FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Czy znacie może jakąś ciekawą gierkę o Dzikim Zachodzie? (Desperado odpada bo 5 razy przeszedłem). Najlepiej jeżeli byłą by to strategia o ile taka istnieje :P

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie w jak najbliższym czasie kupić Borderlands, ale nie wiem jak u mnie będzie działąć
Mój laptop:
Athlon Dual Core X2 QL64 2.1 GHz ( 2x2.1 Ghz )
2 Gb RAM DDR 2
Radeon HD4570 512 Mb DDR 2
Windows Vista
Proszę również powiedzieć czy ruszy na max settings, a jak nie, to chociaż na oko procentowo.

PS: Rozważcie również rozdzielczość 1366x768
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 09:35, igor8472 napisał:

Ja bym postawił na Shifta, Pro Streeta, bardzo podobającego mi się Fuela, Juiced 2, Pure.


No chyba zdecydują się na Shifta (pomimo, że nie mam kierownicy :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 12:46, kuba9876543210 napisał:

Shift sredni wg mnie, ale Grid''a moge polecic, Fuel tez fajny i Pure.


Ale GRIDa mam :) A słyszałem, że Shift fajny i w CDA się nim zachwycali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 12:51, barth89 napisał:

Ale GRIDa mam :) A słyszałem, że Shift fajny i w CDA się nim zachwycali :P


Mialem okazje kilka godzin w Shifta pograc jeszcze przed premiera, co prawda na Xboxie360, ale na PC powinno byc podobnie. Grid duzo bardziej mi przypadl do gustu. Shift jest duzym skokiem w porownaniu do np. takiego Undercovera, ale jeszcze nie to. Oczywiscie to tylko moja skromna opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 12:51, barth89 napisał:

> Shift sredni wg mnie, ale Grid''a moge polecic, Fuel tez fajny i Pure.

Ale GRIDa mam :) A słyszałem, że Shift fajny i w CDA się nim zachwycali :P


Jeśli porównywać Shifta do GRIDA to GRID jest moim zdaniem lepszy, po prostu daje więcej frajdy z grania. W shifcie brakuje po prostu tego czegoś co sprawia, że się chce grać, no i ta denerwująca inia pokazująca optymalny tor jazdy, której za cholerę nie potrafiłem wyłączyć. Jedyne co mi się podobało w shifcie to trzęsienie się kamery, co fajnie oddawało efekt przyspieszania czy nierównej nawierzchni. A jak masz kierownicę to żeby ustawić ją w shifcie żeby jakoś działała to spędziłem ok godziny, bo nie da się ustawiać liniowości i innych tego typu opcji z menu wyścigu, tylko trzeba za każdym razem wejść w menu główne, zmienić, odpalić wyścig jak nie pasuje znów wyjść do menu głównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 15:59, glazur665 napisał:

Witam rodacy! Może mi ktoś doradzić dobrą strzelanke, taką z jajem przy której można
się dobrze pobawić


Zależy co rozumiesz przez sformułowanie "z jajem". Mogę ci polecić strzelankę w której nie będzie jednego jaja, a nawet 3 (przynajmniej u jeden postaci): Borderlands.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 11:38, Kirabaxior napisał:

Kontynuacja Desperados - Helldorado, choć ponoć słabe. Od siebie, znakomity FPS Call
of Juarez.


Wiem wiem, że są słabe. Mam helldorado i w ogóle mi nie mi sie nie spodobało. A z CoJ to też jakoś mieszane uczucia mam, nie wiem czemu

Dzięki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2009 o 16:35, Maciej2194 napisał:

A z CoJ
to też jakoś mieszane uczucia mam, nie wiem czemu


Co do nowego CoJa, to nie ma co mieć mieszanych uczuć, to kawał świetnego pierwszoosobowego strzelania, do tego z rewolweru, strzelby, czy snajperki. Jak się będzie przechodzić obiema postaciami grę i szukało wszystkiego co jest do znalezienia to gra zajmie jakiś 20h przy spokojnej grze, do tego dochodzi jeszcze świetny multi w którego prawie nikt nie gra. :)
Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakąś dobrą grę, w którą można grać we dwóch na jednym kompie? Chodzi mi o starsze gry, bo w tych propozycjach może znajdę jakąś, którą mam z pisem, albo pudełkowych.
W razie czego - odpadają wszystkie gry z serii LEGO i hirołsy, przy tych z bratem ciotecznym już nołlajfowaliśmy. Mogą być bijatyki, samochodówki, zręcznościówki, cokolwiek. Chodź bijatyki najchętniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 17:12, Kirabaxior napisał:

Polecicie jakąś dobrą grę, w którą można grać we dwóch na jednym kompie? Chodzi mi o
starsze gry, bo w tych propozycjach może znajdę jakąś, którą mam z pisem, albo pudełkowych.
W razie czego - odpadają wszystkie gry z serii LEGO i hirołsy, przy tych z bratem ciotecznym
już nołlajfowaliśmy. Mogą być bijatyki, samochodówki, zręcznościówki, cokolwiek. Chodź
bijatyki najchętniej :)

Wormsy? Zapewne banalna propozycja i jest mikroskopijna szansa, że nie grałeś, jednak może przypomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 17:28, Raito93 napisał:

Moglibyście doradzić jakiegoś fpsa w granicach 50 -70 zł ? Nie mam co robić w święta
:/


Lost Planet: Colonies chodzi po 40 zł chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 17:12, Kirabaxior napisał:

Polecicie jakąś dobrą grę, w którą można grać we dwóch na jednym kompie? Chodzi mi o
starsze gry, bo w tych propozycjach może znajdę jakąś, którą mam z pisem, albo pudełkowych.
W razie czego - odpadają wszystkie gry z serii LEGO i hirołsy, przy tych z bratem ciotecznym
już nołlajfowaliśmy. Mogą być bijatyki, samochodówki, zręcznościówki, cokolwiek. Chodź
bijatyki najchętniej :)


NHL 2k2? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się