FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 19:54, Xlol1 napisał:

o, to dobrze bo właśnie Tomb Raidery dają mi dużo fun`u z gry więc nie najlepsze byłoby
zmienianie. Mam nadzieję że z grafą też nie przesadzili i mi pójdzie :]


grafa w TR: Underworld jest duzo lepsza i bardziej sprzetozerna niz w takim Legend
ale same gameplay podobal mi sie bardziej, lepsza historia, duze lokacje do swobodnej eksploracji
nastawienie gry wlasnie na wspinanie skaknie odkrywanie, rozwiazywanie zagadek itd brak bossow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2009 o 18:04, T-Tronix napisał:

Najbardziej chyba mnie przekoują: Sacred i Dungeon Siege...


Sacred sie nie nudzi dzieki zdrowej dawce przesmiewczego humoru, natomiast Dungeon Siege to flaki z olejem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 17:24, Sebo7 napisał:

I tu się mylisz nie idzie dorwać GTA, ale XIII czy JB QoS ?


Premierówkę XIII dorwałem na allegro za 3 złote. Szukaj tam, zdecydowanie znajdziesz świetne oferty. IMHO QoS nie opłaca się, bo to średniak, ale można go dorwać w sklepie już za 20 PLN (jakaś promocja była).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 18:04, T-Tronix napisał:

Dla sprostowania:
Diablo 2 - mam w platynie wraz z dodatkiem
TQ - podstawkę wraz z dodatkiem
Loki - mam z CDA ale jakiś błąd na płycie

Najbardziej chyba mnie przekoują: Sacred i Dungeon Siege...

PS: Szukam bratu gry bo zapalenie grał w TQ i mu mało ;) Ale giere przeszedł.


IMHO Legend: Hand of God to średniak, nie warto; Dungeon Siegie i Dungeon Siege 2 to bardzo przyjemne h''n''s, ale w odpowiednich porcjach, bo rozgrywka dość szybko nuży; Sacred to optymalny wybór, ale zobacz najpierw gameplay''e.
Chyba, że woli klimaty sci-fi, wtedy jest kilka, typu Space Siege, Shadowgrounds, Shadowgrounds Survivor, ale to jedynie bezmyślne siekanie z systemem rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, w Anniversary nie ma tych kolesi z którymi Lara gadała przez mikrofon? Alister i ktoś. Jakoś tak smutno bez nich ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 15:13, T-Tronix napisał:

Poszukuje coś prawie że identycznego do Titan Quest... Aa i w przybliżonych wymaganiach
lub mniejszych, ponieważ to na starszego kompa ;)

TQ czerpie garściami z Diablo 2. Praktycznie to te same gry, tylko TQ jest w mitologii i ma trochę większą możliwość rozwoju postaci. Dungeon Siege też jest świetne. Nie ma to jak muł w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dosyć na przyszłość, bo żadna z tych gier się jeszcze nie ukazała, ale teraz zastanawiam się którą wybrać. Łączy je to, że nie będą miały trybu multi. Dziwne już jest to, że kupuję grę bez multi, bo staram się zawsze kupić taką, która go właśnie posiada :) Kryterium może być to, która starczy na dłużej i którą będzie się chciało przechodzić kilka razy :) Możecie też pisać na którą osobiście czekacie bardziej :)

Risen czy Assasin''s Creed 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 22:30, barth89 napisał:

Risen czy Assasin''s Creed 2?

Bardzo ciężko powiedzieć :( Obydwie gry jeszcze nie wyszły, a obydwie pozycje zapowiadają się świetnie. Radziłbym poczekać do premier (Risen bodajże w październiku, a AC2 w listopadzie jakoś). Zależy też od Twego gustu- RPG czy akcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 22:30, barth89 napisał:

Pytanie dosyć na przyszłość, bo żadna z tych gier się jeszcze nie ukazała, ale teraz
zastanawiam się którą wybrać. Łączy je to, że nie będą miały trybu multi. Dziwne już
jest to, że kupuję grę bez multi, bo staram się zawsze kupić taką, która go właśnie posiada
:) Kryterium może być to, która starczy na dłużej i którą będzie się chciało przechodzić
kilka razy :) Możecie też pisać na którą osobiście czekacie bardziej :)

Risen czy Assasin''s Creed 2?


Pytanie trochę dziwne, bo obie gry wychodzą dopiero za kilka miesięcy. Gdy pojawią się pierwsze recenzje to sprawdź, która zasługuje na Twoją uwagę. Risen będzie grą zdecydowanie dłuższą z racji tego, że jest eRPeGiem. Z kolei AC II zapewni akcję i wyrafinowane egzekucje. Poza tym pracuje nad nim około 450 osób, więc wreszcie nie będzie monotonii(mam nadzieję;)). Ja zdecydowanie wziąłbym AC II, bo jestem fanem pierwszej części. A za Gothickiem jakoś nie przepadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 23:17, barth89 napisał:

Mówiłem, że pytanie, że tak powiem, na wyrost ;) i czy ja wiem, czy Risen będzie dłuższy?
Podobno AC2 ma zapewnić ok 35h gry...

Powiem Ci tylko tyle, że Assasin''s Creed 2 ma być wyczesany ;)) Risen się nawet nie interesuję, bo nie ten rodzaj gier jak dla mnie. A co do tych 35 godzin gry to jest bardzo dużo i wystarczyłaby na wiele wieczorów. Ale na to pytanie uzyskasz odpowiedź po premierze obydwu tych produkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 23:26, SongoX napisał:

Powiem Ci tylko tyle, że Assasin''s Creed 2 ma być wyczesany ;)) Risen się nawet nie
interesuję, bo nie ten rodzaj gier jak dla mnie.


No a ja np. zagrywałem się w Gothica... Ale problem w tym, że jak patrzę na te gameplaye... To jakby nie to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 23:38, barth89 napisał:

No a ja np. zagrywałem się w Gothica... Ale problem w tym, że jak patrzę na te gameplaye...
To jakby nie to samo :P

Ja miałem okazję grać w Gothica 3, ale słyszałem, że to najgorszy Gothic z całej serii. Jednak przypadł mi do gustu ;)) A do Risena nie mam jeszcze wyrobionego zdania, muszę się temu trochę bardziej przyjrzeć tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 22:30, barth89 napisał:

Pytanie dosyć na przyszłość, bo żadna z tych gier się jeszcze nie ukazała, ale teraz
zastanawiam się którą wybrać. Łączy je to, że nie będą miały trybu multi. Dziwne już
jest to, że kupuję grę bez multi, bo staram się zawsze kupić taką, która go właśnie posiada
:) Kryterium może być to, która starczy na dłużej i którą będzie się chciało przechodzić
kilka razy :) Możecie też pisać na którą osobiście czekacie bardziej :)

Risen czy Assasin''s Creed 2?

Zdecydowanie AC2. Przez całe te "Risen" nie będziesz miał takiej satysfakcji z grania i takiej adrenaliny, jak w AC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 22:30, barth89 napisał:

Risen czy Assasin''s Creed 2?


Ciężko na razie powiedzieć bo gry w sumie wychodzą lada moment ale ciężko powiedzieć która będzie lepsza. Lecz ja i tak wybrałbym AC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość obstawia AC2 :) W sumie też się ku temu skłaniam, ale zobaczymy, czy przypadkiem Risen nas nie zaskoczy :) Dobrze, że wychodzi pierwszy, bo będzie czas na zapoznanie się z opiniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 09:06, barth89 napisał:

Widzę, że większość obstawia AC2 :) W sumie też się ku temu skłaniam, ale zobaczymy,
czy przypadkiem Risen nas nie zaskoczy :) Dobrze, że wychodzi pierwszy, bo będzie czas
na zapoznanie się z opiniami :)


więkoszość przeważnie się myli... pierwszy Assaisn''s Creed tez mial byc taki super a jak wyszlo juz chyba kazdy wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się