FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2009 o 19:19, ziptofaf napisał:

> A ile zajmuje przechodzenie gry ?

Ok. 2 sekund, zależnie, jakiej wielkości masz stopę i czy przechodzisz po samej płycie,
czy wraz z pudełkiem.
A tak serio - mi zajęło ok. 11 godzin, w tego typu grach jestem średni, pewnie dałoby
radę nieco szybciej :)
No i jest jeszcze multiplayer, co znacznie wydłuża żywot gry :)

Czyli biorę gears of war . dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:44, Danio237 napisał:

Polecicie mi jakąś dobrą grę (niekoniecznie) akcji na PC która działa na : 1600MHZ ,
512 ram , 255mb karty graficznej G7300gt ? Moje ulubione to Mafia , Hitman , UZBB, Splinter
Cell i dużo tym podobnych.

Nie na temat : http://www.cdprojekt.pl/ xD


Max Payne 2 to całkiem niezła produkcja. Mająca ciekawą fabułę i klimat (szkoda, że takiego nie będzie w 3 części). Jak najbardziej ci ją polecam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:47, SongoX napisał:

Max Payne 2 to całkiem niezła produkcja. Mająca ciekawą fabułę i klimat (szkoda, że takiego
nie będzie w 3 części). Jak najbardziej ci ją polecam ;))

Mam , przeszedłem kilka razy. Dlatego się tu poradziłem bo właśnie trudno wybrać dobre które bym już nie miał. Gry mi się na kompa kończą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:44, Danio237 napisał:

Polecicie mi jakąś dobrą grę (niekoniecznie) akcji na PC która działa na : 1600MHZ ,
512 ram , 255mb karty graficznej G7300gt ? Moje ulubione to Mafia , Hitman , UZBB, Splinter
Cell i dużo tym podobnych.

Nie na temat : http://www.cdprojekt.pl/ xD


- Rogue Trooper
- Star Wars: Republic Commando
- Painkiller: Black Edition
- The Suffering
- GTA: Vice City
- GTA: San Andreas
- XIII

Jeżeli któraś Cię zainteresuje, opiszę trochę dokładniej (jeżeli nie grałeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:58, filip29 napisał:

Nie jestem pewien czy ci pójdzie ale może Call of Juarez.


Na Call of Juarez nie ma szans. Za słaby procek i za mało RAM. Ja z lepszym o 320 MHZ procku i tej samej liczbie RAM, nie mogłem grać komfortowo nawet na niskiej szczegółowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 21:04, Lord-Tyrranoos napisał:

Na Call of Juarez nie ma szans. Za słaby procek i za mało RAM. Ja z lepszym o 320 MHZ
procku i tej samej liczbie RAM, nie mogłem grać komfortowo nawet na niskiej szczegółowości...

I tak mam i już przeszedłem :P Powiedz mi trochę więcej o tym Rogue Trooperze bo w niego nie grałem, a fanem Gwiezdnych wojen nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 21:10, Danio237 napisał:

> Na Call of Juarez nie ma szans. Za słaby procek i za mało RAM. Ja z lepszym o 320
MHZ
> procku i tej samej liczbie RAM, nie mogłem grać komfortowo nawet na niskiej szczegółowości...

I tak mam i już przeszedłem :P Powiedz mi trochę więcej o tym Rogue Trooperze bo w niego
nie grałem, a fanem Gwiezdnych wojen nie jestem.


oO! W jaki sposób oO?
Rogue Trooper to gra akcji TPP połączona z grą stealth (skradanka, podobna do Riddicka najbardziej). Możemy stosować 2 taktyki: lecieć na przysłowiowego Rambo, albo skradać się i używać cichych zabójstw. Ogólnie mamy dostępne jeszcze systemy osłon, bardzo innowacyjne podejście do broni, nawet elementy rozwoju postaci (dokładniej broni, medykamentów). Całość zajmuje 7-8h, po przejściu otrzymujemy bonusy jak zmienioną krew, zwiększenie ragdolla czy zmniejszenie grawitacji martwych ciał. Gra ma bardzo fajny klimat, graficznie prezentuje się jak Project: Snowblind, a więc dominują barwy szare i różne filtry. Do tego ma bardzo małe wymagania, jak na 2006r. (rok wydania). Rogue Trooper jest na 8/10, bo jak na bardzo słabą znaną produkcję, prezentuje naprawdę wysoki poziom.
PS Obszerna recenzja Rogue Trooper na dniach pojawi się na moim GS-ie ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 21:16, Lord-Tyrranoos napisał:

oO! W jaki sposób oO?
Rogue Trooper to gra akcji TPP połączona z grą stealth (skradanka, podobna do Riddicka
najbardziej). Możemy stosować 2 taktyki: lecieć na przysłowiowego Rambo, albo skradać
się i używać cichych zabójstw. Ogólnie mamy dostępne jeszcze systemy osłon, bardzo innowacyjne
podejście do broni, nawet elementy rozwoju postaci (dokładniej broni, medykamentów).
Całość zajmuje 7-8h, po przejściu otrzymujemy bonusy jak zmienioną krew, zwiększenie
ragdolla czy zmniejszenie grawitacji martwych ciał. Gra ma bardzo fajny klimat, graficznie
prezentuje się jak Project: Snowblind, a więc dominują barwy szare i różne filtry. Do
tego ma bardzo małe wymagania, jak na 2006r. (rok wydania). Rogue Trooper jest na 8/10,
bo jak na bardzo słabą znaną produkcję, prezentuje naprawdę wysoki poziom.
PS Obszerna recenzja Rogue Trooper na dniach pojawi się na moim GS-ie ;)).

Przeczytam i jeżeli przypadnie mi do gustu to kupię. A Call of Juarez tak mniej więcej co minutę była zaciacha ale gra jest świetna więc nie przeszkadzała mi ta półsekundowa przerwa w graniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 23:51, Azeix napisał:

Dobra, tym razem dylemat stanowią gry : Dirt, Grid, Battlefiel Bad Company, Call of Juraez
WK

DiRT to taka gra nie dająca frajdy, tylko podchodząca pod symulator.
GRiD jest fajny, ale ciągle te same tory, cały czas jeździsz i nic. Zdobywasz reputację, pieniądze, ale to w końcu się nudzi.
CoJ WK podobno bardzo fajne, ale mimo wszystko wybrałbym:

Battlefield Bad Company

Na 100% więcej pograsz niż we wcześniejsze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 09.08.2009 o 23:57, Grinczar napisał:

CoJ WK podobno bardzo fajne, ale mimo wszystko wybrałbym:

Battlefield Bad Company

Na 100% więcej pograsz niż we wcześniejsze gry.


Hmmm, nadal się waham między tymi dwoma grami... Idę sobie poczytać trochę recenzji i po oglądać gameplaye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 23:59, Xlol1 napisał:

> co kupic, nwn2 czy obliviona?

Obliviona możesz dostać teraz za 20zł w SS

ale ja wolalbym badz co badz goty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 00:11, KaRkAsZo napisał:

> > co kupic, nwn2 czy obliviona?
>
> Obliviona możesz dostać teraz za 20zł w SS
ale ja wolalbym badz co badz goty


Bierz NWN2.Jest w nim głębia,epicka przygoda,emocjonujące walki,a Oblivion to IMO zwykły slasher,niby fabuła jest ale jakoś tak sztampowo się gra.Może jestem dziwny ale ta gra mnie po prostu nie porwała,jakoś tak nijako się grało ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 00:25, Slayer_Watti napisał:

Bierz NWN2.Jest w nim głębia,epicka przygoda,emocjonujące walki,a Oblivion to IMO zwykły
slasher,niby fabuła jest ale jakoś tak sztampowo się gra.Może jestem dziwny ale ta gra
mnie po prostu nie porwała,jakoś tak nijako się grało ;p

a jak z optymalizacja? bo jak na youtube ogladam filmiki to nwn2 tnie sie niemilosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 01:07, KaRkAsZo napisał:

> Bierz NWN2.Jest w nim głębia,epicka przygoda,emocjonujące walki,a Oblivion to IMO
zwykły
> slasher,niby fabuła jest ale jakoś tak sztampowo się gra.Może jestem dziwny ale
ta gra
> mnie po prostu nie porwała,jakoś tak nijako się grało ;p
a jak z optymalizacja? bo jak na youtube ogladam filmiki to nwn2 tnie sie niemilosiernie


To zależy,mnie na Radku 9600,1 GB RAM, i proc AMD Sempron 3000+ (1,8 Ghz,u mnie podkręcony do 2,2) na średnich ustawieniach przy rozdzielczości 1024x768 hulał całkiem przyzwoicie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się