FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2009 o 22:41, darth_16 napisał:

Mam pytanie - chciałbym sobie kupić w piątek jakąś dobrą grę za 100 zł - ma ktoś pomysł
jaką? Najlepej, żeby była z tego roku szkolnego :P

Red faction:Guerilla?
Resident evil 5?
Batman:Arkham Asylum?
Street fighter 4?
Podaj gatunek konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 22:41, darth_16 napisał:

Mam pytanie - chciałbym sobie kupić w piątek jakąś dobrą grę za 100 zł - ma ktoś pomysł
jaką? Najlepej, żeby była z tego roku szkolnego :P


Bez dwóch zdań Red Faction Guerilla, IMO najlepsza gra jaka ostatnio wyszła. Ew. Virtua Tennis 2009, jeśli lubi się ten sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 22:41, darth_16 napisał:

Mam pytanie - chciałbym sobie kupić w piątek jakąś dobrą grę za 100 zł - ma ktoś pomysł
jaką? Najlepej, żeby była z tego roku szkolnego :P


Batman: the Arkham Asylum, średnia ocen chyba powyżej 90% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batmana już mam(świetny) SV4 też(bardzo, bardzo dobry), tenisa nie lubię. A Resident? Nie lubię zbytnio horrorów. No i to strzelanie bez chodzenia jakoś mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 22:55, darth_16 napisał:

Batmana już mam(świetny) SV4 też(bardzo, bardzo dobry), tenisa nie lubię. A Resident?
Nie lubię zbytnio horrorów. No i to strzelanie bez chodzenia jakoś mnie nie przekonuje.

Poczekaj niecały miesiąc na Borderlands - ta gra musi być genialna :P
Ale jeśli mam już coś poradzić - polecić mogę Red Faction Guerilla. W sam raz na wyżycie się na babce z polaka, od które dostałeś pałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 22:57, Kirabaxior napisał:

Poczekaj niecały miesiąc na Borderlands - ta gra musi być genialna :P

Nie musi być genialna ;]

Dnia 30.09.2009 o 22:57, Kirabaxior napisał:

Ale jeśli mam już coś poradzić - polecić mogę Red Faction Guerilla. W sam raz na wyżycie
się na babce z polaka, od które dostałeś pałę.

Nie wszyscy się tak słabo uczą jak ty ;>
darth_16 - Wolfenstain (bardzo sycący FPS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 14:48, audioslave2000 napisał:

Witam. Ostatnio jakoś wypadłem z obiegu co do gier. Może mi ktoś polecić jakiegoś nowego
dobrego RTSa?


Supreme Commander wraz z dodatkiem - największa skala potyczek dostępna w grach. Tysiące jednostek itp. Ma diabelnie wymagający dodatek, przejście jednej misji w kampanii to zazwyczaj godziny roboty ^^.
World in Conflict - jeżeli lubisz alternatywną historię świata w RTS-owym sosie to będziesz w raju.
Warhammer 40.000:Dawn of War II (lub I, jeśli przypadkiem ominąłeś tego światowej klasy RTS-a) - co prawda II to bardziej taktyka, aniżeli strategia, ale nadal warto w nią zagrać, zwłaszcza w multi.
Zapewne mógłbym podać więcej tytułów, ale nie wiem, czy nie masz już danej grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 07:25, Kaucz napisał:

Nie wszyscy się tak słabo uczą jak ty ;>

Pewnie, że nie wszyscy. Ale pamiętasz, kto miał może średnią 3.5? Nie, nie ja. Spójrz na Kaucza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - już kilka osób poleciło RE5. Czy rzeczywiście jest taki dobry? Bo to strzelanie bez chodzenia takie wydaje się średniawe. No i średnio lubię horrory - a jest to survival horror. Czy ten system walki się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 17:55, darth_16 napisał:

Mam pytanie - już kilka osób poleciło RE5. Czy rzeczywiście jest taki dobry? Bo to strzelanie
bez chodzenia takie wydaje się średniawe. No i średnio lubię horrory - a jest to survival
horror. Czy ten system walki się sprawdza?


RE5 to nie jest horror, to zwyczajny shooter. Poza tym, nie ma strasznych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2009 o 17:55, darth_16 napisał:

Mam pytanie - już kilka osób poleciło RE5. Czy rzeczywiście jest taki dobry? Bo to strzelanie
bez chodzenia takie wydaje się średniawe. No i średnio lubię horrory - a jest to survival
horror. Czy ten system walki się sprawdza?



RE5 jest świetny ale znajdź kogoś do grania samemu, jest fajnie ale multi jest lepszy. Co-Op z kumplem to prawdziwa potęga tej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 17:55, darth_16 napisał:

Mam pytanie - już kilka osób poleciło RE5. Czy rzeczywiście jest taki dobry? Bo to strzelanie
bez chodzenia takie wydaje się średniawe. No i średnio lubię horrory - a jest to survival
horror. Czy ten system walki się sprawdza?

Akurat to że się stoi i strzela to zaleta pompująca w Residenta odrobiną realistyki. Bo celne strzelanie z AK-47 albo shotguna czy nawet Magnum w pełnym biegu które występuje w wielu grach to sztuczka grubymi nićmi szyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się