FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2009 o 17:58, Markush napisał:

Platforma?


PC ofcuz.

@Byl, dziękuję za chęć pomocy, ale skoro grałem w TDU, to i w Megapacka, no nie? Chyba logiczne, że skoro jest jakiś dodatek a gra się spodobała, to się go kupuje :>
Co do NFS, trudno o osobę, która w to nie grała, skoro lubi gry wyścigowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Hmm... to mogę jeszcze polecić OutRun 2006, choć z np. NfS nawet nie ma co porównywać.
Z innych rzeczy to Colin (np. DIRT), albo Race Driver GRID (prawie to samo, ale ja wolę GRIDA).
A pozatym polecam Gothica:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 19:07, Outstaller napisał:

A kto by Gothic''a nie polecał? :D Szkoda tylko, że już grałem i znam na pamięć ;)

Ale bardziej mnie ciekawi, czemu wolisz GRIDa od DIRTa? Czym się różnią?



Wzasadzie prawie niczym, kosmetyki. Jeśli dobrze pamiętam, to DIRT jest nowszy, i ma trochę lepszą grafę.
Pewnie mnie wyśmiejesz, ale szalę zwycięstwa na stronę GRIDA przechyliła... nazwa i opakowanie:))
Na serio. Większość woli jednako DIRTA. Nie wiem. Zresztą przy okzaji, to grałem w lepsze samochodówki.
Edit: Lubisz strategie? Bo jak tak, to znacznie więcej tu mogę polecić. Niestety samochodówkami ostatnio nas nie obsypali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 19:30, Outstaller napisał:

A jeszcze jedno... W której grze są lepsze wyścigi na torach? W której jest więcej, ew.
w której są ciekawsze auta?


Jak o tory chodzi, to dla mnie GRID, jak o auta chodzi, to dla mnie GRID.
Ale według tysięcy innych graczy, wygrywa DIRT, a ja z przykrością muszę stwierdzić, że dawno nie grałem w te gry, bo czasu ledwo co wystarcza na granie w nowości:(

A czy lubisz strategie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 12:59, grand10pelu napisał:

A teraz czy ktoś mógłó by mi polecić jakiegoś dobrago hack''n''slasha, grałem już w Titan
Quest,Legend: Hand of God i LOKI( o obu częściach Diablo chyba nie muszę wspominać, to
oczywiste), jest coś jeszcze z dobrych gier tego gatunku?

Grałem w sacred i nie polecam. Nudna jak flaki z olejem. Jak hack''n''slasha to oczywiści Torchlight! Kupiłem na steamie i pogrywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry do coopa polecacie? Prócz Chaos Theory, SWAT''a 4, Gears of War, Diablo II, NWN, Left 4 Dead, Modern Warfare 2, World at War. Gatunek, cena itp. nie gra roli, aby było z coopem i na PC. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 20:58, JayL napisał:

Jakie gry do coopa polecacie? Prócz Chaos Theory, SWAT''a 4, Gears of War, Diablo II,
NWN, Left 4 Dead, Modern Warfare 2, World at War. Gatunek, cena itp. nie gra roli, aby
było z coopem i na PC. :P

Left 4 Dead 2 i Borderlands. Ewentualnie (jak lubisz H'n'S'y lub RTS'y) Dawn of War 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 21:13, zermithon napisał:

Left 4 Dead 2 i Borderlands. Ewentualnie (jak lubisz H''n''S''y lub RTS''y) Dawn of War 2.

1. Póki co L4D starcza, bo świeżo kupione [przy okazji promocji EA], ale może...
2. Nad tym też się zastanawiam.
3. Kumpel radzi, ale jakoś mam obiekcje... Jeszcze to pudełko PK, jakoś mnie odstrasza. :P
A jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 21:27, JayL napisał:

3. Kumpel radzi, ale jakoś mam obiekcje... Jeszcze to pudełko PK, jakoś mnie odstrasza.
:P

Polecam, bo gra jest naprawdę bardzo dobra.

Dnia 27.12.2009 o 21:27, JayL napisał:

A jakieś inne propozycje?

Unreal Tournament III
Resident Evil 5
Street Fighter IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 21:33, zermithon napisał:

Unreal Tournament III
Street Fighter IV

Chodzi raczej o tradycyjnego coopa i wspólne poznawanie historii, więc te raczej też odpadają. A RE5 kumpel nie chce ze względu na sterowanie. Jeszcze coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Jakiego Fallouta 3 polecacie kupić?? Edycje kolekcjonerską czy GoTY?? EK widziałem za 70zl a GOTY za około 120zł ale dodatki trochę przyciągają. A i jeszcze jedno w GOTY trzeba mieć konto na games for windows??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gierki, najlepiej taniej, bo pasa trzeba zaciskać ;) Coś co obejdzie się bez zbytniego wysilania szarych komórek, jakiś h''n''s, czy aRPG, choć z drugiej strony jakaś strategia też mogłaby być, byle długa.

Może jakieś nowe rzuty XK hit, albo od Cenegi coś nowego? Wziąłbym KB Wojowniczą, ale czekam aż zejdzie, Tropico 3 też do odczekania.

Tak więc czekam na wasze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 19:07, Outstaller napisał:

Ale bardziej mnie ciekawi, czemu wolisz GRIDa od DIRTa? Czym się różnią?


DIRT to są rajdy samochodowe, czyli w większości wypadków jesteś sam na torze zazwyczaj szytrowym albo innym terenowym i masz wykręcić jak najlepszy czas. Auta to wersje WRC albo terenowych rajdów typu Dakar. Takie nowsze Colin McRae Rally
GRID to w większości wypadków wyścigi na torach ulicznych lub typowo wyścigowych. Do wybory masz wyścigi po torze zamkniętym, wyścigi Desruction Derby, jazdę na czas gdzie masz zazwyczaj 3 okrążenia na wykręcenie jak najlepszego kółka, drift, no i jeszcze wyścigi LeMans gdzie możesz ustawić nawet 24 godziny (sic). Z aut to od Chevroletta, BMW, przez Mustanga, Porshe, Astona, po auta jakie można zobaczyć na wyścigach LeMans.

Wybór między GRIDem i DIRTem to wybór tego czy wolisz wyścigi czy rajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:08, MrCookie napisał:

Szukam jakiejś gierki, najlepiej taniej, bo pasa trzeba zaciskać ;) Coś co obejdzie się
bez zbytniego wysilania szarych komórek, jakiś h''n''s, czy aRPG, choć z drugiej strony
jakaś strategia też mogłaby być, byle długa.

Może jakieś nowe rzuty XK hit, albo od Cenegi coś nowego? Wziąłbym KB Wojowniczą, ale
czekam aż zejdzie, Tropico 3 też do odczekania.

Tak więc czekam na wasze propozycje.


Ja proponuję Torchlight na razie dostępne tylko na steam za ok 10$/€ (na nasze to ok 30zł). Gierka zbiera niezłe not i jest na prawdę grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na zestaw:

AC 2 PL + FIFA STREET 3 + TEKKEN 6?

Na PS3 oczywiście, czy sprzedać mojego fata, dołożyć troszkę i kupić slima? A może inne gierki godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 13:01, Harrolfo napisał:

AC2 to bardzo dobry wybór, polecamjeszcze Batman Arkham Asylum i Uncharted 2

Uncharted 2 już mam.

AC2 mnie kusi, FS 3 też, tylko nie wiem co z tym Tekkenem... Batman w sumie jest niezły, ale nie jestem pewny czy to mój typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się