FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

No proszę, trafiłem widzę na topic ciekawy... zatem by nie przedłużać i napisać coś odnośnie tematu:

Osobiście polecam tym którzy mają ochotę dobrze bawić się w sieci, lubią rozbudowane inteligentne fabuły (bądź też sieczkę dziką jesli trafi się na inny serwer) coś z Ekstra Klasyki:
-Neverwinter Nights 1 z dodatkami

Gra ma już swoje lata więc i grafika nie jest powalająca ale nadal scena NwN jest pełna zapaleńców którzy to poprawiają różnej maści upiększeniami. Dodatkowo polska scena pozwala grać dnie całe bez przerwy z innymi ludźmi i zagłębiać się w świat wybranego przez twórców moda settingu wśród których są tak światy autorskie jak i np Zapomniane Krainy z D&D. Za niewielką cenę można zapewnić sobie rozrywkę na długie miesiace :) (jeśli ktoś gra po sieci... kampania dla jednego gracza służy tylko po to by poznać interfejs i sposoby walki :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 21:08, gamemaster napisał:

Czy gra Prey ma dobry tryb multiplayer jest dużo serverów a jak z singlem jest dobry
?

Ja grałem tylko w singla, bo jeszcze neta wtedy nie miałem i muszę przyznać, że singiel był rewelacyjny. Dość ciekawa fabuła jak na grę typu walki z obcymi :D Jeden z ciekawych FPS''ów i warty polecenia. Niska cena i świetna grywalność, bierz ją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną częścią Settlersów była III - świetne frakcje, klimat, miło się grało. Nie miałem okazji zagrać w część I i II, ale od części IV wzwyż gra mnie nie zachwycała tak jak III. Chciałbym kupić sobie jakąś nową edycję, albo Narodziny Kultur, albo zapowiedzianą na marzec Paths to a Kingdom. Z filmików gra bardzo mi się podoba. Myślałem też nad Age of Empires III, ale jednak ta gra jest trochę za szybka w porównaniu do Settlersów.
Możecie mi polecić coś innego czy lepiej poczekać na najnowszych Osadników? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 13:11, Galadin napisał:

Moją ulubioną częścią Settlersów była III - świetne frakcje, klimat, miło się grało.
Nie miałem okazji zagrać w część I i II, ale od części IV wzwyż gra mnie nie zachwycała
tak jak III. Chciałbym kupić sobie jakąś nową edycję, albo Narodziny Kultur, albo zapowiedzianą
na marzec Paths to a Kingdom. Z filmików gra bardzo mi się podoba. Myślałem też nad Age
of Empires III, ale jednak ta gra jest trochę za szybka w porównaniu do Settlersów.
Możecie mi polecić coś innego czy lepiej poczekać na najnowszych Osadników? :)

Ja grałem tylko w Settlersów II Dziesięciolecie, czyli nowoczesną reaktywację dwójki. Nie powiem, pyka się miło, choć po paru tygodniach, monotonia daje się we znaki. A Age Of Empires III, to doskonała produkcja, której grafika, (w szczególności) bitwy morskie i fizyka, wciąż potrafią zaskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wklejać Mojego notatnika, z grami które są niezłe i w który spoglądam kupując gry, lub do którego dopisuję kolejne ciekawe produkcje.

Ale w skrócie to polecam:

GTA Trylogia,
GTA Vice City
GTA San Andreas
GTA IV

//

Saga Gothic I-II
Gothic III Złota Edycja
Wiedźmin

//

CS Anthology
CS Source
Half-Life I i II oraz do H-L II Epizody I i II

//
Warlords Battlecry I , II , III
Ice Wind Dale 2
... I wiele wiele innych
I dużo by tu jeszcze wymieniać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 13:11, Galadin napisał:

Moją ulubioną częścią Settlersów była III - świetne frakcje, klimat, miło się grało.
Nie miałem okazji zagrać w część I i II, ale od części IV wzwyż gra mnie nie zachwycała
tak jak III. Chciałbym kupić sobie jakąś nową edycję, albo Narodziny Kultur, albo zapowiedzianą
na marzec Paths to a Kingdom. Z filmików gra bardzo mi się podoba. Myślałem też nad Age
of Empires III, ale jednak ta gra jest trochę za szybka w porównaniu do Settlersów.
Możecie mi polecić coś innego czy lepiej poczekać na najnowszych Osadników? :)


Może Anno Ci się spodobać, co prawda też są bitwy itp ale to przede wszystkim rozbudowa swojej kolonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam tych gier bo to syyyfy!!!!one

// Co do tematu co bardziej się opłaca kupić Mirrors Edge czy Crysis Warhead? Wiem gry troszkę odmienne gameplayowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 13:35, Nufiko napisał:

Może Anno Ci się spodobać, co prawda też są bitwy itp ale to przede wszystkim rozbudowa
swojej kolonii.


Czytałem o najnowszej 1404 - podobno masa błędów, problemów. Dużo graczy narzeka na Anno, a w dodatku ten STEAM i podobno ograniczona liczba instalacji? Ja np. muszę bardzo często wrzucać system z obrazu partycji (jakiś Ghost albo Acronis) i wtedy takie ograniczenia byłyby dla mnie problemem. Hmmm najpierw pobiorę demo, niestety aż 1703 MB :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 18:35, Czarek188 napisał:

Witam. Czy polecacie mi grę Operation Flashpoint Dragon Rising? Jest to dobry FPS? Dużo
w nim akcji? A i multi dobre jest?



Przychylam sie do odpowiedzi tuldora.Gra dobra ale za tą cene dostaniesz kilka innych świettnych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 19:09, Czarek188 napisał:

A Crysis Warhead lepszy jest?



Wiesz...crisis podstawwy nie wzbudził we mnie jakichś specjalnych emocji a warhead hmmm sobiscie chyba flashpoin chyba leprzy.Poczekaj na battlefield bad company2 albo bioshocka2 mysle ze na tych grach się nie zawiedziemy.<out>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes of Might and Magic wszystkie części
Dark Messiah of Might and Magic
Far Cry (jedynka lepsza)
Titan Quest
Unreal Antologia (stare gry, ale świetne)
Need ofr Speed (od Undeground do ProStreet).
Mam nadzieje, że pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 19:21, Kuba1711 napisał:

Need ofr Speed (od Undeground do ProStreet).

Seria "Zapotrzebowania szybkości" kończy się na Porshe 2000. :)

Dnia 15.01.2010 o 19:21, Kuba1711 napisał:

Mam nadzieje, że pomogłem :)

Pominąć fakt, że w tym temacie trochę o co innego chodzi, to tak, bardzo pomogłeś. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystko odnośnie PS3
1. Tekken 6 czy jakaś inna bijatyka na stałe do kolekcji, pykania z rodziną/znajomymi i po sieci?
2. Jakie wyścigi najbardziej polecacie? Zastanawiam się nad Burnout Paradise:TUB, Wipeout HD itd..ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się