FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2009 o 20:26, Pawlo09 napisał:

To chyba nic innego w takiej cenie nie znajdziesz.

bg gdyby nie ohydna grafika i archaiczne rozwiazania bylby nawet spoko tak samo torment czy iwd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 21:11, Pawlo09 napisał:

Zdecydowanie Call of Juare Więzy Krwi ale to dokładnie 2 inne gry.

Przypomniało mi się jeszcze Anno 1404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 20:31, KaRkAsZo napisał:

> To chyba nic innego w takiej cenie nie znajdziesz.
bg gdyby nie ohydna grafika i archaiczne rozwiazania bylby nawet spoko tak samo torment
czy iwd

Archaicznie rozwiązania? Co przez to sugerujesz? BG i Torment to klasyki gier RPG, dzisiejsze gry RPG pod żadnym pozorem ich nie przerastają(jedynie dorównują). Poza tym to są gry RPG w starym(dobrym) stylu ;] Bardziej staroszkolnymi rpg''ami są chyba tylko mudy i prawdziwe papierowe RPG ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 22:29, rybisiu napisał:

> > To chyba nic innego w takiej cenie nie znajdziesz.
> bg gdyby nie ohydna grafika i archaiczne rozwiazania bylby nawet spoko tak samo
torment
> czy iwd
Archaicznie rozwiązania? Co przez to sugerujesz? BG i Torment to klasyki gier RPG, dzisiejsze
gry RPG pod żadnym pozorem ich nie przerastają(jedynie dorównują). Poza tym to są gry
RPG w starym(dobrym) stylu ;] Bardziej staroszkolnymi rpg''ami są chyba tylko mudy i
prawdziwe papierowe RPG ;]

dla mnie są nudne, epickie i fajne może, ale nudne... :/ wole np. Drakensanga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, na jesien kupie DA albo NVN2 :P
teraz cos z innej beczki:
co lepiej kupic? CoD5 czy CoJ Więzy Krwi? Grałem w Modern Warfare i poprzedniego CoJa i byłem zachwycony.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 23:19, KaRkAsZo napisał:

dobra, na jesien kupie DA albo NVN2 :P
teraz cos z innej beczki:
co lepiej kupic? CoD5 czy CoJ Więzy Krwi? Grałem w Modern Warfare i poprzedniego CoJa
i byłem zachwycony.. :P


Zdecydowanie Więzy Krwi. CoD 5 to zupełnie inna gra niż MW, konkretnie to gorsza. Kup sobie CoJ i czekaj na Modern Warfare 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 23:24, maciekstaar napisał:

> dobra, na jesien kupie DA albo NVN2 :P
> teraz cos z innej beczki:
> co lepiej kupic? CoD5 czy CoJ Więzy Krwi? Grałem w Modern Warfare i poprzedniego
CoJa
> i byłem zachwycony.. :P

Zdecydowanie Więzy Krwi. CoD 5 to zupełnie inna gra niż MW, konkretnie to gorsza. Kup
sobie CoJ i czekaj na Modern Warfare 2...

ale CoJ starczy góra na 14 godzin, a CoD5? Na 5+multi 65lvli z tego co mi kolega mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 23:25, KaRkAsZo napisał:

ale CoJ starczy góra na 14 godzin, a CoD5? Na 5+multi 65lvli z tego co mi kolega mowil


Fakt, to jest jakiś argument...
Ale nadal uważam, że CoD5 nie jest warte swojej ceny. Wolałbym się świetnie bawić przez te 14 godzin, niż przeciętnie przez 5 plus multi, choćby nie wiem jak długi był.
Nie zrozum mnie źle, CoD5 zly nie jest... ale Więzy Krwi... są po prostu lepsze. Pod większością względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 00:19, maciekstaar napisał:

> ale CoJ starczy góra na 14 godzin, a CoD5? Na 5+multi 65lvli z tego co mi kolega
mowil

Fakt, to jest jakiś argument...
Ale nadal uważam, że CoD5 nie jest warte swojej ceny. Wolałbym się świetnie bawić przez
te 14 godzin, niż przeciętnie przez 5 plus multi, choćby nie wiem jak długi był.
Nie zrozum mnie źle, CoD5 zly nie jest... ale Więzy Krwi... są po prostu lepsze. Pod
większością względów.

wiem sam chcialem kupic w dniu premiery nowego coja nawet w kolekcjonerce, ale jakos tak nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 00:37, KaRkAsZo napisał:

wiem sam chcialem kupic w dniu premiery nowego coja nawet w kolekcjonerce, ale jakos
tak nie wiem :/


No widzisz, decyzja jest Twoja.
Ewentualnie poczekaj kilka miesięcy, te gry na pewno stanieją. Wtedy kupisz sobie obie. Albo kup CoJ teraz, a CoD nadrobisz jak stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 14:37, Sareth napisał:

Anno 1404


Raz starcza na znacznie dłużej, dwa kupuj na allegro bo znacznie taniej (oryginalne, nówki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez Więzy Krwi gra jest krótka co prawda ale warta Twej uwagi(strzelanie,fabuła,świat,przyjemna rozgrywka) a potem możesz zdecydować się na zakup Anno 1404 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Cholernie nienawidzę westernów i mam pytanie czy z Call of Juarez: Więzy Krwi mogę miło spędzić czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 18:42, SongoX napisał:

Mam taki problem. Cholernie nienawidzę westernów i mam pytanie czy z Call of Juarez:
Więzy Krwi
mogę miło spędzić czas?


Gra jest bardzo efektowna, widowiskowa, ma dobrą grafikę, tryb multiplayer i ogółem jest to bardzo gra jednakże jeżeli wręcz nienawidzisz westernów to mimo to głupotą jest ją brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się