FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2009 o 20:59, ziptofaf napisał:

@ Pawlo09
Jak już piszesz, że to bardzo słabe gry, to oznacza, że:
a) grałeś w nie, i mam nadzieję, że w pełną wersję, a nie w demo
b) może napiszesz co jest takiego złego w nich?

"Z pustego nawet Salomon nie naleje." więc już przestań, bo jego nie przekonasz, a jeszcze powie, że się nie znasz i/lub jesteś guuupi! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy poradzilibyście jakąś dobrą grę...?
Tylko jest jeden feler:
Procesor dwurdzeniowy - 2x2.5 GHz
Pamięć RAM - 4Gb
Karta Grafiki (no właśnie) - Zintegrowana 512 Mb.

UT3 Chodzi na maksymalnych texturach, ale szczegółowość Świata jest najniższa w rozdzielczości 800x600, chodzi płynnie.
Tomb Raider Anniversary chodzi płynnie na maksymalnych, itp.

Co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 21:44, Aaron_Seraphin napisał:

> A z jakiego gatunku?
>
Szczerze mówiąc wszystko oprócz wyścigowych sportowych, itp.


Oj tak to trudno coś doradzić bo jest mnóstwo gier godnych polecenia jak np. battlefield, ale w te już zapewne grałeś, oj no jak pisałem mnóstwo jest gier godnych polecenia :-) Ja teraz ciągle (eee od jakiś 3, 4 tygodni już nie bo kompa mam w naprawi) gram w ut3 ale jak napisałeś jego już masz (tak przy okazji grasz na multi? Jaki masz nich? W jaki tryb grasz ;p) - najlepiej zerknij sobie na najwyżej oceniane gry które ukazały się w polsce :-) - http://www.gry-online.pl/S015.asp?GP=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2009 o 21:31, Aaron_Seraphin napisał:

Co poradzicie?

Może Antologia Unreala? Jeśli nie grasz w multi to zawsze możesz dograć mody (siła tej serii), jeśli lubisz RPGi to w Platynowej Kolekcji znajdują się Legendy RPG, naprawdę solidna porcja gier RPG :] Do tego może Neverwinter Night Diamentowa Kolekcja.
A może RTSy? Saga Earth na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 21:31, Aaron_Seraphin napisał:

Czy poradzilibyście jakąś dobrą grę...?
Tylko jest jeden feler:
Procesor dwurdzeniowy - 2x2.5 GHz
Pamięć RAM - 4Gb
Karta Grafiki (no właśnie) - Zintegrowana 512 Mb.

UT3 Chodzi na maksymalnych texturach, ale szczegółowość Świata jest najniższa w rozdzielczości
800x600, chodzi płynnie.
Tomb Raider Anniversary chodzi płynnie na maksymalnych, itp.

Co poradzicie?

Z dobrych RPG - Neverwinter Nights 2. Gothic 3 może ci się spodobać... szkoda, że nie grasz po sieci, tak to bym ci polecił masę genialnych sieciówek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN 2 mam, ale Gothic 3...? Gdyby mi ruszył na sprzyjających wymaganiach, to z miłą chęcią bym zagrał.

Sieciówek? Aktualnie coś tam ciągnę w GW, ale jeśli można, to również możecie coś zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serię POP-a uwielbiam i mam wszystkie części. :) Lubię gry akcji, FPS-y, RPG też może być. Ale głównie gry akcji i FPS. ME jest ciekawą grą, grałem na X360 w demo i było całkiem fajnie. Tylko bulić 120 zł za 5-7 godzin grania? To mnie trochę martwi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 22:32, darth_16 napisał:

Serię POP-a uwielbiam i mam wszystkie części. :) Lubię gry akcji, FPS-y, RPG też może
być. Ale głównie gry akcji i FPS. ME jest ciekawą grą, grałem na X360 w demo i było całkiem
fajnie. Tylko bulić 120 zł za 5-7 godzin grania? To mnie trochę martwi. :)


To może Mass Effect? Shooter i RPG w jednym, do tego starcza na co najmniej 15 godzin grania. Ewentualnie Devil May Cry 3 i 4 (choć można też samą 4, 3 ma wyjątkowo paskudną grafikę i jest uznawana za jedną z najtrudniejszych gier na PC-ta), nieco podobne do PoP-a, tylko znacznie większy nacisk na walkę. No i ci bossowie wielkości budynków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 22:28, Aaron_Seraphin napisał:

NWN 2 mam, ale Gothic 3...? Gdyby mi ruszył na sprzyjających wymaganiach, to z miłą chęcią
bym zagrał.

Sieciówek? Aktualnie coś tam ciągnę w GW, ale jeśli można, to również możecie coś zaproponować.

Ja generalnie gram w strzelaniny sieciowe, wiec o takich grach głównie mówię(choć ostatnio również cisnę w GW, nie powiem, świetna gra :)Polecam na początek BF2 - gra typu "easy to learn, hard to master", na pewno się w niej odnajdziesz. Druga to Left 4 Dead - taki "semi" single, grasz z 3ma kumplami a reszta to boty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 19:43, darth_16 napisał:

Wiesz - chociażby Unreala, genialnego Unreala Tournamenta, Planescape Torment, Far Cry,
Half-Life 1. Parę tytułów, które teraz przyszły mi do głowy. Ale widzę, że swojego zdania
wyrazić nie mogę, bo dla ciebie Half-Life 2 to wielka gra i JUŻ! A ja jestem dupek, bo
tak nie twierdzę. :/


PS. Czy ktoś poda mi parę fajnych tytułów?


Nie powiedziałem, że nie możesz mieć swojego zdania... Przewodniczący, a nie umie czytać ze zrozumieniem...

Re: Polecam Dark Sector i Pure...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ja wyraziłem swoje zdanie, a ty już na mnie naskoczyłeś, że się nie znam i w ogóle. Więc wyciągam wnioski - nie mogę wyrazić swojego zdania.

Ps. Rangi na forum mają niewiele do czytania ze zrozumieniem.

Ps2. Obie gry mam - obie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś wartej uwagi, niekoniecznie nowej, reedycji, albo paczki albo pojedynczej gry? Z gatunku RTS/RPG/FPS. FPS najlepiej z ciekawym multi. Ważne aby gra/paczka była w cenie nie przekraczającej 80zł. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli paczka, świetne multi i bez powalającej ceny to wybór jest oczywisty- Orange Box z genialnym Team Fortress 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 17:58, plada napisał:

Jeśli paczka, świetne multi i bez powalającej ceny to wybór jest oczywisty- Orange Box
z genialnym Team Fortress 2 :)

A niedawno była promocja EA, 2 gry w cenie 1, czy tam za drugą płacimy 1zł. Czy ta promocja dalej obowiązuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się