FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

jak będziesz Chciał kupic następne cześci to już twoja wola , ale jak już napisałem Cień obowiązkowy jak chcesz zacząć przygodę ze Stalkerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 20:31, darth_16 napisał:

Szybka piłka - WOW:Battle Chest czy BioShock 2(NecroVisioneR polecił mi go)?


Bioshock... WoW wiąże się z ciągłymi wydatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 20:31, darth_16 napisał:

Szybka piłka - WOW:Battle Chest czy BioShock 2(NecroVisioneR polecił mi go)?


Zależy czy jesteś gotowy na zakup pre-paida później. Jeśli tak - bierz WoW-a, tylko pamiętaj, że to po pierwsze mega wciągające, po drugie można zapomnieć o Bożym świecie przy tym, więc uważaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś mógł by doradzić jaką gre kupić na ps3 żeby móc pograć z żoną?:)
chodzi mi o to żeby można było grać na split screenie,tylko żeby to nie były jakieś samochody wyścigowe(ta gra ma się bardziej podobać żonie niż mnie :) )

Może uda mi się przekonać żone do grania:)

Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 07:36, klaps napisał:

Czy ktoś mógł by doradzić jaką gre kupić na ps3 żeby móc pograć z żoną?:)
chodzi mi o to żeby można było grać na split screenie,tylko żeby to nie były jakieś samochody
wyścigowe(ta gra ma się bardziej podobać żonie niż mnie :) )

Może uda mi się przekonać żone do grania:)


Cóż... Ja mojej swego czasu pokazałem Virtua Fighter 5. Spodobało jej się wtedy, tym bardziej że dostawałem od niej regularny łomot na różne sposoby. Zawsze brała do walki jakąś "Chinkę", no i... zęby nie moje. ;-)

A tak poważnie, to warto spróbować. A jak nie, to może jakaś przygodówka, tylko nie wiem która...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 07:36, klaps napisał:

Witam

Czy ktoś mógł by doradzić jaką gre kupić na ps3 żeby móc pograć z żoną?:)
chodzi mi o to żeby można było grać na split screenie,tylko żeby to nie były jakieś samochody
wyścigowe(ta gra ma się bardziej podobać żonie niż mnie :) )

Może uda mi się przekonać żone do grania:)

Dziękuje

Może warto zainwestować w Little Big Planet ?? IMO najlepsza gra "rodzinna" (_?_) ever :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem za czym się opowiecie ;)

Batman: Arkham Asylum czy Just Cause 2?

Just Cause 2 wprawdzie jeszcze nie ma, ale mniej więcej wiadomo czego można się spodziewać :) Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 11:00, barth89 napisał:

Ciekaw jestem za czym się opowiecie ;)

Batman: Arkham Asylum czy Just Cause 2?

Just Cause 2 wprawdzie jeszcze nie ma, ale mniej więcej wiadomo czego można się spodziewać
:) Co myślicie?


Just Cause "1" to był totalny gniot a B:AA zbiera same pozytywne oceny no i niedługo wyjdzie w premium games, sam zdecyduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 11:00, barth89 napisał:

Ciekaw jestem za czym się opowiecie ;)

Batman: Arkham Asylum czy Just Cause 2?

Just Cause 2 wprawdzie jeszcze nie ma, ale mniej więcej wiadomo czego można się spodziewać
:) Co myślicie?

JC 1 nabyłem i muszę przyznać, że nie do końca tego się po niej spodziewałem. Gra jest po prostu.... dziwna, i dla mnie jest totalnym niewypałem. Nie wiem, jak można było w CDA wystawić tak wysoką ocenę

Spoiler

8

. A Batman jest świetny, więc to jego ci polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 12:02, Alehor napisał:

Just Cause "1" to był totalny gniot


Gniot ? No wg. mnie nie dobra rzemieślnicza robota, a druga część się bardzo fajnie zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 11:00, barth89 napisał:

Ciekaw jestem za czym się opowiecie ;)

Batman: Arkham Asylum czy Just Cause 2?

Just Cause 2 wprawdzie jeszcze nie ma, ale mniej więcej wiadomo czego można się spodziewać
:) Co myślicie?

Wybierasz pomiędzy tymi grami? :D JC 1 nie ma porównania do tak świetnej produkcji jaką jest Batman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wybór oczywisty :P Dzięki :) A czy wiadomo coś więcej o wydaniu Batmana w Premium Games? Tzn. czy to będzie sama gra, czy jakieś bonusy do tego (niekoniecznie w postaci samych tapet itp. na osobnej płycie)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 14:30, Prison32 napisał:

Ja tam bym kupił Fallouta 3


to fajnie ale kogo to obchodzi? Podał tytuły nad którymi się waha więc nie pisz co Ci ślina na język przyniesie.

barth89
Bierz Batmana bo to jedna z lepszych gierek wydana w 2009 roku a może i ma szansę na grę roku. Just Cause był zwykłym średniakiem z ambicjami które nie udało się zrealizować. Było o nim głośno przed premierą a zaraz po niej o grze ucichło. Nie wiem jak zapowiada się druga część ale dla mnie i tak to będzie klon GTA w tropikach;p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 17:47, FPS_FPP_TPP napisał:

zastanawiam sie nad 2 dwiema opcjami albo kupić halo 1 PC albo 3 gry z TOPSELLER

Kup lepiej 3 gry z TS. Halo na pc nie wyróżnia się niczym spośród wielu innych fps(a nawet wypada przy nich średnio). A w TS jest wiele lepszych tytułów, choćby Lost Planet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 17:47, FPS_FPP_TPP napisał:

zastanawiam sie nad 2 dwiema opcjami albo kupić halo 1 PC albo 3 gry z TOPSELLER

Nie zastanawiaj się więcej, Halo to przereklamowany produkt, szczególnie kiepsko wypada na PC. A w Topsellerze jest kilka perełek: Medieval 2 oraz dodatek do niego, Test Drive Unlimited i dodatek, Rome Total War Złota Edycja, Heroes 5 Dziekie Hordy, Settlersi Dziedzictwo Królów z dodatkiem, Warhammer 40k z dodatkami - krótko mówiąc, jest co brać i w co grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się