FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2009 o 14:42, NecroVisioneR napisał:

> Witam. Czy uważacie, że warto zakupić Cryostasis: Sleep Of Reason? Jeżeli tak, to
dlaczego?

Warto,gra ma świetna fabułę,mrożacy[dosłownie] klimat i bardzo ładnie wygląda,ponadto
kosztuje 50 zł :)Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania co do tej gry to pytaj,bo onegdaj
jestem jedyną osobą która w tą gre na gram.pl gra...

A jak z wymaganiami? Naprawdę gra ma je takie wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2009 o 14:50, Robhaal napisał:

A jak z wymaganiami? Naprawdę gra ma je takie wysokie?


U mnie chodzi na najwyższych detalach[Radeon 4850,IC2Q 2,40 ghz i 2gb ramu,ale lekkie zacinki zdarzają się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połki mi się uginają od gier, a nie mam w co pograć...:) Trudne pytanie: Szukam dobrego RPG w klimacie TES,G-1,2, Two Worlds,coś co przykuje mnie na wiele, wiele godzin do fotela,może przeoczyłem jakis tytól ?:) Wyszlo ostatnio sporo kiepskich gier i boje sie już kupować na chybił-trafił cokolwiek.Lubie też CoD 1+UO,Mam CoD 2,4, BF 2, UT-3,Stalker, ale te ostatnie mnie tak nie zafascynowały i są już eksponatami:) Generalnie szukam jakiejś naprawdę dobrej, duzej gry która mnie odciągnie od zajęć wszelakich. AoC gram....ale jakoś za duzo przy niej palę fajek:P NWN-y mam wszystkie, Wiedzmina, Mass Effect,BG, D-II, Dark Messiah....za duzo by wymieniać:) Naprawdę nie wiem co kupić , bo nie widzę nic godnego uwagi ostatnimi czasy, moze cos podpowiecie?..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 15:32, dexter1023 napisał:

czesc
Chcialbym wiedziec ile zajmuje przejscie kroniki riddicka assault on dark athena.Z gory
dzieki


Ok. 8- 9 godzin. Oczywiście samą kampanie Dark Athena, bo jak wiadomo dostępna jest też kampania Butcher Bay (też coś koło 8h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem trzech gier przy czym każda z nich różni się gatunkiem. Chodzi mi o Battleforge''a, Demigod''a oraz Lineage II. Powiem, iż gram od 3 lat w WoW''a, więc LII to dla mnie dobry wybór IMO poza tym ciekawa odskocznia od dzieła Blizzarda, z kolei BF również posiada pewne zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam pytanie czy opłaca się kupić te 2 gry Mass Effect i S.T.A.L.K.E.R CN mam 1 stalkera ale był dla mnie trochę za trudny ale w wakacje znowu będę go przechodził wię opłaca się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 20:44, Szw3dzik napisał:

Witam ja mam pytanie czy opłaca się kupić te 2 gry Mass Effect i S.T.A.L.K.E.R CN mam
1 stalkera ale był dla mnie trochę za trudny ale w wakacje znowu będę go przechodził
wię opłaca się ?


Oczywiście obydwie gry są świetne. A stalker CC jest trudny tylko bez patcha 1.0.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 15:15, Maximo napisał:

Naprawdę nie wiem co kupić , bo nie widzę
nic godnego uwagi ostatnimi czasy, moze cos podpowiecie?..:)


Bodajże od jutra rusza reedycja Planescape: Torment za jakieś grosze. Nie jest to może gra podobna do TES czy Gothica, ale jest to gra uważana za najlepszy RPG...jaki się kiedykolwiek ukazał. Polecam się zaopatrzyć, to gra "typu Baldurs Gate".

Kolejnym dobrym rpg, jakiego nie widziałem w Twojej kolekcji jest Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Klimat POWALA, podobnie jak rozgrywka. Jest to prześwietny RPG, ale możesz mieć problemy z dostaniem tej gry gdziekolwiek (raczej tylko zakupy przez internet pozostają).

Coś zbliżonego do TES i Gothic...to z pewnością najnowszy Fallout. Otwarty świat, wielka swoboda i naprawdę sugestywny klimat, brutalny świat - pierwsza liga gier. Jednakże nie spodziewaj się po nim super fabuły i ciekawych postaci (TES i Gothic zresztą pod tym względem też zawodzą). Po otoczkę fabularną i ciekawe postacie zapraszam do Fallout 1 i Fallout 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2009 o 21:18, Lampek napisał:

Bodajże od jutra rusza reedycja Planescape: Torment za jakieś grosze. Nie jest to może
gra podobna do TES czy Gothica, ale jest to gra uważana za najlepszy RPG...jaki się kiedykolwiek
ukazał. Polecam się zaopatrzyć, to gra "typu Baldurs Gate".

Kolejnym dobrym rpg, jakiego nie widziałem w Twojej kolekcji jest Vampire: The Masquerade
- Bloodlines. Klimat POWALA, podobnie jak rozgrywka. Jest to prześwietny RPG, ale możesz
mieć problemy z dostaniem tej gry gdziekolwiek (raczej tylko zakupy przez internet pozostają).


zgadzam się z tą opinią to są PRAWDZIWE erpegi i mają to czego takiemu Gothicowi czy Mass Effect brakuje...
świetne jest jeszcze Arcanum ale grafika nie wytrzymuje już próby czasu w przeciwieństwie do Tormenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o RPG, to jak ktoś już wcześniej pisał polecam Tormenta, Fallouty i Arcanum (ale wszystkie te gry są już dość stare, więc jeśli odstraszają Cię gry starsze niż rok 2005, to lepiej nie graj;)), z nowszych niezły jest też Drakensang, Jade Empire i z takiego FPS-a z lekką domieszką RPG, to Bioshock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 20:44, Szw3dzik napisał:

Witam ja mam pytanie czy opłaca się kupić te 2 gry Mass Effect i S.T.A.L.K.E.R CN mam
1 stalkera ale był dla mnie trochę za trudny ale w wakacje znowu będę go przechodził
wię opłaca się ?


Mass Effect polecam głównie przez świetną fabułę jak i postacie. W STALKERA CC nie grałem więc trudno mi cokolwiek o nim powiedzieć, oprócz tego że ma lepszą grafikę. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 15:15, Maximo napisał:

Połki mi się uginają od gier, a nie mam w co pograć...:) Trudne pytanie: Szukam dobrego
RPG w klimacie TES,G-1,2, Two Worlds,coś co przykuje mnie na wiele, wiele godzin do fotela,może
przeoczyłem jakis tytól ?:)


Trudna sprawa..bo ostatnimi czasy faktycznie nic ciekawego w tym zakresie nie ma...mam podobne odczucie jak ty - masa gier na półce a nie ma w co grać. Troche czasu zajął mi G3 z patchem 1.7, troche pobawiłem się Crysisem przeszedłem Mass effect, a teraz to juz tylko czekam przede wszystkim na Risen i Gothic 4. A przy okazji na Wolfensteina, mass effect 2, dooma 4 i następne Call of Duty. No i zamierzam w końcu przejść Far Cry 2.

edit: Chyba tez spróbuje przekonać się fallouta 3 (mam tylko dylemat grac w niego na pc czy na xboxie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2009 o 12:29, Kraju napisał:

Mass Effect polecam głównie przez świetną fabułę jak i postacie.


Mass Effect przy takim Planescape Torment nie ma żadnej fabuły i postaci...
ta gra to moje największe rozczarowanie ostatniego roku...
niby jak w KOTORze ale jakoś tak brak TEGO CZEGOŚ jakiejś głębi...
i do tego te beznadziejne sklonowane i nudne misje poboczne...

polski Wiedźmin bije tę grę na głowę pod każdym względem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... niedlugo dostane komputra mojego:D Ok więc chyba wszyscy znają parametry mojego kompa;p duzo postów o tym jest;p więc mam 150 zl, kupić sobie za to klawiaturę i WH40k DoWII albo zamiast DoW''a 2 Company of Heroes na linii frontu, czy zbierac jeszcze ookolo 4 miesiące na karte grafiki lepszą?
Zawsze mogę karte grafiki kupić sobie na gwiazdke czy cos w tym stylu;p A gier to raczej nie pozwolą mi kupić, więc po kryjpomu mogę wybyć do Media Expert;p
Zatem powiedzcie szybko, to bym jeszcze teraz polecial;p

PS: Dodam że klawiatura jest moja rozklekotana i bardzo glosno chodzi jak się naciska przyciski więc by się przydala ( za 50 zl taką planuje)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad opłacalnością zakupu gry Saints Row 2. Nie wiem zbyt dużo na temat tej gry i chciał bym się dowiedzieć jaka jest wasza opinia na jej temat. Grałem i przeszedłem już GTA IV które już mi się znudziło i szukam podobnej gry która wciągnęła by mnie równie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 15:15, Maximo napisał:

Połki mi się uginają od gier, a nie mam w co pograć...:) Trudne pytanie: Szukam dobrego
RPG w klimacie TES,G-1,2, Two Worlds,coś co przykuje mnie na wiele, wiele godzin do fotela,może
przeoczyłem jakis tytól ?:) Wyszlo ostatnio sporo kiepskich gier i boje sie już kupować
na chybił-trafił cokolwiek.Lubie też CoD 1+UO,Mam CoD 2,4, BF 2, UT-3,Stalker, ale te
ostatnie mnie tak nie zafascynowały i są już eksponatami:) Generalnie szukam jakiejś
naprawdę dobrej, duzej gry która mnie odciągnie od zajęć wszelakich. AoC gram....ale
jakoś za duzo przy niej palę fajek:P NWN-y mam wszystkie, Wiedzmina, Mass Effect,BG,
D-II, Dark Messiah....za duzo by wymieniać:) Naprawdę nie wiem co kupić , bo nie widzę
nic godnego uwagi ostatnimi czasy, moze cos podpowiecie?..:)


Jeśli w RPG najważniejsza jest dla Ciebie fabuła i bohaterowie - bierz Tormenta, w Ekstra Klasyce jest. Ta gra po prostu jest wielka. Poza tym całkiem dobry wybór to Jade Empire, bardzo przyjemna gra i inna niż wszystkie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 16:53, Feallan napisał:

Hmmm... niedlugo dostane komputra mojego:D Ok więc chyba wszyscy znają parametry mojego
kompa;p duzo postów o tym jest;p więc mam 150 zl, kupić sobie za to klawiaturę i WH40k
DoWII albo zamiast DoW''a 2 Company of Heroes na linii frontu, czy zbierac jeszcze ookolo
4 miesiące na karte grafiki lepszą?
Zawsze mogę karte grafiki kupić sobie na gwiazdke czy cos w tym stylu;p A gier to raczej
nie pozwolą mi kupić, więc po kryjpomu mogę wybyć do Media Expert;p
Zatem powiedzcie szybko, to bym jeszcze teraz polecial;p

PS: Dodam że klawiatura jest moja rozklekotana i bardzo glosno chodzi jak się naciska
przyciski więc by się przydala ( za 50 zl taką planuje)

Pozdro.


Przypominam się^^ Może ktoś sie zdecyduje mi odpowiedzieć, bo jutro zamierzam iść do sklipu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się