FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 10:01, Lord-Tyrranoos napisał:

Bioshock, Prey i Kroniki Riddicka to ścisła czołówka gatunku FPS. Jeżeli lubisz strzelanki
z domieszką RPG (Bioshock), logiki (Prey) i skradanki (Kroniki Riddicka), bierz i się
nie zastanawiaj ;)).

Z tych trzech wybrałbym Riddicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla lubiących RPG - Two Worlds. serię The Elder Scrolls
FPS - Call of Juarez
RTS i podobne - Kozacy - Europejskie boje (stare ale jare), Heroes of Might & Magic III (bardziej stare ale też jare)
TPP - wszystkie nowe Tomb Raidery prócz Underworld
Ogólnie akcja - oczywiście GTA San Andreas, GTA VI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 10:03, Sareth napisał:

> Bioshock, Prey i Kroniki Riddicka to ścisła czołówka gatunku FPS. Jeżeli lubisz
strzelanki
> z domieszką RPG (Bioshock), logiki (Prey) i skradanki (Kroniki Riddicka), bierz
i się
> nie zastanawiaj ;)).
Z tych trzech wybrałbym Riddicka


Opłaca się tym bardziej, że za jakieś 50-70zł masz 2 gry (Ucieczka z Butcher Bay i Assault on Dark Athena w pakiecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 10:10, Takilma napisał:

TPP - wszystkie nowe Tomb Raidery prócz Underworld


Dlaczego nie? Przeszedłem wczoraj legendy, teraz zabieram się za Anniversary. Co jest złego w Underworld bo też chciałem kupić w przyszłości :)

Dnia 05.08.2009 o 10:10, Takilma napisał:

Ogólnie akcja - oczywiście GTA San Andreas, GTA VI


???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 10:03, Sareth napisał:

> Bioshock, Prey i Kroniki Riddicka to ścisła czołówka gatunku FPS. Jeżeli lubisz
strzelanki
> z domieszką RPG (Bioshock), logiki (Prey) i skradanki (Kroniki Riddicka), bierz
i się
> nie zastanawiaj ;)).
Z tych trzech wybrałbym Riddicka


Fajna gra, naprawdę. Oprócz tego z tytułów, które nie zostały jeszcze wymienione: Gears of War, The Orange Box. Podejrzewam jednak, że obie gry albo masz albo grałeś i Ci się nie spodobały. Tak więc najlepszą radą w Twoim przypadku będzie: przejrzyj ofertę sklepów internetowych, zamiast wymieniać, które gry masz, a których nie lubisz. Pozdro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 12:53, Xlol1 napisał:

Co jest
złego w Underworld bo też chciałem kupić w przyszłości :)

W zasadzie to nie ma nic złego. Gra niektórych trochę zawiodła, bo to miała być jakaś rewolucja, nowy engine, a tu nic z tych rzeczy. Tym niemniej gra wcale nie jest zła i tym którym podobała się Legenda czy Anniversary powinna się spodobać o ile oczekują mniej więcej tego samego ;) W każdym bądź razie nie jest to zła produkcja i śmiało bym ją ocenił na te 8 może nawet 8+/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 13:57, Sareth napisał:

Zdecydowałem się na Riddicka lub Anno 1404. Poradzcie która lepsza

Są to 2 kompletnie różne produkcje. Świetny FPS z szybką akcją, fajnymi walkami i mega twardzielem w roli bohatera. Anno to strategia ekonomiczna, która ma świetną grafę i baaardzo rozbudowane podłoże ekonomiczne. Tutaj wybór należy do Ciebie, bo nie wiem co Cię bardziej jara. Ja osobiście bez zastanowienia wziąłbym Riddicka - 2 świetne gry w jednym pudełku za rozsądną cenę. Czego chcieć więcej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 13:57, Sareth napisał:

Zdecydowałem się na Riddicka lub Anno 1404. Poradzcie która lepsza


A co wolisz - schabowe, czy naleśniki? :P To dwa całkowicie odmienne gatunki gier, ciężko doradzić wybór :)
Ja bym brał Riddicka, bo jednak nad gry typu sandbox (a do takich zaliczam całą serię Anno) wolę mroczną, brutalną skradankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 09:11, MacoRIP napisał:

> Te dwie co wymieniłeś i też Operation Flashpoint, MW2 (niedługo :D)
A jakaś subiektywna ocena z Twojej strony tych gier?


Operation Flashpoint to jest ten sam gatunek co ArmA czyli symulator żołnierza bardzo trudny, mi nie przypadł do gustu ale jak wiadomo one są różne :D

MW2 opisywać nie muszę, według mnie już ma status gry roku 2009 A CoD4 jest poprzedniczką tego tytułu również jest jedną z lepszych gier w jakie grałem.

Ogólnie opisując te wszystkie gry tak by to wyglądało, ale zdecydować musisz ty. Czy zależy ci na Realiźmie czy też Tylko Fun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za to GTA, "trochę" mi się wyszło w świetlaną przyszłość...

Tak naprawdę to nie dane mi było zagrać w Underworld, ale się dużo przeciesz czyta o tym że gracze są zawiedzeni, że gra nie spełnia oczekiwań fanów itp.
Poza tym, że polecam wszystkie "new" TR prócz U, można interpretować na dwa sposoby:
1. Nie polecam, gra mi się nie spodobała. (błędne)
2. Nie polecam, nie zagrałam, nie będę przeciesz w ciemno mówić, że fajne. Gry zresztą nie kupię, nie jestem na etapie TPP - więc JA TERAZ ci nie polecam. Jeżeli wierzyć recenzją, gra jest fuj i be. Ale jak grałeś w Legendę i zamierzasz dalej grać w tę samą serię, kupuj. Gdybym teraz
wymiatała w TR, kupiła bym bez wachania. W końcu nie wszystko źle opisuje Underworld. :)

Tak, ci co się skapli wiedzą. I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 18:24, Pawlo09 napisał:

Zdecydowanie NWN 2 bo COD 5 to można przejść w kilka godzin a NWN 2 spokojnie ci starczy
do końca wakacji.

biorę również pod uwagę multi cod5, ale nie nwn2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz NWN 2. Starczy na naprawdę długi czas! W CoD-a zainwestuj, ale dopiero w listopadzie, kiedy wyjdzie MW2. To będzie najlepsze wyjście z tej sytuacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 19:16, GarosS napisał:

Bierz NWN 2. Starczy na naprawdę długi czas! W CoD-a zainwestuj, ale dopiero w listopadzie,
kiedy wyjdzie MW2. To będzie najlepsze wyjście z tej sytuacji. :)

Jest jeszcze kwestia, czy NWN2 nie jest hm nudne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 19:25, RadeX_vs_Blaskow napisał:

Którą grę z gatunku bijatyk w rodzaju Street Fighter lub Tekken byście polecali, ale
na konsolę PS3?


Street Fighter IV przede wszystkim. Poza tym może Mortal Kombat vs. DC Universe, albo Virtua Fighter 5. Spoko jest też podobno Soul Calibur.

>Jest jeszcze kwestia, czy NWN2 nie jest hm nudne. :)

No powiem Ci szczerze, że sam osobiście bym się na NWN 2 nie zdecydował, bo takiego rodzaju RPG nie lubię. :P Jeśli chcesz długo pograć w singlu i zobaczyć fajną opowieść bierz NWN 2(jeśli lubisz ten gatunek!), a jeśli oczekujesz szybkiej akcji, ale bardzo krótkiego singla, za to mega fajnego multi, bierz CoD-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o, to dobrze bo właśnie Tomb Raidery dają mi dużo fun`u z gry więc nie najlepsze byłoby zmienianie. Mam nadzieję że z grafą też nie przesadzili i mi pójdzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się