FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Hmm... ja szukam gry RPG, tylko nie chce zeby bylo to cos w rodzaju Baldur''s Gate. Chodzi mi o to zeby nie bylo druzyny, tylko 1 glowna postac. Cos w rodzaju Fable. Tryb multiplayer bardzo, bardzo, bardzo mile widziany :).

Moze to byc tez MMO, byle bez abonamentu... Czekam teraz na udostepnienie D&D Online f2p i wlasnie o cos w ten desen mi chodzi :).

Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 15:44, Rixigo napisał:

Hmm... ja szukam gry RPG, tylko nie chce zeby bylo to cos w rodzaju Baldur''s Gate. Chodzi
mi o to zeby nie bylo druzyny, tylko 1 glowna postac. Cos w rodzaju Fable. Tryb multiplayer
bardzo, bardzo, bardzo mile widziany :).


Osobiście nie widziałem chyba RPG z multi, ale bez niego to moge polecić: Oblivion, Morrowind, Gothic 1,2,3 (ale 3 jest be) King''s Bounty, tyle, ze to już inna bajka

Dnia 03.08.2009 o 15:44, Rixigo napisał:

Moze to byc tez MMO, byle bez abonamentu... Czekam teraz na udostepnienie D&D Online
f2p i wlasnie o cos w ten desen mi chodzi :).

Z gory dzieki.


Co do MMo to Guild Wars, tyle, ze drużyna jest, ale to z nią jest trochę inaczej niż RPG takich normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 16:42, kotfilon napisał:

Witam. Czy mógłby ktoś podać Strzelanki/RPG/Ścigałki od 2004 do 2006 roku włącznie. Te
najciekawsze?


Z RPG''ów to może być Jade Empire. Gra przypomina wykastrowanego KotOR''a, lecz wbrew pozorą to jest bardzo dobra gra, z zaskakującą fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko o SW:Battlefront 2.
Mianowicie:
-czy dużo osób gra?
-czy rozgrywka jest szybka i wciągająca?
-czy mimo braku ragdolla zabijanie jest przyjemne?
Proszę o odpowiedź tylko graczy Battlefronta, tylko opinie tych graczy jest mi potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 15:44, Rixigo napisał:

Czekam teraz na udostepnienie D&D Online
f2p i wlasnie o cos w ten desen mi chodzi :).


czyli że DDO będzie od 9/9/2009 za darmo?! sorry za offtp ale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 17:08, Xlol1 napisał:

> Czekam teraz na udostepnienie D&D Online
> f2p i wlasnie o cos w ten desen mi chodzi :).

czyli że DDO będzie od 9/9/2009 za darmo?! sorry za offtp ale :D




No z tego co czytalem, to tak zrozumialem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 16:56, Pawlo09 napisał:

Half-life 2 + Episode One
F.E.A.R
Hitman Blood Money
NeverWinter Nights 2
Call of Duty 4 Modern Warfare


ludzie zawsze wypisują te gry na samym początku...proszę o inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 16:42, kotfilon napisał:

Witam. Czy mógłby ktoś podać Strzelanki/RPG/Ścigałki od 2004 do 2006 roku włącznie. Te
najciekawsze?

Nie wiem czy rocznikowo podpasi, ale Test Drive Unlimited, Jade Empire, grałem i super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje pozycje z KK
Tomb Raider: Legend
Prey
Brothers in Arms: Road to Hill 30
Ghost Recon: Advanced Warfigter


a tak btw. CoD4 nie jest do 2006 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 16:58, Kirabaxior napisał:

Ja mam pytanko o SW:Battlefront 2.
Mianowicie:
-czy dużo osób gra?
-czy rozgrywka jest szybka i wciągająca?
-czy mimo braku ragdolla zabijanie jest przyjemne?
Proszę o odpowiedź tylko graczy Battlefronta, tylko opinie tych graczy jest mi potrzebna.


W multiplayera nie grałem, więc Ci nie powiem. Ogólnie rozgrywka dzieli się na 3 części.
1) Kierujesz szturmowcem/rebeliantem, i to zwykły TPS. AI może nie jest zbytnio wygórowane, ale liczba przeciwników spora, więc jest co robić.
2) Po kilkunastu killach z rzędu (combo), można przemienić się w rycerza Jedi/Sitha/łowcę nagród. Ta część jest niezwykle wciągająca, mamy walki mieczami świetlnymi. Praktycznie nikt nam nie podskoczy, o ile oczywiście nie działami 1vs. cała reszta. Trafiamy także na innych Jedi/Sithów, co jest bardzo emocjonujące i trudne.
3) Walki w przestrzeni. Zdecydowanie punkt wieczoru. Mamy okres Wojen Klonów oraz Nową Republikę, więc do wyboru, do koloru. Potyczki wciągają niebagatelnie.

Ragdoll jest najmniej ważnym elementem tej gry. Jeżeli lubisz klimat Star Wars, od razu podbijaj, bo warto. Zresztą, nawet jeżeli go nie trawisz, możesz brać. Walki są emocjonujące i długie. Wsjo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Szukam jakiegoś shootera osadzonego najlepiej w teraźniejszości na starsze kompy. Mogą też być pozycje z przyszłości, lub przeszłości, ale chciałbym uniknąc np. rozwalania jakichś zombiaków, czy potworów, bo już się tego natłukłem (już bardziej np coś a''la Chrome). Mogą być też elementy skradanek, logiki itd, nie tylko bezmyślna napierducha. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Call of Duty i Medal of Honor, Kane & Lynch [ powinno pójść ], Hitman Blood Money, Stalker SoC [ zawsze będzie choć trochę cięło ale ta gra już tak ma ] - sprawdź wymagania. Wszystkie te gry znam i mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się