FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2009 o 10:03, Kakarotto napisał:

Grałem xD

Star Wars: Republic Commando już mi tu ktoś polecał, ale jak pisałem w pierwszym poscie:
"Szukam gry z dobrą grafą, a jednocześnie grywalną ;)" :P


Grafa to bodajże Unreal Engine 2.5 w bardzo początkowym stadium. A grywalna to jest jak nie wiem ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:
Kupiłem Bitwe o Śródziemie 2 i stwierdziłem: I like it!
A teraz prośiłbym o rade czy warto kupować dodatek "Król Nazguli"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 10:11, hiubx202 napisał:



-The Club
-Splinter Cell Chaos Theory
-Call of Duty 5
-Far Cry
-Red Orchestra



Niestety, nie udało się... grałem w te gierki ;)
_________________________

Lord-Tyrranoos -> ściągne se demko Republic Commando i zobaczymy. To tylko kilka minut downloadu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy moglibyście mi polecić duuuużo gier, prawdziwych klasyków, w które trzeba zagrać, wszystkie gatunki, ale naprawdę klasyki i innowacje. Jestem w Danii i mam łącze 20 MB, więc myślę sobie, że pościągam dema gier i wypróbuje wszystko co mnie choć troszkę zainteresuje, a że 2 GB ściąga się 15-20 minut to chyba instalacje będą trwać dłużej ^^

PS. czy zna ktoś wymagania odświeżonej wersji Kroniki Riddicka:Ucieczka z Butcher Buy dołączonej do Dark atheny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 10:33, kotfilon napisał:

Witam.
Czy moglibyście mi polecić duuuużo gier, prawdziwych klasyków, w które trzeba zagrać,
wszystkie gatunki, ale naprawdę klasyki i innowacje. Jestem w Danii i mam łącze 20 MB,
więc myślę sobie, że pościągam dema gier i wypróbuje wszystko co mnie choć troszkę zainteresuje,
a że 2 GB ściąga się 15-20 minut to chyba instalacje będą trwać dłużej ^^

PS. czy zna ktoś wymagania odświeżonej wersji Kroniki Riddicka:Ucieczka z Butcher Buy
dołączonej do Dark atheny?

Gothic, Gothic 2, F.E.A.R., F.E.A.R. - Project Origin, Prince Of Persia - Piaski czasu, Dark Messiah, Baldur''s Gate, CoD 4...takie może nie klasyki, ale musisz zagrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 10:33, kotfilon napisał:

Witam.
Czy moglibyście mi polecić duuuużo gier, prawdziwych klasyków, w które trzeba zagrać,
wszystkie gatunki, ale naprawdę klasyki i innowacje. Jestem w Danii i mam łącze 20 MB,
więc myślę sobie, że pościągam dema gier i wypróbuje wszystko co mnie choć troszkę zainteresuje,
a że 2 GB ściąga się 15-20 minut to chyba instalacje będą trwać dłużej ^^

PS. czy zna ktoś wymagania odświeżonej wersji Kroniki Riddicka:Ucieczka z Butcher Buy
dołączonej do Dark atheny?


Z RPG to może obydwa Neverwinter Nights, Baldur''s Gate, Icewind Dale, Planescape Torment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego to tylko w CoD 4 bym zagrał, w resztę grałem lub nie chcę.

dawać dalej ^^

PS. czy zna ktoś wymagania odświeżonej wersji Kroniki Riddicka:Ucieczka z Butcher Buy dołączonej do Dark atheny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 10:33, kotfilon napisał:

PS. czy zna ktoś wymagania odświeżonej wersji Kroniki Riddicka:Ucieczka z Butcher Buy
dołączonej do Dark atheny?


Są takie same jak wymagania assault on dark athena bo nawet w menu się wybiera w co chcesz grać i silnik jest ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 10:56, kotfilon napisał:

z tego to tylko w CoD 4 bym zagrał, w resztę grałem lub nie chcę.

dawać dalej ^^

PS. czy zna ktoś wymagania odświeżonej wersji Kroniki Riddicka:Ucieczka z Butcher Buy
dołączonej do Dark atheny?


Może UT III i Lost Planet: Extreme Condition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 11:23, kotfilon napisał:

no sorry..ja nie jestem fanem RPG z rzutem izometrycznym i z fabułą na 2-3 miesiące....takiego
buldurs gate czy icewinda nie tykam.


Pytasz się o klasyki, to podają Ci klasyki... ;/
Warcraft III, Diablo II, Starcraft, Warhammer 40k : Dawn of War, Morrowind, Gothic I,II, Far Cry, Crysis, TDU, Jakis Total War, Mass Effect, Oblivion... Mnóstwo tego jest. Podaj gatunek, to będzie można bardziej sprecyzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPG (widok TPP, FPP), shootery, zręcznościówki a''la Assassin''s creed, mirros edge. Nie chcę żadnych Quaków, Doomów itd, podobały mi się Far Cry, Half life 1, 2, portal, Infernal grałem w demo, napewno kupie, bardzo fajna, Gothic 1,2,3 mam, oblivion''a nie lubię, tak samo morrowinda (ale przeszedłem ovbliviona), żadnych diablo też nie chcę. Mass effect mam, ale będzie działać dopiero na nowym kompie. Podawajcie bez ograniczeń sprzętowych, bo kupuję niedługo potwora, więc all bedzie chodzić ^^

A co do riddicka, Dark athena jest na tym samym silniku co był pierwszy riddick z 2004 r. I lifting pierwszej części ponoć nie wygląda jak dark athena, więc możliwe, że ma mniejsze wymagania. zna je ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thief, Seria CoD, BioShock, Seria Might and Magic, Fable, Wiedźmin, Seria Ultima, SW: Republic Commando, Call of Juarez, Gears of War, Gun, SW: KOTOR, Guild Wars, Seria Prince of Persia, Stalker, Seria Tomb Raider, Puzzle Quest.
Tak trudno poszukać wymagań sprzętowych ? ^^
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=2683&p=4052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się