FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2009 o 20:21, darth_16 napisał:

Mam pytanie. Jutro idę sobie kupić jakąś grę(około 100 zł). I mam pytanie: co lepsze?
1. Age of Conan
2. Wolverine
3. Coś innego


AoC-Słabe MMO wg. mnie

Wolverine-Bardzo dobra egranizacja :) jeśli lubisz gry typu DMC to ci się spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empirte się rejestruje na Steamie więc zostaje ''na zawsze'', działa bez płyty. Jak z Medkiem nie wiem. Empire kupić warto jak najbardziej, w recenzjach też chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empire: Total War jest podobno strasznie zabugowane i szczerze mówiąc wydaje mi się że nie warto na tą gierkę wydać ponad 100zł. Lepiej zrobisz jak poczekasz na jakąś reedycje i nabędziesz już jako tako załataną albo też kupisz ją np. przy okazji wPLNomanii, w której to była już dostępna chyba ze dwa razy za 39zł+wPLN z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 23:23, dave03 napisał:

Empire: Total War jest podobno strasznie zabugowane i szczerze mówiąc wydaje mi się że
nie warto na tą gierkę wydać ponad 100zł. Lepiej zrobisz jak poczekasz na jakąś reedycje
i nabędziesz już jako tako załataną albo też kupisz ją np. przy okazji wPLNomanii, w
której to była już dostępna chyba ze dwa razy za 39zł+wPLN z tego co pamiętam.

Nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 14:11, tylor2 napisał:

Poradźcie: Szukam dobrej (taniej) gry na PSP
Gatunek obojętny ( byle nie gry typu Przygody koziołka matołka :-))


Oj, mnóstwo tego by się znalazło :-). Z tanich trochę starszych polecam np.: Locoroco, Patapon, Burnout Dominator, Wipeout Pure, NFS Rivals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wyborem jednej ze strategii, co będzie lepsze?

- Supreme Commander(20zł Extra Klasyka Hit)
- Age of Empires I-II (25zł, Kolekcja Klasyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 15:52, maciek999 napisał:

Zastanawiam się nad wyborem jednej ze strategii, co będzie lepsze?

- Supreme Commander(20zł Extra Klasyka Hit)
- Age of Empires I-II (25zł, Kolekcja Klasyki)


Obie powinieneś mieć w swojej kolekcji, ale AoE to klasyk RTSów. Wydałbym każde pieniądze, by móc zagrać w tę serię (na Twoim miejscu). Wspaniały klimat, muzyka, grafika nadal daje radę. No i przede wszystkim - ogromna grywalność. Bierz i się nie zastanawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie wolisz klimaty, futurystyczne czy starożytne, gry są na tyle tanie że można spokojnie kupić obie są tego warte. Ja osobiście akurat Age nie trawię, za to Supreme to jedna z lepszych strategi w jakie imo grałem, nic nie zastąpi widoku atomówki czy porządku jaki robią jednostki eksperymentalne :-). I te bitwy nie rzadko na kilkaset jednostek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie ? Znów nie wiem co było by lepiej kupić. Z jednej strony jak o fan wszelkiego rodzaju wyścigów i rajdów zastanawiam się nad Colin McRae Dirt, a z drugiej strony jako zwolennik gier zespołowych i wojennych zastanawiam się nad Battlefieldem Bad Company.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Dirta to bym poczekał do września na nową część a Bad Company 1 , o ile mówimy o konsoli bo na PC nie wyszła warto polecić jak najbardziej, w recenzjach chwalą ją chyba wszędzie gdzie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś zaproponowac jakiś ciekawy tytuł RPG w stylu Fable''a gothica... najlepiej s serii extra klasyka no niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 16:54, 1096 napisał:

Mógłby mi ktoś zaproponowac jakiś ciekawy tytuł RPG w stylu Fable''a gothica... najlepiej
s serii extra klasyka no niekoniecznie...

Z tej serii to chyba Jade Empire i Morrowind, chociaż to drugie nie za bardzo mi się spodobało. Chyba zainstaluję drugi raz...wracając do tematu, JE jest niesamowitym RPG-iem. Jednak na Twoim miejscu uzbierał bym jeszcze trochę i kupił Wiedźmina. Świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 16:53, Wintesun napisał:

Warto kupić Dirt i Grid za 100 zł? Dużo ludzi jeszcze gra w Grida po sieci? Na drugim
biegunie znajduje się Blazing Angels II i Call of Duty 2, ale ten drugi zestaw jakoś
mniej mi się podoba.


Ja bym polecił zestaw DIRT plus GRID. Sam go kupiłem i co prawda w Colina jeszcze nie grałem ale Grid jest bardzo dobry. No i za tą cenę takie dwie gry- to się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym kupił wiedźmina, ale w moim przypadku długo bym zbierał bo przy okazji musiałbym kupić nowy komputer, bo na tym to jade empire jakby mi wogóle poszło to na minimum i z biedą.
W morrowinda grałem i nie przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 16:54, 1096 napisał:

Mógłby mi ktoś zaproponowac jakiś ciekawy tytuł RPG w stylu Fable''a gothica... najlepiej
s serii extra klasyka no niekoniecznie...


Ja również poleciłbym Jade Empire. Gra świetna, oryginalny orientalny klimat i ogólnie miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić jakoś na początku lipca grę Red Faction Guerilla na xboxa i tutaj mam pytanie, grał ktoś już w tą grę? Jeśli tak to jak wam się podoba? Jak wypadła polska wersja?

Grałem w demo i... gra mi się bardzo podoba, ale nie wiem jak w full ver. będzie wygladac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się