FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Kobiet nie pyta się o wiek, czy jakoś tak... Ta gra była genialna podczas premiery, jest genialna teraz i będzie zawsze genialna :) Polecam Mafię każdemu (no może nie dzieciom, bo nie zrozumieją o co w tej grze chodzi, bo to nie zwykła sieka) a i grafika aż tak bardzo nie razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie, Stalkera lepsza jest pierwsza część imo, Cień Czarnobyla. Clear Sky też dobre ale nie wciągnął mnie tak jak FC 2. Jak zacząłem weń grać to przez 2 tyg nie grałem praktycznie w nic innego. Mocna grafika tylko do niego jest potrzebna, najlepiej do full detali 4850 lub 9800 GTX/GTX 250/260.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry to FPS z otwartym światem. Obie maja spory ten świat. W Stalkerze minusem jest brak pojazdów, zaś w Far Cry 2 powiadają że nudny.

Ja grałem w obie i polecam ci bardziej Far Cry 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 13:31, dexter1023 napisał:

czesc
Nie wiem co kupic.STALKERA czyste niebo czy Far Cry 2.Dzisiaj ide do Empiku.POZCIE

Prosiłeś o "pożcoć" więc Ci mniej więcej "pozcocię". W pirwszą grę nie grałem, ale FC2 zrobił na mnie OGROMNE wrażenie...ale po godzinie już nie :/ Robi się cały czas DOKŁADNIE to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 16:26, NecroVisioneR napisał:

Mam pytanie co lepiej wziąść ?Riddicka[nowego] CoH Złotą Edycja plus Doom 3 czy Riddick
+ Hawx??


Riddick + CoH najlepiej... A Dooma 3 kup w przyszłości - koniecznie ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 16:13, Furion_III napisał:

Mam dylemat w sprawie kupna gry, która bardziej będzie mi sie podobać (lubie gry RTS)
a co najwazniejsze wciagnie mnie?


Company of Heroes - jeśli lubisz RTSy w klimacie II Wojny Światowej
Battleforge - jeśli lubisz kolekcjonerskie karcianki (np MTG) i gry online
Dawn of War II - jeśli szukasz nowoczesnego RTSa z wymagającym multiplayer


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 23:12, darth_16 napisał:

Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś grę(najlepiej akcji, ale może być też coś innego)(najlepiej,
żeby była z II połowy 2008 i z 2009 roku) do 120 zł.


jeśli interesuje Cie filmowy RPG/shooter SF to bierz Mass Effect
a jeżeli masz ochotę na nowoczesnego RTSa to kup Dawn of War II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 12:56, Gromo napisał:

Ja jadę jutro do MM i mam wątpliwości co do gier, które mam kupić. Mam 3 zestawy do
wyboru:

Dnia 05.05.2009 o 12:56, Gromo napisał:

Mass Effect + Bioshock


myślę, że to będzie najlepszy wybór, obie gry są dobre, ciekawe, oryginalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o pomoc: otóż mam zamiar kupić sobie gierkę, ale mówiąc szczerze nie umiem sam sobie żadnej zaproponować. Mam nadzieję, że jak podam, co chciałbym, aby się w niej znajdowało, uda Wam się mi pomóc. Otóż chciałbym, aby gra miała rozbudowany multiplayer (lub żeby była długa i ciekawa, leśli to RPG), była dosyć świeża (tak od 2007) i ładnie wyglądała na półce :). Możecie zaproponować mi zestawik kilku, ale do 150zł. Najbardziej lubię strategie, strzelanki i RPG. Ponadto zastanawiałem się nad Battleforgem, ale nie jestem pewien czy po kupnie, aby mieć jakie kolwiek szananse z innymi trzeba będzie wydawać jeszcze pieniądze (to w moich oczach grę całkowicie by zdyskwalifikowało). Jak myślicie, co warto kupić? PS. Mam już UT, Gow, Battlefielda i CoD''a, więc tych niew podawajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 20:30, michas93 napisał:

Ponadto zastanawiałem się nad Battleforgem, ale nie
jestem pewien czy po kupnie, aby mieć jakie kolwiek szananse z innymi trzeba będzie wydawać
jeszcze pieniądze (to w moich oczach grę całkowicie by zdyskwalifikowało)


Podobno można się również bawić bez wydawania prawdziwej gotówki.


A co warto kupić? Z RPG to Mass Effect albo Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes z dodatkami, CoD 4 Modern Warfare (jeśli akurat tego nie masz bo to chyba najlepsza z części), Mas Effect,, Neverwinter Nights 2, Wiedźmin, Crysis, Gothic 3, Bioshock, Fallout 3, Stalker Cień Czarnobyla, King''s Bounty Legenda, Settlers Narodziny Imperium, Far Cry 2. Te mi pierwsze na myśl przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 20:36, Ecko09 napisał:

> Ponadto zastanawiałem się nad Battleforgem, ale nie
> jestem pewien czy po kupnie, aby mieć jakie kolwiek szananse z innymi trzeba będzie
wydawać
> jeszcze pieniądze (to w moich oczach grę całkowicie by zdyskwalifikowało)
Podobno można się również bawić bez wydawania prawdziwej gotówki.
A co warto kupić? Z RPG to Mass Effect albo Fallout 3.

Company of Heroes z dodatkami, CoD 4 Modern Warfare (jeśli akurat tego nie masz bo to
chyba najlepsza z części), Mas Effect,, Neverwinter Nights 2, Wiedźmin, Crysis, Gothic
3, Bioshock, Fallout 3, Stalker Cień Czarnobyla, King''s Bounty Legenda, Settlers Narodziny
Imperium, Far Cry 2. Te mi pierwsze na myśl przychodzą.


Dzięki za podpowiedzi, prawdopodobnie skorzystam, ale zastanawiam się, jak daleko można pociągnąć w Battleforge''u bez wydawania większej ilości gotówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 21:26, michas93 napisał:

> >

Dzięki za podpowiedzi, prawdopodobnie skorzystam, ale zastanawiam się, jak daleko można
pociągnąć w Battleforge''u bez wydawania większej ilości gotówki?


A tego to już nie wiem. Popytaj w temacie BattleForge''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i głupie pytanie, ale...Czy Mass Efect to dobra gra? Żebyście mniej więcej znali upodobania me w grach RPG napiszę, że najbardziej podobał mi się Kotor, Wiedźmin, Jade Empire. Czy jest to coś podobnego do czegoś z tych trzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej do Kotora, zresztą robili go ci sami ludzie i podobieństw jest bardzo dużo. Używanie mocy, dowodzenie z drużyną. Jak grałem to miałem wrażenie że to taki, jeśli chodzi o model rozgrywki, kotor na sterydach :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się