FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2009 o 21:53, St0ck napisał:

chcialbym kupic warhammer 40k dawn of war soul storm i teraz pytanie, czy bede mogl grac
wszystkimi rasami na lanie?

a druga to po ile jest soul storm?

Na lanie i innych rozgrywkach sieciowych, poza potyczkami z botem to jedynie (o ile nie masz pozostałych części) Dark Eldarami i Siostrami Bitwy. Nie wiem czy to prawda, ale czytałem gdzieś, że w patchu usunęli chyba DE z gry, ale mnie nie za bardzo można wierzyć, bo gry nie mam.
A co do ceny: http://www.gram.pl/sk1_8AjfJO5_Warhammer_40_000_Dawn_of_War_Soulstorm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No DS2, to dobra gra, potrafi wciągnąć, ja od małego lubiłem h''n''s więc podobała mi się ta gra. 4 drzewka rozwoju do wyboru, fajne umiejętności, dużo rodzajów ekwipunku, do 3 towarzyszy ludzkich + kultowy dla tej serii muł, który też walczy. Można mieć zwierzaka, p. skorpiona, wilka. Osioł nosi towary, które nie mieszczą się w plecaku. Fabuła jak na ten gatunek to też fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie, ale jeżeli kolega się pyta którą grę wybrać i prosi o uzasadnienie, to odpowiedź, w której są zawarte tytuły gier jest trochę nie na miejscu, prawda :).

Stock: Ja nie radzę kupować tego dodatku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 09:40, Paaavlo napisał:

Osobiście preferuje gry typu: CoD, CS:S, FC2, SC i samochodówki. Moje pytanie czy spodoba
mi się nowy CoJ?


Jak podoba Ci się CoD to bierz w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 11:39, audioslave2000 napisał:

Witam, mam okazję tanio kupić BF 2142 Deluxe za 33 złote, czy opłaca się? Ogólnie dużo
gram w BF2 więc serię znam, ai o 2142 słyszałem bardzo różne opinie. Co mi radzicie?


IMHO nie opłaca się. Praktycznie to samo, tylko klimat science-fiction, inne mapy, giwery i przeciwnicy. Gameplay taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier podobnych do SWATA 4, żeby była możliwość gry przez lana, jakieś sensowne wymagania, żeby poszło na 1GB i karcie graf. 128mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, Lockdown kaszanką nie był, tylko średnio dobrym FPSem. Jedynie oczekiwania duże były po tej marce. Jak za 10 zł da radę wytargac na allegro to imo warto kupic tą gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello everybody!
Chciałbym zakupić w najbliższym czasie kilka gierek na wakacje. Teraz tłukę w Dead Space (super giera). Myślałem nad:
Lost Planet: EC (z gram, za 34zł)
John Woo presents Strangenhold (z gram.pl za 30zł
Left 4 Dead (z wirtka za 40zł)

Ogólnie chciałbym coś do postrzelania, w miarę świeżego i niedrogiego. Możecie coś jeszcze polecić? Może coś w klimatach Dead Space, bo bardzo mi się spodobał. Może F.E.A.R.? Albo coś z KK, bo teraz za pół ceny jest :) Czekam na propozycje ;] Aha i budżet to ok 100zł na kilka gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Nie wiem, czy to by się zmieściło w budżecie, ale moim zdaniem dobrze byłoby wymienić Stranglehold albo Lost Planet z Twojej listy na Orange Box, jeśli nie masz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 19:29, mikim napisał:

Hm... Nie wiem, czy to by się zmieściło w budżecie, ale moim zdaniem dobrze byłoby wymienić
Stranglehold albo Lost Planet z Twojej listy na Orange Box, jeśli nie masz :).


Zmieściłoby się na pewno, bo na wirtusie jest za 40zł ;] Może jakoś się pozbieram i wezmę wszystko :P Razem wyjdzie ze 160/170 zł z przesyłkami

Edit: A co do tego Orange Box. To czy jeżeli nie mam HL: Episode One, to moge zagrać w Two?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orange Box zawiera w sobie Episode One i Half-Life 2 w sumie też, nie widzę przeciwwskazań, żeby grać w Episode Two, jednak na Twoim miejscu najpierw ukończyłbym podstawkę HL2 i Episode One, zanim zagrasz w Episode Two (żeby wydarzenia były chronologiczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 20:36, mikim napisał:

Orange Box zawiera w sobie Episode One, nie widzę przeciwwskazań, żeby grać w Episode
Two, jednak na Twoim miejscu najpierw ukończyłbym podstawkę HL2 i Episode One, zanim
zagrasz w Episode Two (żeby wydarzenia były chronologiczne).


Rzeczywiście, teraz doczytałem. Czyli łącznie tu jest 5 gier :)) Może coś jeszcze polecicie, oprócz tamtych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się