FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

poszukuje gry na dobrym poziomie, w której mógłbym zawojować świat a przynajmniej sporą jego cześć.Przydałyby się nazwy miast na mapach itp. ale niekoniecznie.W ogóle to myślałem o EE 3 ale podobno klapa.Więc czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 19:51, Szymex_ziom napisał:

poszukuje gry na dobrym poziomie, w której mógłbym zawojować świat a przynajmniej sporą
jego cześć.Przydałyby się nazwy miast na mapach itp. ale niekoniecznie.W ogóle to myślałem
o EE 3 ale podobno klapa.Więc czekam na propozycje.


Rome Total War, jeśli lubisz starożytność, Medieval 2 Total war jesli lubisz średniowiecze, Hearts of Iron, jeśli drugą wojnę, Europa Universalis, no i może jeszcze Civilization 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest jakaś gra na PC, w której jeździ/ściga się różnymi motocyklami (najbardziej zalezy mi na chopperach (czyt. Coś w rodzaju Harley-Davidson)). Proszę o każdą propozycję oprócz serii GTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 23:11, filip29 napisał:

Lepej kupić orange box czy L4D? Nastawiam się głównie na multi.

L4D.
W OB tylko dobre jest TF2. Ale i tak żadna gra nie jest tak dobra jak L4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 23:11, filip29 napisał:

Lepej kupić orange box czy L4D? Nastawiam się głównie na multi.


Ja w TF2 nie grałem, ale właśnie dzisiaj zamierzam go kupić i po obejrzeniu dużej ilości gameplayi, przeczytaniu recenzji, jednak radziłbym ci wybrać TF2, L4D jest na prawdę świetną grą, potrafi wciągnąć, jednak jeśli nie będziesz miał klanu, albo chociaż kilku znajomych którzy mogli by z tobą pograć to ta gra po pewnym czasie zaczyna się nudzić, często ostatnio trafia się na jakichś noobków którzy nie wiedzą jak z ciebie zdjąć huntera. Reasumując, jeśli będziesz chciał grać w L4D tak dla funu, ale samemu, to ci się szybko znudzi, bo będziesz się denerwował, że ktoś z twojego teamu nie potrafi grać. W ogóle, bez headseta to w tą grę ani rusz. No, ale co innego jeśli masz już kilku znajomych którzy grają w tą grę, mają headsety i byliby chętni założyć jakiś klan, albo po prostu taki team, wtedy wydaje mi się, ze przyjemniej będzie grać w L4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 10:09, barth89 napisał:

Co sądzicie o Mass Effect? Opłaca się kupić za 40zł?


Oj tak, opłaca się, ja kupiłem EK za 200 i nie pożałowałem, na prawdę świetna taktyczna gra akcji z elementami RPG, świetną fabułą, bardzo ładna niebieskawa grafika dodaje klimatu. A no i jeszcze ta muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś gra na PC, w której jeździ/ściga chopperami? (czyt. Coś w rodzaju Harley-Davidson). Proszę o każdą propozycję oprócz serii GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 10:09, barth89 napisał:

Co sądzicie o Mass Effect? Opłaca się kupić za 40zł?


Za 40 zł bez dwóch zdań. Fajna gra (ale zbyt wiele elementów RPG w niej nie oczekuj), chociaż strasznie krótka (nawet jak wypełnisz większość zadań pobocznych), ale przystosowana do wielokrotnego przechodzenia.
Warto kupić chociażby po to, by obejrzeć jej filmowy rozmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 11:11, igor8472 napisał:

American Chopper, Harley Davidson: Wheels of Freedom


znalazłem jeszcze 2 część american chopper i 2 inne części harley-davidson

czy są to zwykłe reklamówki, w które nie idzie grać, czy moze są ciekawe i grywalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 10:09, barth89 napisał:

Co sądzicie o Mass Effect? Opłaca się kupić za 40zł?


Żartujesz? Opłaca się nawet i za 200 zł. Jak na razie, z pewnością jedna z moich ulubionych gier wszechczasów :). Genialna fabuła, ładna grafika, świetna muzyka i dźwięki... Miód, panie, miód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się