FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2009 o 16:27, Wintesun napisał:

Ja jak grałem w Stalkera to mnie zasilacz wybuchł, ale nie sądze że o takie wrażenia
Ci chodzi. Przez większość część czasu Stalker jest po prostu ponury, ale kiedy schodzi
się do jakiś laboratoriów podziemnych potrafi przestraszyć. Te wyskakujące z ciemności
snorki, i zomyfikowani stalkerzy potrafią nieźle nie tyle powodować robienie w gacie
co szokować nagłością pojawienia się. Jeżeli nie lubisz lekkiego nawet niepokoju - odradzam.
Wszystkim którym niestraszne to - polecam.

Przy wzmacniaczu padłem :D
Dzięki serdeczne Wintesun, Llordus i igor8472! Zamówienie już złożone, teraz tylko czekać na Riddick''a i Stalkera. Jeszcze raz serdeczne dzięki panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes czy Supreme Commander ??? Którą strategie bardziej polecacie. Temat II WW bardziej trawię ;p ale może lepiej zainwestować w drugi tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie i obie równie dobre. Na początek bym polecił może Kompanię Braci ale obie są tanie już, Company w wirtusie za 20zł, Supreme też już za grosze można dostać, samo bez dodatku nawet i po 10-15zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 20:19, olamis napisał:

Co myślicie o grze Drakensang? Do czego podobna, jak fabuła, grafika?
Warto kupić?


Jeżeli jesteś fanką RPG to jak najbardziej polecam. Mogę Ci sprzedać mój egzemplarz, praktycznie nówka, raz czy dwa razy płyta była w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 14:19, igor8472 napisał:

Polecam, grę przeszedłem, ciekawa. Postawiłbym jej 8/10, na początku jest trochę nudno
ale później akcja się rozkręca i trzyma na poziomie aż do końca.


Co prawda jeżeli grało się w 1, to wiadomo "co cię nastraszy" - tylko nie wiesz kiedy. Gra śliczna graficznie i dobra, według mnie zaś koncówka F.E.A.R. 2 bije na łeb końcówkę 1 części (gdy jeszcze można sterować postacią). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 22:07, ToiToi95 napisał:

Czy według was opłaca się kupić Guild Wars?

Oczywiście,że się opłaca,gra oferuję wiele godzin wspaniałej rozrywki zarówno w trybie PvE jak i PvP.Do tego nie wymaga tak wielkich nakładów czasu,żeby móc coś osiągnąć jak inne tego typu produkcję.

Dnia 23.06.2009 o 22:07, ToiToi95 napisał:

Jeśli tak to, którą część?

Na początek polecałbym Nightfalla,ze względu na bohaterów,którzy pomagają w walce,co jest szczególnie przydatne dla graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 22:07, ToiToi95 napisał:

Witam.

Czy według was opłaca się kupić Guild Wars?
Jeśli tak to, którą część?

Witaj ! Jeśli lubisz gry tego typu to kupuj ! Gra jest świetna, wciągnęła mnie na wiele wiele godzin zbawy. Dużo polaków pomaga w grze nowym graczą, więc nie masz czym się martwić :). Jednak Odradzam kupować Nightfall''a jak ci zaproponował raven91, tylko zakup Propa, jest najłatwiejszy do opanowania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad kupnem 2 gier na PS3, w które można zagrać na 2 osoby przy jednej konsoli. Z takich gier posiadam już FIFĘ oraz LBP. Jak jestem prawie pewien zakupu Burnout Paradise: The Ultimate Box, tak nie wiem jaką 2 grę kupić. Zastanawiałem się na Army of Two, ale skoro niedługo ma wyjść kolejna gra z tej serii, nie wiem czy jest sens. Także myślałem o Lord of the Rings: Conquest, ale recenzje nisko ją oceniają. Żadnych sportówek, FIFA z pewnością wystarczy;) Moglibyście coś poradzić? Oczywiście jak macie jakieś 2 dobre tytuły, to podajcie je, może jeszcze zmienię zdanie na temat zakupu Burnouta;) Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 09:14, dexter1023 napisał:

Czcesc
Ile trzzeba czasu aby przejść Just Cause? Zamierzam kupić.


Just Cause udało Mi się przejść w nieco ponad 20 godzin, chociaż jakieś tam misje poboczne wykonywałem, lecz nie wszystkie.
Pomimo bugów, przyczepiania się do samochodów dobrze się bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 09:14, dexter1023 napisał:

Czcesc
Ile trzzeba czasu aby przejść Just Cause? Zamierzam kupić.


Ja zadania poboczne wszystkie wypełniałem, po mapie sporo się kręciłem odszukałem wszystkie znajdźki, wyzwoliłem wszystkie mieściny a grałem na oko gdzieś 40-50h. Kupa świetnej zabawy, gra mi się bardziej podoba niż GTA a graficznie wymiata. Poziom GTA 4 a gra wyszła od niego 2 lata wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 10:39, igor8472 napisał:

> Czcesc
> Ile trzzeba czasu aby przejść Just Cause? Zamierzam kupić.

Ja zadania poboczne wszystkie wypełniałem, po mapie sporo się kręciłem odszukałem wszystkie
znajdźki, wyzwoliłem wszystkie mieściny a grałem na oko gdzieś 40-50h. Kupa świetnej
zabawy, gra mi się bardziej podoba niż GTA a graficznie wymiata. Poziom GTA 4 a gra wyszła
od niego 2 lata wcześniej.



Poziom GTA IV toto nie jest koleś :P Nie masz takich smaczków, żyjącego miasta itp. itd. Bliżej temu do czegoś pomiędzy San Andreas a GTA IV z domieszką Total Overdose.

A do paweldomar1 to ja bym ci odradził AoT jedynkę na pewno, bo gra solo aby przejść kampanię to około 4-5h więc nie pograsz sobie zbyt długo.
Ja bym ci polecił np. Lego Indiana Jones, Batman albo Star Wars Complete Saga. Ja osobiście mam Star Warsy(z tym, że w oddzielnych pudełkach, bo nie było opcji zakupu całej sagi) i przymierzam się do Indiany Jonesa. Obie części gry CALUTKIE(każdy level) przeszedłem z młodszym bratem i grało mi się na prawdę zajebiście, mimo że nie gustuję za bardzo w platformówkach. No i humor w grze też jest przyzwoity, można siępośmiać.

Ew. mogę ci jeszcze polecić "The Simpsons Game" w co-opie też gra się zajebiście, z tym że większa brecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2009 o 10:51, Pazurex napisał:

Poziom GTA IV toto nie jest koleś :P Nie masz takich smaczków, żyjącego miasta itp. itd.
Bliżej temu do czegoś pomiędzy San Andreas a GTA IV z domieszką Total Overdose.


Nie mówiłem o całokształcie a poziomie graficznym :-). No i pójdzie na o wiele słabszym sprzęcie niż gta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 10:56, igor8472 napisał:


> Poziom GTA IV toto nie jest koleś :P Nie masz takich smaczków, żyjącego miasta itp.
itd.
> Bliżej temu do czegoś pomiędzy San Andreas a GTA IV z domieszką Total Overdose.


Nie mówiłem o całokształcie a poziomie graficznym :-). No i pójdzie na o wiele słabszym
sprzęcie niż gta.


Poziom graficzny wygląda na lepszy bo dosyć durzo bluru mamy w tej grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Fable i jakieś dobrej strzelanki. Wymagania sprzętowe niech mają niezbyt wygórowane, nie chce pokazów slajdów.

Nie piszę w co grałem, bo może mi przypomnicie coś o czymś zapomniałem, a mam już zakupione :P


P.S. odpowiedzi typu - "weź aaaa bo jest fajne" nie są mile widziane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się