FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2009 o 15:33, deif33 napisał:

Zagrałbym sobie w jakąś grę podobną do CoD''a, czyli jak najwięcej momentów z dużą ilością
akcji. Nie ważne czy będzie to II wojna czy futurystyczne walki na lasery. Zależy mi
także na jak najmniejszych wymaganiach sprzętowych.


- Painkiller
- Prey
- Star Wars: Republic Commando
Chyba, że TPS-y także Cię interesują, wtedy:
- Infernal
- Max Payne & Max Payne 2
- Rogue Trooper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki wszystkim za rady nt shooterów. Po kolei doszedłem do Battlefield 2142, który z tego co widzę trafia w moje gusta, macie jeszcze jakieś podobne opcje? Zależy mi też na w miarę zaludnionym i rozwiniętym multi, posiepałbym w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 14:24, MysticCrusader napisał:

Dzięki. F.E.A.R 2 na pewno kupię i szkoda, że nie wiedziałem, że jest za ok. 70zł, bo
wcześniej bym kupił.

Teraz sprawdziłem, FEAR 2 kosztuje odkładnie 79,90 zł. W sumie dużo to nie jest, bo na allegro taniej raczej nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 15:33, deif33 napisał:

Zagrałbym sobie w jakąś grę podobną do CoD''a, czyli jak najwięcej momentów z dużą ilością
akcji. Nie ważne czy będzie to II wojna czy futurystyczne walki na lasery. Zależy mi
także na jak najmniejszych wymaganiach sprzętowych.


Tribes: Vegenace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 16:15, Lord-Tyrranoos napisał:

- Painkiller

Może sprawdzę

Dnia 04.08.2009 o 16:15, Lord-Tyrranoos napisał:

- Prey

Raczej mi nie pójdzie

Dnia 04.08.2009 o 16:15, Lord-Tyrranoos napisał:

- Star Wars: Republic Commando

Grałem

Dnia 04.08.2009 o 16:15, Lord-Tyrranoos napisał:

Chyba, że TPS-y także Cię interesują, wtedy:
- Infernal

Nie pójdzie

Dnia 04.08.2009 o 16:15, Lord-Tyrranoos napisał:

- Max Payne & Max Payne 2

Grałem

Dnia 04.08.2009 o 16:15, Lord-Tyrranoos napisał:

- Rogue Trooper

Hmm... To może być ciekawe :)
Pawlo09 Ściągne demko FEARA i zobaczymy.
Xlol1 Ten Tribes jakoś niezbyt mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad kupnem Buzz:Quiz na PS3. Chciałbym się spytać, czy warto inwestować w tą(ę?) grę? Sam miałem okazję pograć, ale była to tylko chwila. Czy gra nie nudzi się dość szybko, czy zarówno młodsi jak i starsi chętnie by grali? Bo samemu to nie ma co rozumiem, chyba, że jest możliwość gry online? I czy za 240 opłaca się kupić edycję specjalną, czy to zbędny bajer jest (cena z 4 Buzzerami)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 17:57, Xlol1 napisał:

S.T.A.L.K.E.R. ;]

oba stalkery ssą, co ty mu doradzasz?! ukraińskie zabugowane ścierwo, fabuła nie nadrabia bugów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam również grałem jedynie w centrum handlowym, zresztą PS3, ale byłem oczarowany tą grą. Była to jedna z trzech gier dla których kupiłbym PS3. Naprawdę poziom pytań na wysokim poziomie, zresztą dużo ich jest. Prowadzący też fany, ale myślę że po dłuższym graniu może być ON nudny. Jeżeli lubisz gry w stylu milionerzy bierz śmiało. A na imprezach jaka będzie radocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 17:55, paweldomar1 napisał:

Witam. Zastanawiam się nad kupnem Buzz:Quiz na PS3. Chciałbym się spytać, czy warto inwestować
w tą(ę?) grę? Sam miałem okazję pograć, ale była to tylko chwila. Czy gra nie nudzi się
dość szybko, czy zarówno młodsi jak i starsi chętnie by grali? Bo samemu to nie ma co
rozumiem, chyba, że jest możliwość gry online? I czy za 240 opłaca się kupić edycję specjalną,
czy to zbędny bajer jest (cena z 4 Buzzerami)?


Moim zdaniem edycji specjalnej nie opłaca się brać ;)
No i jednak samemu to nie to samo. Miałem okazje w Buzza pograć, ale to tylko w gronie rodziny, znajomych. Wtedy zabawa jest przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

orientujesz się może co to jest kwestia poglądów? To że Tobie się gra nie podoba, nie znaczy że innym też. Sam nie masz nic lepszego do zaproponowania, a próbujesz być mądry. To nie Twój pierwszy naprawdę mONdry komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujesz, albo grałeś w grę bez żadnych łatek. Po ostatnich patchach oba S.T.A.L.K.E.R''y są całkowicie grywalne i nic nie przeszkadza w normalnym ukończeniu gry.

Polecam szczególnie Cień Czarnobyla, moim zdaniem to od niego warto zacząć przygodę z tą serią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 18:06, milten6 napisał:

Chyba sobie żartujesz, albo grałeś w grę bez żadnych łatek. Po ostatnich patchach oba
S.T.A.L.K.E.R''y są całkowicie grywalne i nic nie przeszkadza w normalnym ukończeniu
gry.

Polecam szczególnie Cień Czarnobyla, moim zdaniem to od niego warto zacząć przygodę z
tą serią.

Czyste niebo kupiłem za 30zł w promocji na wplnmanii... taka gra, fabuła i klimat może być, ale ze wszystkimi łatkami gra jest do kitu! i to moi koledzy też tak sądzą... poza tym nie dziwię się, że ludzie piracą jak takie ukraińskie gnioty są wydawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 18:13, KaRkAsZo napisał:

Czyste niebo kupiłem za 30zł w promocji na wplnmanii... taka gra, fabuła i klimat może
być, ale ze wszystkimi łatkami gra jest do kitu! i to moi koledzy też tak sądzą...

Z ciekawości spytam, co w tej grze jest do kitu? Także kupiłem ją w wPLNomani i ukończyłem całą bez żadnych problemów natury technicznej. Nie spotkałem żadnego błędu, który uniemożliwiłby mi czerpanie radości z gry, czy (o zgrozo) jej ukończenie.

Dnia 04.08.2009 o 18:13, KaRkAsZo napisał:

poza
tym nie dziwię się, że ludzie piracą jak takie ukraińskie gnioty są wydawane.

Pozwól, że tego nie skomentuje, jedyne co mogę powiedzieć - szkoda mi takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 20:01, milten6 napisał:

Z ciekawości spytam, co w tej grze jest do kitu? Także kupiłem ją w wPLNomani i ukończyłem
całą bez żadnych problemów natury technicznej. Nie spotkałem żadnego błędu, który uniemożliwiłby
mi czerpanie radości z gry, czy (o zgrozo) jej ukończenie.

Czasami strzał z bliska nie rani przeciwników, częste crashe przy wczytywaniu stanu gry, grafika nieklimatyczna.

Dnia 04.08.2009 o 20:01, milten6 napisał:

> poza
> tym nie dziwię się, że ludzie piracą jak takie ukraińskie gnioty są wydawane.
Pozwól, że tego nie skomentuje, jedyne co mogę powiedzieć - szkoda mi takich ludzi.

Mnie też, człowiek uczciwie kupuje gre, a to się okazuje pieprzony ukraiński bubel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polećcie mi jakąś grę wojenną...CoD''y raczej odpadają. Co powiecie na Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku? A może coś innego? Są inne gry wojenne(dobre dość) z wojną współczesną, typu CoD 4? A może ArmA? No nie wiem...czekam na wasze opinie i porady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 09:04, MacoRIP napisał:

Polećcie mi jakąś grę wojenną...CoD''y raczej odpadają. Co powiecie na Medal of Honor:
Wojna na Pacyfiku? A może coś innego? Są inne gry wojenne(dobre dość) z wojną współczesną,
typu CoD 4? A może ArmA? No nie wiem...czekam na wasze opinie i porady :-)


Te dwie co wymieniłeś i też Operation Flashpoint, MW2 (niedługo :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 09:08, Jedimax napisał:

> Polećcie mi jakąś grę wojenną...CoD''y raczej odpadają. Co powiecie na Medal of
Honor:
> Wojna na Pacyfiku? A może coś innego? Są inne gry wojenne(dobre dość) z wojną współczesną,

> typu CoD 4? A może ArmA? No nie wiem...czekam na wasze opinie i porady :-)

Te dwie co wymieniłeś i też Operation Flashpoint, MW2 (niedługo :D)

A jakaś subiektywna ocena z Twojej strony tych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się