FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Co do tych 14h gry w CoJ to nie wiem skąd je wykombinowaliście. Przejście go zajmuje jakieś 4-5h. A jak zamierzacie mówić o różnych poziomach trudności to CoD też je ma. No i CoD także ma świetne nazi zombies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 18:44, crash807 napisał:

> Mam taki problem. Cholernie nienawidzę westernów i mam pytanie czy z Call of
Juarez:
> Więzy Krwi
mogę miło spędzić czas?

Gra jest bardzo efektowna, widowiskowa, ma dobrą grafikę, tryb multiplayer i ogółem jest
to bardzo gra jednakże jeżeli wręcz nienawidzisz westernów to mimo to głupotą jest ją
brać.


Ogólnie to nienawidzę filmów, bo wydają mi się głupawe. Na pewno te co oglądałem były.
Jednak grałem trochę w pierwszą część i wydawała mi się dość przyzwoita. Ta gra osiągnęła sporą rzeszę fanów i jest chyba godna uwagi. Dzięki za odp ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 18:42, SongoX napisał:

Mam taki problem. Cholernie nienawidzę westernów i mam pytanie czy z Call of Juarez:
Więzy Krwi
mogę miło spędzić czas?


To zależy jeszcze czego w łesternach nienawidzisz, bo ogólnie nowy Call of Juarez jest grą świetną, ma świetny tryb fabularny, bardzo dobry multi. No, ale jeśli nie lubisz rewolwerów lub starych strzelb, to na prawdę głupota będzie kupić tą grę. Najlepiej poczytaj sobie w internecie recenzje, pooglądaj gameplaye na np. gametrailers.com.
Ale tak ogólnie to graa jest godna polecenia i nie powinieneś się na niej zawieść. Tak mówiąc ogólnie to to jest zwykły FPS z bardzo dobrą fabułą, z ludźmi w kapeluszach i z rewolwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Wiesz, w niejedną gre samemu grałem która nie była w moim typie,nie ten "klimat" .Tak jak Tobie na przykład nie odpowiada klimat "westernów". Jednakże warto zagrać w CoJ:WK bo spędzisz naprawdę miło czas, fabuła,świat są na plusie a strzelanie naprawdę sprawia frajde. Warto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 18:42, SongoX napisał:

Mam taki problem. Cholernie nienawidzę westernów i mam pytanie czy z Call of Juarez:
Więzy Krwi
mogę miło spędzić czas?


Dzisiaj skończyłem Więzy Krwi i moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Nie żałuje tych 80zł wydanych na grę. Fabyła świetnie komponuje sie z jedynką i wyjaśnia sporo kwestii, więc najpierw radziłbym zaliczyć jedynkę. A grałem jakieś 6h, wypełniłem wszystkie misje poboczne jednak nie bardzo starałem sie szukać sekretów - a tych jest dość sporo. Xfire zanotował mi 8h grania bo w statystykach gry nie liczy się czas przeznaczony na oglądanie cut-scenek a jest ich dosć sporo. Tak czy inaczej to polecam. Sam przed zagraniem w jedynkę byłem całkowicie obojętny na tematykę weesternów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich odpowiedzi wnioskuję, że CoJ: Więzy Krwi to bardzo dobra produkcja i opłaca się w nią zainwestować.

kaczek93
Jedynkę, mam gdzieś na płycie dołączonej do CD-ACTION, więc na pewno zagram.

Dzięki wszystkim za pomoc. Pozdro ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 11:51, Nerr012 napisał:

Siemka zastanawiam się nad kupnem Guild Wars i mam pytanie czy ktoś jeszcze w to gra
???


Nie ma się co zastanawiać - kupuj :) ludzie grają, zajrzyj sobie w temat Guild Wars tutaj na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze ktoś w to gra? Jasne, że tak! Tyle tylko, że GW nie jest dla każdego. Maksymalny lvl osiąga się dość szybko, ale jak to mówią fani: zabawa dopiero wtedy się zaczyna. :) Fajne questy, ciekawy świat i bardzo dobra grafika. Jeśli szukasz naprawdę dobrego MMORPG-a, a nie chcesz wpędzić się w koszty, bierz GW. Jest też inna możliwość: poczekaj na Aion. Tyle tylko, że to azjatyckie MMO, więc nie każdemu podpasuje, a poza tym ma być płatne. Wybór należy do Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast ukończyłem Guild wars propa i zastanawiam się nad zakupem drugiej kampanii. Nie wiem czy Nightfall czy Factions. Z tego co słyszałem w NF są łatwiejsze misje, a w FC znowu ciekawsza fabuła. W jednym są bohaterowie, a w drugim wojna między Kurzikami a Luksonami. Co doradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dobrego, bezprzewodowego pada do PC za cenę do 60 zł. Postanowiłem zaopatrzyć się w najbliższym czasie w Street Fighter''a IV na PC, a jak wiadomo gdy będę chciał zagrać z drugą osobą niezbyt wygodnie będzie we dwójkę grać na klawiaturze. Proszę więc o pomoc was, forumowicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 12:46, Orion napisał:

Ja natomiast ukończyłem Guild wars propa i zastanawiam się nad zakupem drugiej kampanii.
Nie wiem czy Nightfall czy Factions. Z tego co słyszałem w NF są łatwiejsze misje, a
w FC znowu ciekawsza fabuła. W jednym są bohaterowie, a w drugim wojna między Kurzikami
a Luksonami. Co doradzacie?


Jeśli wolisz grać PvP to bez FC ani rusz, ale jeśli wolisz sobie poprzechodzić kampanie i ogólnie grać PvE to bierz NFa, bohaterowie są bardziej pomocni od henczy.

Nerr12 - nie, nikt już w to nie gra prócz tych 5 milionów ludzi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2009 o 12:52, Markush napisał:


Jeśli wolisz grać PvP to bez FC ani rusz, ale jeśli wolisz sobie poprzechodzić kampanie
i ogólnie grać PvE to bierz NFa, bohaterowie są bardziej pomocni od henczy.

Nerr12 - nie, nikt już w to nie gra prócz tych 5 milionów ludzi. ;]


A w którą gra więcej ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2009 o 12:58, Orion napisał:

A w którą gra więcej ludzi?

Na serio się pytasz, czy to prowokacja?

Mniejsza, odpowiem ci:
To jest wszystko połączone, nie ma, że tu gra więcej, a tu mniej, możesz mieć jedną postać i przechodzić nią między wszystkimi kampaniami, możesz mieć też do każdej kampanii osobną postać. Z resztą , poczytaj sobie w temacie o GW tam jest takie fajne FAQ.

Jak już tu jestem:
Co lepiej kupić Team Fortress 2 (tzn. orange box, ale HL mnie nie interesuje), czy Battlefield 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 13:14, Markush napisał:


> A w którą gra więcej ludzi?
>
Na serio się pytasz, czy to prowokacja?

Mniejsza, odpowiem ci:
To jest wszystko połączone, nie ma, że tu gra więcej, a tu mniej, możesz mieć jedną postać
i przechodzić nią między wszystkimi kampaniami, możesz mieć też do każdej kampanii osobną
postać. Z resztą , poczytaj sobie w temacie o GW tam jest takie fajne FAQ.

Jak już tu jestem:
Co lepiej kupić Team Fortress 2 (tzn. orange box, ale HL mnie nie interesuje), czy Battlefield
2?


Ok dzięki. Chyba kupie Nf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 13:14, Markush napisał:

Jak już tu jestem:
Co lepiej kupić Team Fortress 2 (tzn. orange box, ale HL mnie nie interesuje), czy Battlefield
2?

Oczywiście OB :) Nie dość, że masz tam TF2, który daje IMHO więcej zabawy niż BF2, to do tego jeszcze wszystkie do tej pory ukazane HL i Portal. Wierz mi- za 50 zł to nawet nie ma co się zastanawiać. Do tego, jak będziesz zaczynał grać w TF2, mogę Ci pokazać co i jak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 12:52, igor8472 napisał:

Wątpię żebyś jakikolwiek bezprzewodowy w tej cenie znalazł.

Dobra, zacząłem od niższego pułapu nie licząc specjalnie na to, że znajdę coś w tej cenie. Wolałem się jednak upewnić.
Zadaję więc kolejne pytanie: czy znajdę jakiś dobry, bezprzewodowy pad do PC w cenie powiedzmy do 90 zł?
Pawlo09 - A widziałeś może temat "Jaki sprzęt radzilibyście kupić"? A może miałem założyć nowy temat, który wyczerpałby sie po kilku odpowiedziach? Nie? Jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia - nie mów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 16:28, Robhaal napisał:

>
Pawlo09 - A widziałeś może temat "Jaki sprzęt radzilibyście kupić"? A może miałem
założyć nowy temat, który wyczerpałby sie po kilku odpowiedziach? Nie? Jeżeli nie masz
nic ciekawego do powiedzenia - nie mów.


Nie możesz sie do niego przyczepić za to, bo ma racje. To jest (jak sama nazwa wskazuje) temat o grach, nie o sprzecie :). Poszukaj w sklepie.gram.pl, na allegro, ebayu lub tez CENEO. Na pewno bys cos znalal jesli by ci sie chcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się