FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Krótko - jaką z tych gier kupić (najlepiej byłoby, jakbyście wymienili plusy dodatnie i ujemne każdej z nich i długość gry). Wszystko na X360:
1) Mercenaries 2
2) Spider-Man Web of Shadows (

Spoiler

jestem fanem Spideya, trzecia częśc gry mi się podobała

)
3) Saints Row
4) Ewentualnie jakaś inna gra do 100 zł do nabycia w Empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Mercenaries - Uuu.... Tu kłopot. Bugi kontra gra i w ogóle głupio. Mam demko, ale jeśli chcesz się pośmiać z kolegami.. Z gier sandbox w dobrej cenie polecam Just Cause.
2)Jeśli jesteś fanem - kup w ciemno. Ale jeśli nie - nie ma co, tylko dla fanów:(
3)Odmiana od GTA IV. Jeszcze gorzej zoptymalizowana niż ona i do tego gorsza graficznie. Lepsze Vice city.
4)Zależy jaki gatunek preferujesz. J obecnie Gears of war:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 21:57, Harrolfo napisał:

3) Saints Row


Ja się przy Saints Row lepiej bawiłem niż przy GTA4. Zapewniło mi dużo więcej urozmaicenia i zabawy, gdzie GTA4 było po paru godzinach strasznie powtarzalne. Oczywiście do SR trzeba podejść z przymrużeniem oka, nie dostaniesz tam poważnego scenariusza jak u konkurencji, ale przyjemność z rozgrywki jest przednia. Polecam. W dwójkę nie grałem, ale jedynka jest super.

Dnia 09.09.2009 o 21:57, Harrolfo napisał:

4) Ewentualnie jakaś inna gra do 100 zł do nabycia w Empiku


Polecam Vive Piniate, ale tylko jeśli masz wystarczające duże jaja, bo ludzie będą mieli ubaw. :D

I Ghost Recon jest bardzo przyjemny, ale nie jest to jakoś szczególnie długa rozgrywka. A live pewnie już dość pusty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż TPP to darmowe nawet Battlefield heroes. Assasin''s creed..Może Gears of war 2?:D Jest dużo, ale może Unreal Tournament III i antologia. Akurat ci jeszcze 4 dychy zostaną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 22:42, Ezio napisał:

Cóż TPP to darmowe nawet Battlefield heroes.

Na Xboxa 360
>Assassin''s creed.
Mam
>Może Gears of war 2?:D
Jedynka średnio mi się podoba

Dnia 09.09.2009 o 22:42, Ezio napisał:

Jest dużo, ale może Unreal Tournament III i antologia. Akurat ci jeszcze 4 dychy zostaną..

Patrz pierwsza odpowiedź

EDIT: Mam takie gry - Assassin's Creed, Burnout Paradise, Fable 2, Gears of War, Guitar Hero Aerosmith, Mortal Kombat vs DC Universe, Ninja Gaiden 2, Stranglehold, Spider-Man 3, Splinter Cell Double Agent, X-Men Origins Wolverine, Batman Arkham Asylum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To krucho.. Gears ci się nie podoba? umph.. Mi to nawet przez głowę nie przechodzi. Jest świetne.
Ale na Xboksa? Hmm...Dark sector?Dead rising?Half life 2:The orange box?Lost planet?
Tyle do głowy przychodiz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Hmm...Dark sector?
Grałem, miałem, sprzedałem
>Dead rising?
Temat zombie mi nie podchodzi
>Half life 2:The orange box?
FPS na konsoli mi się nie widzi
>Lost planet?
Już nad tym myślałem. Napisz może + i - i długość gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 08:09, Harrolfo napisał:

Już nad tym myślałem. Napisz może + i - i długość gry...

Cóż plusem jest oprawa graficzna, ale strzelanka jest dibra na takie wejśćie na kilka minut. Na dłużej to już raczej nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 08:19, alduron napisał:

Czy polecacie Kingdom Hearts(seria)?


Trochę niekonwencjonalne podejście do RPG ale imo udane. Warta zachodu gra, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem. To fajne efekciarska, po prostu tak akcją naładowana że lepiej dłużej niż godzinę na raz w nią nie grać ale w kolekcji imo warto ją mieć zwłaszcza że cena niska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się