FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Hej!
Zastanawiam się już od dłuzszego czasu czy by nie kupić sobie WoW''a? Oto mój komp: AMD atchlon 64x2 5000+, GeForce 8500 GT ddr2, 2 GB ramu. Więc zastanawiam się czykupić tego wowa, czy może jednak ulepszyć kompa? Mam Age of Conaan nówkę i już odpalałem triala i grafika u mnie porażająca... w Gothicu 1 na najsłabszych parametrach jest nawet lepsza;p
Co radzicie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wowa grałem - i ten abonament jest potrzebny, bo gra wciąga. Ale jak nie masz kasy na abonament, to nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 18:45, Ezio napisał:

W wowa grałem - i ten abonament jest potrzebny, bo gra wciąga. Ale jak nie masz kasy
na abonament, to nie kupuj.


Hmm... dostaje kieszonkowe że akurat prawie starcza na 60 dni;ptroszke bym musial sępic od rodziny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 20:40, zerohunter napisał:

Eee, ja bym tak nie robił, uzależnisz się i może być nieprzyjemnie;/

Lepiej dokup części, i np. poczekaj na nowe AvP/


EEE to już nie wiem wogóle co robić;p Mnie tam Avp nie rajcuje za bardzo;p Ja tam lubie dobre mmo i gry typu gothic w ktorych mozna się swobodnie poruszać po swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupieniem gry Colin McRae: Dirt 2 lub poswiecic innej gierce o innym klimacie Need For Speed Shift
ale odstrasza mnie cena czy jest warto , bo jak narazie czekam az wyjda gierki w 2010 jak anrazie jestem na to przygotowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Dirt 2 to jedna z najlepszych rajdówek w jakie grałem.
To jest coś wspaniałego,a gra jeśli nie zależy Ci na pudełku to jest na allegro za 60zł(klucz do Steam-a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo w moim planie kupna jest :
-ME2
-Metro 2033 co nie odpuszcze
- zestaw dodatków do Fallouta
- Fallouta New Vegas

no i moze jak fundusze beda;
- AC II
- Medal of Honor i inne. mozliwe ze Mafia II Dragon Age Poczatek i Przebudzenie w rpg nie przepadam ale mozliwe ze ten tytuł mnie uwiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME2 to napewno ale 2010 rok na jednej grze skupiac sie nie bede wiec trzeba zasilic biurko

No i sie zastanawiam bo myslac nad Medal of Honor to chciałby szybko wrocic do poprzednich czesci bo we wszystkie nie grałem i kupic te pudełeczko co wyszło na 10-lecie i wczuc sie w klimat co o tym Myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że niedługo wybieram się na growe łowy, potrzebuję pomocy co do wyboru czegoś. I tak, zastanawiam sie nad:
Bioshock PK - do jakiej gry jest podobny? I ogólnie czy fajny itp
G3: ZMierzch Bogów - zagrywam się teraz w podstawkę i myślę, czy by nie kupić dodatku, warto?
Coś z promocji EA, Crysis WH, LotR, Mirrors Edge? Co polecacie? Zaznaczam, ze mam już L4D, OB, Crysis i Dead Space

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się