie części EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 18:59, kotfilon napisał:

Własnie taki dom aukcyjnyjest do d***, w WoWie też prawie gospodarki nie ma. W L2 siedziało
sie w Giran i wołało, wystawiało sklep, targowało...to było super.


Właśnie podobno w L2 pełno ludzi rozkłada swoje stragany. xD Ale jest za dużo botów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:01, witkab napisał:

Co jest godnego polecenia jeżeli chodzi o gry podobne do Europy Universalis III? Czyli
coś o mikro zarządzaniu państwem z milionem opcji do wyboru. ;)
Odpadają poprzednie części EU.


Cywilizacja IV może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 17:51, Kraju napisał:

> Jak chcesz Stalkera to gdzieś miałem linka do wersji ALPHA gry razem z pojazdami.
Inaczej
> Stalker który przerasta to co dostaliśmy :)

Czyli stary Stalekr gdy jeszcze był w produkcji był dużo lepszy od tego który dostaliśmy?


Ciekawe z której strony... Bug buga bugiem pogania... Frajda tylko z jazdy pojazdami, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:08, Kraju napisał:

> Co jest godnego polecenia jeżeli chodzi o gry podobne do Europy Universalis III?
Czyli
> coś o mikro zarządzaniu państwem z milionem opcji do wyboru. ;)
> Odpadają poprzednie części EU.

Cywilizacja IV może?



Hmm. Sensowna propozycja. :) Muszę poszukać jakiejś dobrej oferty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się