FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2010 o 15:09, Flesh00er napisał:

Hah, sorry pomyliłem się :D Chodziło mi oczywiście o FPS''y a nie RTS''y :D Mimo wszystko
dziękuje za porady :D

Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś dobry RTS nastawiony na multi z kilkoma stronami konfliktu i żeby każda strona konfliktu specjalizowała się w czymś innym i miała inna strategie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z online''owych RTS zastawionych na konflikt stronnictw raczej tyle. Obadaj jeszcze Battleforge, mechanika zmieniona ale sens podobny. Poza tym mnóstwo jest mniejszych RTSiątek, turówek itepe, ale te które wymieniłem są cały czas świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 11:41, gamemaster napisał:

A jakieś inne tytuły ?

Warlords Battlecry 2-3, to taka hybryda między Medievalem, a Warcraftem. Masz bohatera, rasę którą dowodzisz, oraz mapę świata. Podbijasz królestwa zgodnie z mapą i fabułą, a walki odbywają się jak w zwykłym RTS. Polecam, a zakupić trójkę można np. przez gog.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 12:20, gamemaster napisał:

A czy ta gra ma dobrze rozwinięty multiplayer ?

Nie grałem osobiście, jednak na pewno istnieje taka opcja. Musisz jednak wziąć pod uwagę, że jest to już dość stara gra i najpewniej ciężko o towarzystwo bez wcześniejszego umówienia się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy zaczęło mi się nudzić, Borderlands trochę mi się przejadło, a poza tym, mam wrażenie, że coraz więcej ludzi ma zablokowane porty. Team Fortress jest dla mnie na takie godzinne sesje, więc przez większość wolnego czasu cholernie mi się nudzi (czytać nie mam ochoty ostatnio). I chciałbym sobie może jakaś nową grę zakupić. Gdyby można było prosić to o jakieś dosyć długie listy nowych dobrych gier. Najlepiej, żeby to było coś w co mógłbym długo grać do premiery Bad company 2. Gatunek mnie nie obchodzi, lubię wszystkie gry.
Czekam na propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 12:23, Markush napisał:

Ostatnimi czasy zaczęło mi się nudzić, Borderlands trochę mi się przejadło, a poza tym,
mam wrażenie, że coraz więcej ludzi ma zablokowane porty. Team Fortress jest dla mnie
na takie godzinne sesje, więc przez większość wolnego czasu cholernie mi się nudzi (czytać
nie mam ochoty ostatnio). I chciałbym sobie może jakaś nową grę zakupić. Gdyby można
było prosić to o jakieś dosyć długie listy nowych dobrych gier. Najlepiej, żeby to było
coś w co mógłbym długo grać do premiery Bad company 2. Gatunek mnie nie obchodzi, lubię
wszystkie gry.
Czekam na propozycję.

Powtarzałem to już dawno i powtórzę po raz kolejny : bierz którąś grę z serii Total War, od Medka II po najnowszą część. W Medievalu II gra każdym państwem to odmienne taktyki, które trzeba stosować na polu bitwy aby zwyciężyć, ujmuje także bogactwo umiejętności każdej z jednostek, armia musi być (da się to wywnioskować) więc zróżnicowana. M II Kingdoms to 4 zupełnie nowe, odmienne kampanie, które oferują nowe jednostki, a - co za tym idzie - zupełnie inne taktyki bitewnej. Empire ma za to cudowne (pod względem graficznym, wykonanie pozostawia trochę do życzenia) bitwy morskie jak i lądowe. Sam wybierz, którą grę najlepiej kupić, a - jeśli lubisz starsze produkcje - wybierz także Rome. Też ma od groma taktyk, jednostek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych nowszych, to zdecydowanie Batman: Arkham Asylum. Grę kupiłem głównie dla kolekcjonerki, ale kiedy odpaliłem...ZASKOCZENIE! I to te pozytywne! Grafika, klimat, rozgrywka, grywalność, długość, Joker! Dla mnie gra roku! Główny wątek trwa ok. 15 godzin, ale to i tak nie koniec zabawy. Dochodzą jeszcze wyzwania oraz od groma zagadek Człowieka Zagadki. Co więcej, są one nagradzane świetnymi życiorysami wszystkich przyjaciół i wrogów Batmana, jacy kiedykolwiek powstali. Polecam z całego serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wyszły może niedawno jakieś ciekawe strategie? Najlepiej w świecie fantasy, z dużym naciskiem na ekonomię, ale wszystkim co strategiczne nie pogardzę, a nie orientuje się ostatnimi czasy jakie gry wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 13:43, filip29 napisał:

Warto kupić DA w promocji gramowej jeżeli mój kontakt z RPG ograniczał się do Gothica
i Guild Wars?


DA jest bardzo ciężki, ale możesz spróbować, jeżeli masz mnóstwo wolnego czasu i cierpliwości. Opanowanie wszystkich zasad może ci zająć nawet 15 - 20h, ale jak już się nauczysz, to będzie ci się grało świetnie, bo gra jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../
Eee tam, za krótkie i tak, ja chciałbym coś w co mogłoby się grać i grać i to nie przez jakieś sztucznie wydłużające pe... grę aczki, czy inne sekrety.

Zastanawiałem, się nad Saboteur, i Królem Arturem. Ale czy w tych grach jest co do roboty po wykonaniu wątku głównego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się