FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2009 o 14:41, byverter napisał:

Fallout 3 czy Oblivion?

No, to zależy. Jeżeli lubisz erpegi to nie bierz niczego. Jeżeli lubisz sobie pofragować i siebie "odmóżdżyć" to bierz Fallouta 3. Jeżeli nie lubisz ''plagiactwa'', a podoba ci się świat (dark) fantasy to Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 18:30, gamemaster napisał:

Jaz z tych wszystkich gier chciałbym taką która najmniej przypomina rozgrywkę tą znaną
z QUAKE I UT3 ponieważ te dwie gry nie przypadły mi do gustu ja szukam takiej w której
jest jak najwięcej taktyki i zgrania drużynowego.


gra której szukasz to Enemy Territory: Quake Wars
obecnie do kupienia za 25pln sprawdź demo i leć do sklepu!
czy gra jest fajna i dlaczego możesz poczytać tutaj:
http://ja.gram.pl/blog.asp?id=343804&np=93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 11:48, kaczek93 napisał:

Fallout 3! dla mnie jedna z najlepszych gier ever. Spokojnie dałbym jej ocene 9/10.


taaa... uwielbiam takie posty... a jest ich tutaj niestety sporo...
w Obliviona pewnie nigdy nie grałeś nie wspominając o starych Falloutach...
czy takich świetnych erpegach jak Planescape: Torment, KOTOR czy Arcanum...
a inne super RPG w jakie grałeś to Mass Effect który jest chyba najgorszą grą Bioware...
dodam, że kolega doradzacz, który twierdzi, że Fallout 3 to "jedna z najlepzych gier ever"
wypisuje na swoim sajcie o pokemonach i Harrym Potterze - grałeś w jakieś inne gry ???
podsumowując - większość nie ma racji, nie ma gustu, ani odpowiedniej skali porównawczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 13:02, Teokrata napisał:


> Fallout 3! dla mnie jedna z najlepszych gier ever. Spokojnie dałbym jej ocene 9/10.


taaa... uwielbiam takie posty... a jest ich tutaj niestety sporo...
w Obliviona pewnie nigdy nie grałeś nie wspominając o starych Falloutach...
czy takich świetnych erpegach jak Planescape: Torment, KOTOR czy Arcanum...
a inne super RPG w jakie grałeś to Mass Effect który jest chyba najgorszą grą Bioware...
podsumowując - większość nie ma racji, nie ma gustu, ani odpowiedniej skali porównawczej...


A żebyś wiedział że grałem we wszystkie wymienione przez ciebie RPG oprócz KOTORA. Rozumiem wielu ludzi, którzy twierdzą że Fallout 3 jest kontynuacją nie godną miana "Fallout". Po prostu zrobiono z tego połączenie FPS i elementów RPG, które nie pasują wielu osobom w tym najwyraźniej tobie też. Jednak mi poprzednie Fallouty się nie podobały a dawałem im wiele razy szanse inastalując po kilka razy. Oblivion też za bardzo nie błyszczał a Mass Effect jest przegadany. A w Falloucie 3 znalazłem to czego nie dostałem w tamtych grach. Nie spędzamy tu większości czasu na nudnych rozmowach, można fajnie postrzelać co nie znaczy odrazu że jestem fanem beznadziejnych strzelanek - idź i rąb aby do przodu. Co jak co ale mi F3 podobał się bardzo. Ale rozumiem twoją reakcje na mój poprzedni post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2009 o 12:50, Teokrata napisał:

gra której szukasz to Enemy Territory: Quake Wars
obecnie do kupienia za 25pln sprawdź demo i leć do sklepu!
czy gra jest fajna i dlaczego możesz poczytać tutaj:
http://ja.gram.pl/blog.asp?id=343804&np=93


dodam od razu, że ET: Quake Wars z gozgrywką w stylu Quake Live, czy QIIIA lub UT nie ma nic wspólnego
ta gra najbardziej przypomina stare Enemy Territory lub Battlefieldy, pooglądaj filmiki i sprawdź demo ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2009 o 13:11, kaczek93 napisał:

Co jak co ale mi F3 podobał się bardzo. Ale rozumiem twoją reakcje na mój poprzedni post.


to twoje zdanie, masz do niego prawo a ja się z nim po prostu nie zgadzam...
jeśli już mam komuś doradzić postnuklearny mix FPS z RPG to polece mu STALKERA "czyste niebo"
;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi przybliżyć, taki tytuł jak Arma 2? Czy ta gra może się spodobać fanowi MoH i CoD''a? Na ile ta gra przyciąga do monitora. I czy warto ją kupić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 23:42, SongoX napisał:

Czy ktoś mógłby mi przybliżyć, taki tytuł jak Arma 2? Czy ta gra może się spodobać fanowi
MoH i CoD''a? Na ile ta gra przyciąga do monitora. I czy warto ją kupić???


Wątpię by się spodobała...
pomimo w miarę znośnego trybu single, ta gra pokazuje dopiero prawdziwe pazurki dla osób, których nie nudzi ciągłe instalowanie modów i zabawa nimi w edytorze.
Zwykłe multi dostępne z dedykowanych serwerów niczym nie różni się od innych gier w większości przypadków i tak spłycając się do bezsensownego w tej grze DM.

Jeśli kupujesz gry do ich "zaliczania", to daruj sobie ten tytuł, jednak jeśli jesteś miłośnikiem militariów i lubisz sobie przy grze "posiedzieć nieco", to kupuj w ciemno. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 23:42, SongoX napisał:

Czy ktoś mógłby mi przybliżyć, taki tytuł jak Arma 2? Czy ta gra może się spodobać fanowi
MoH i CoD''a? Na ile ta gra przyciąga do monitora. I czy warto ją kupić???


MoH i CoD - zręcznoścówki, FPSy.
ArmA 2 jest ich kompletnym przeciwieństwem. Jest to symulator "działań źołnierskich" na polu walki.
Nie ma regeneracji zdrowia a postacie padają po 1-2 kulach. Realizm pełną gębą.
Jeśli nie zrażasz się porażkami i lubisz wyzwania (ale takie spore) i masz zmysł taktyczny to możesz brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 23:42, SongoX napisał:

Czy ktoś mógłby mi przybliżyć, taki tytuł jak Arma 2? Czy ta gra może się spodobać fanowi
MoH i CoD''a? Na ile ta gra przyciąga do monitora. I czy warto ją kupić???

Raczej nie może, arma to hardcore''owy symulator, a MoH i CoD to zręcznościowe FPSy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 15:13, Pawlo09 napisał:

Jak zobaczyłem grę to odradzam ci jej kupna.

A małe pytanie grałeś w tą gre ? Czy zobaczyłeś na JuTjubie filmik i niespodobała ci się grafika i mówisz nie jej ?

Alduron

A ja ci powiem jeśli lubisz jRPGi od SquareSoftu/Enixa to ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 15:21, Pawlo09 napisał:

Na GOLU zobaczyłem grę.


Boshe... weź wyjdź prosze...
Jak nie grałeś w gre to się nie odzywaj w tym temacie radze ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 16:53, alduron napisał:

A co sądzicie o grach z serii Ratchet Clank?

Są świetne - mam QfB i ToD na PS3 (i nawet starsi się przy nich bawią). Polecam - na PS2 też są świetne choc dopeiro na PS2 ta seria pokazała maksimum humoru i dużą dawkę grywalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się