FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2009 o 19:34, Danio237 napisał:

Jakąś grę akcji, która by mi działała. Zastanawiam się nad dwoma pierwszymi Stalkerami
i Orange Boxem. Polecicie? Mój komp:
Geforce 9800gt (512mb)
2 gb ram
I ten nieszczęsny AMD Sempron 2800+ 1,61ghz.

Orange Box polecam jak najbardziej , myślę że da rade odpalić wszystkie half-lify , TF2 i Portala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 19:34, Danio237 napisał:

Jakąś grę akcji, która by mi działała. Zastanawiam się nad dwoma pierwszymi Stalkerami
i Orange Boxem. Polecicie? Mój komp:
Geforce 9800gt (512mb)
2 gb ram
I ten nieszczęsny AMD Sempron 2800+ 1,61ghz.


Ja osobiście polecam OrangeBox ;-) Dużo się w nim dzieje, a grafika też cieszy oko.
W STALKERy grałem. Akcji to tam praktycznie nie ma. Idziesz i strzelasz tak jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, orange box na pewno kupię. A jak w Stalkerze jest z fabułą? Jest raczej sztampowa czy bardziej z klimatem i pomysłem? No i inne propozycje też mile widziane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 12:24, Raito93 napisał:

Lepiej kupić CoDa 4 czy lost planet colonies ?


Dla mnie wybor jasny... CoD4 , super singiel(niestety krotki) i jeszcze lepszy multi.
Lost Planet rowniez jest dobra gra, ma dobry singel i z tego co wiem ludzie graja na multi, ale jesli masz wybrac to bierze CoD 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualnie pykam w Zew prypeci i powiem, że klimat koooossiiii.... a z tego co pamietam, to Cień Czarnobyla pod tym względem również był niesamowity... Klimat w stalkerach wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 12:29, Marcin08 napisał:

aktualnie pykam w Zew prypeci i powiem, że klimat koooossiiii.... a z tego co pamietam,
to Cień Czarnobyla pod tym względem również był niesamowity... Klimat w stalkerach wymiata
:D

Dzięki tobie i innym za te komentarze na temat STALKERA, chyba się na niego skuszę:)

A teraz czy ktoś mógłó by mi polecić jakiegoś dobrago hack''n''slasha, grałem już w Titan Quest,Legend: Hand of God i LOKI( o obu częściach Diablo chyba nie muszę wspominać, to oczywiste), jest coś jeszcze z dobrych gier tego gatunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 12:59, grand10pelu napisał:

A teraz czy ktoś mógłó by mi polecić jakiegoś dobrago hack''n''slasha, grałem już w Titan
Quest,Legend: Hand of God i LOKI( o obu częściach Diablo chyba nie muszę wspominać, to
oczywiste), jest coś jeszcze z dobrych gier tego gatunku?


Z ostatnio wydanych to Torchlight ale jak na razie jest dostępny tylko przez dystrybucję cyfrową, ale z tego co wiem to w ciągu miesiaca powinien pojawić się w wersji pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Sacred, gra może już nie najnowsza ,ale warta zagrania. Olbrzymi i zróżnicowany świat,masa przeciwników do zabicia i przedmiotów do znalezienia ,a więc wszystko co w tego typu grach jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 12:24, Raito93 napisał:

Lepiej kupić CoDa 4 czy lost planet colonies ?

Ja poprę kolegę i polecą Ci CoD 4. IMO najlepsza część z całej serii. Singel może i krótki, ale za to jaki niesamowity. Do tego dochodzi multi, które jest świetne. Nie ma się nad czym zastanawiać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Do tych, którzy chcą kupić CoD4. Odradzam! Nie, gra nie jest słaba, imo najlepsza sieciowa strzelanina, ale nowi po prostu zrażą się do tej gry. Chodzi mi tu oczywiście tylko o multi. Większość graczy to stare wyjadacze, którzy jeszcze się przerzucili na MW2 lub po prostu nie chcą. Więc jeśli chcecie zacząć naparzać w CoD4 przez sieć, to przygotujcie się na srogie baty, które ja sam ostatnio dostałem po paro miesięcznej przerwie :) No chyba, że traficie na jakiś słabych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 15:40, MrGregorA napisał:

Lepiej kupić Assasina 2 czy czekać na Heavy Rain/God of War Collection/God of War 3?


Rzekłbym ''skąd mamy wiedzieć?'', skoro HR, GoW3 jeszcze nie wyszły, ale na chłopski rozum widzę to tak: Heavy Rain zapowiada się świetnie, a Fahrenheit (Indigo Prophecy) był wyśmienitą grą. God of Wary obydwa były równie super. Co do AC2 to może warto poczekać na wydanie wszystkich DLC i może wydanie jakiejś edycji gry roku czy gold i wtedy zakupić wraz z DLC (może takie wydanie wyjdzie na PC?). Ale to zależy, czy Tobie się podobał AC1, Fahrenheit i poprzednie GoW-y. Co lubisz, to bierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam:
- Assassin''s Creed(lepiej poczekać na 2-kę bo wychodzi 19 lutego)
- Grand Theft Auto San Andreas(każdy to potwierdzi)
- Tom Clancy''s Rainbow Six Vegas 2(gra wymiata a dostaniecie ją na allegro za 40zł)
Co do Call of Duty 4 i Modern Warfare 2 to mówię stanowcze nie, no chyba, że masz szybkie łącze. Gra jest wspaniała, ale singla przeszedłem w 7h, a co do multi to trzeba mieć porządne łącze i sprytne oko, żeby sobie pograć po sieci. To 7h wspaniałej gry kosztowało mnie 109zł(trochę przesada). lepiej zapłacic pod koniec lutego 99zł i mieć Assassin''s Creeda 2 i świetnie się bawić.
Mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 15:40, MrGregorA napisał:

Lepiej kupić Assasina 2 czy czekać na Heavy Rain/God of War Collection/God of War 3?



lepiej grać niż czekać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam jakiejś stosunkowo nowej (2006 - ) gry wyścigowej. Jedyne czego wymagam, to dosyć spora liczba licencjonowanych aut i "wolność" w grze. W TDU grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 17:36, Outstaller napisał:

Witam. Szukam jakiejś stosunkowo nowej (2006 - ) gry wyścigowej. Jedyne czego wymagam,
to dosyć spora liczba licencjonowanych aut i "wolność" w grze. W TDU grałem.


Platforma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 17:36, Outstaller napisał:

Witam. Szukam jakiejś stosunkowo nowej (2006 - ) gry wyścigowej. Jedyne czego wymagam,
to dosyć spora liczba licencjonowanych aut i "wolność" w grze. W TDU grałem.


Naprawdę szczerze mogę polecić TDU, ale ponieważ w nie grałeś to Megapcaka do niego. Dodaje 45 owych fajnych aut (w tym wiele kabrioleów), i naprawdę zwiększa żywotność.
A z innych gier, napewno Need for Speed. Jak dla mnie najlepsze części to Carbon i Most Wonted (ze wskazaniem na to drugie). Shifta nie polecam, bo po pierwsze ZERO otwarteo świata, po drugie ZERO dreszczyku emocji związanego z nielegalnymi wyścigami. Nie zmienia to faktu, że to fajna gra, ale to już nie NfS:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się