FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2009 o 00:29, MaccCry napisał:

Tylko, że 2005 jest najgorszą częścią, lepiej zainwestować w poprzednie części (02-04).

A jak dla mnie 2005 nie jest zły. Najgorszą był Cmu 3 a 4 i 5 trzymają poziom;p Tryb podzielnego ekranu oczywiście w niej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamierzam sobie kupis urzywany ps2(tak tak wiem stary ale bogaty to ja nie jestem)i myslalem nad 3 grami God of War2 Metal Gear Solid 3 i Fifa Street2. Polecicie cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 08:19, marcin112 napisał:

zamierzam sobie kupis urzywany ps2(tak tak wiem stary ale bogaty to ja nie jestem)i myslalem
nad 3 grami God of War2 Metal Gear Solid 3 i Fifa Street2. Polecicie cos jeszcze?


Gran Turismo 4-ze względu na grywalność
Tekken5-Jaki posiadacz PS2 nie ma Tekkena ?:P Nie no ale jest to super bijatyka i idealna na odstresowanie czy żeby pograć z kumplem/bratem/żoną?
Metal Gear Solid 2- jak już kupujesz MGS3 to czemu nie 2 ? Genialna fabuła,super grywalność i no to jest MGS przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaką grę polecacie jako pierwszą na PS3? Niedługo będę miał, chciałbym zamówić. Myślałem o Resistance 2, ale najpierw chcę się przyzwyczaić do sterowania. No i wiecie, chciałbym zrobić wrażenie na bracie, bo wg. niego konsole to tylko zabaweczka, a graficznie gry są na poziomie COD 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 09:56, abbott123 napisał:

Witam, jaką grę polecacie jako pierwszą na PS3? Niedługo będę miał, chciałbym zamówić.
Myślałem o Resistance 2, ale najpierw chcę się przyzwyczaić do sterowania. No i wiecie,
chciałbym zrobić wrażenie na bracie, bo wg. niego konsole to tylko zabaweczka, a graficznie
gry są na poziomie COD 4 ;)


Bierz Uncharted 2,graficznie powla,z resztą gra będzie rewelacyjna,kup nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 11:14, abbott123 napisał:

A grałeś już może? Myślałem też o Killzone 2, no i InFanous.


Gra jeszcze nie wyszła,ale wejdź na gry-online.pl,tam jest[ewwentualnie na tvgry.pl] gameplay z tej gry po polsku,sam ocenisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dużo widziałem w życiu ale hasło ''gameplay po polsku'' mnie zniszczyło xD to co tam jest? nathan pije vodkę i zagryza ogórem, słuchając kasety shazzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakąś dobrą grę akcji? Coś na pograniczu PoP, AC, Enclave? Nudzi mi się niezmiernie, a w powyższe nie będę grał po raz dziesiąty :) Przeważnie siedzę w strategiach i rpg, więc nie za bardzo znam się na tej tematyce, a założę się, że są tytuły mega zajebczaste, o których nie słyszałem :)

ED: Poza Tomb Rider of course :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 12:49, igor8472 napisał:

Może Prototype, X-Mens Origins Wolverine, Gears of War a w nowym CDA będzie Dark Sector jako pełniak.


Wypróbuję Prototype, bo mnie zaintrygował. Wolverina przeszedłem już dwa razy :)
Dzięki ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 08:19, marcin112 napisał:

zamierzam sobie kupis urzywany ps2(tak tak wiem stary ale bogaty to ja nie jestem)i myslalem
nad 3 grami God of War2 Metal Gear Solid 3 i Fifa Street2. Polecicie cos jeszcze?

Polecam przejrzeć sobie ten artykuł: http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=549 Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to znowu ja... dylemat mam pomiędzy Resident Evil 5 a Batman Arkham Asylum...
chodzi mi żeby gra była w miarę długa, było trochę elementów skradankowych, wyglądała ładnie i nie zabijała mojego laptopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 10:27, Pawlo09 napisał:

NA PS2 nie.

Zrozum. Jeśli ktoś się pyta, to jeśli już zamierzasz odpowiadać to rób to z sensem i podawaj argumenty za i przeciw. Twoje odpowiedzi to zwykły spam. A najgorsze jest to że nawet nie miałeś doczynienia z wersją na PS2.
alduron - Zdecydowanie tak. Moze graficznie ustępuje next genom, ale warto. Jest to najlepsza fifa na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się