FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie


Mój błąd, sorry. Więc , możesz spróbować z Soldier of Fortune (dwójka lepsza ale nie wiem czy Ci pójdzie) SWAT 3, Tom Clancy''s Rainbow Six, Tom Clancy''s Ghost Recon lub Project IGI. Wszystkie te gry są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orange Box jak najbardziej ;p Ja kupiłem kilka dni temu Unreal Tournament 3 (jak nie pójdzie to poprzednia część równie udana)i gra się bardzo dobrze, jest to raczej już hardkorowe multi gdzie czasu na myślenie nie ma za dużo ale mimo to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam zamiar kupić sobie jakąś grę na steamie tak do 59 euro. Zastanawiam się nad bioshock 2 lub mass effect 2 deluxe. Zastanawiam się jedynie że jak kupie grę , ściągnę i zainstaluję żeby mi nie wyskoczył jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na mój komputer :
Windows XP (z 2002 roku)
AMD Athlon(tm) XP 2400+ 2.00Ghz
1,25 GB RAM
Karta graficzna GeForce 7300 GT
Lubię gierki :
Akcji, typu Prince of Persia
Strzelanki, CS 1.6 xDDD
Chyba wszystkie gry z Zombikami ;P
PS: Mogą być takie co na minimalnych mi wejdą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z innej beczki tak powiem...

Nie wiedziałeś,że XFIRE jak grałeś w MW 2 multi robiło błędy?Np. Black Screen? Więc ja nigdy nie gram w multi,gdy jest włączony XFIRE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 10:52, karolekx23x napisał:

a w co Grałeś ostatnio , kilka miesiecy temu ?

Left 4 dead, CS 1.6, Orange Box, Space siege, World of warcraft, F.E.A.R, killing floor i FlatOut 2 ^^ Mam dziwny gust w sprawie gier ;P Nie ma jedynego gatunku który lubię ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystko powinno wszystko dobrze dzialac... choc ze Steamem nigdy nic nie wiadomo. ;]
Ale 59 Euro? Tego Bioshocka 2 w pudelkowej wersji mozesz miec za 80zl. Na Steamie oplaca sie kupowac jak sa promocje, albo jak sprzedaja kilka-kilkanascie gier w jednej paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 18:10, Gumisiek2 napisał:

KOTOR jest dość dobrze spolszczony, "dwójka" ma spolszczenie fanowskie dostępne po uiszczeniu
opłaty SMS-em.

Mam KOTORA ale u mnie nie działa bo nie mam OpenGL 1.4 ale grałem u kolegi spolszczenie świetnie,a w dwójkę nie grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś z was w Close Combat First to Fight? Zastanawiam się nad kupnem i chciałbym poznać opinię kogoś kto grał. Czy gra ta jest bardzo taktyczna czy raczej ogranicza się do prostych rozkazów. I czy w multi jeszcze ktoś gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 11:31, deif33 napisał:

Grał ktoś z was w Close Combat First to Fight?


Grałem i jest to jedno z najbardziej traumatycznych wspomnień związanych z grami...
Ja nawet nie zastanawiałbym się gdyby ktoś mi tego crapa za darmo dawał i kazał bym mu oddać go na przemiał, czy coś w tym stylu. ;)

1 minuta gry w CC: FtF, to 10 lat utraconego życia. Pamiętaj o tym. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złe jest głównie to, że gra wykorzystuje znaną markę z całkiem innego rodzaju gier, to raz.
Dwa natomiast, to fakt że straszy wyglądem obecnie, a i rozgrywką także...

Wątpię by ktoś jeszcze grał w to po sieci i prędzej z podobnych tytułów poleciłbym już bardziej Full Spectrum Warrior, które znacznie bardziej przypadło mi do gustu.

Tak czy inaczej na polu tego rodzaju gier(taktycznych strzelanin), są tak na prawdę tylko dwa warte uwagi tytuły: Operation Flashpoint (oczywiście ten pierwszy) oraz Arma i jak na razie według mnie nic się na tym polu nie zmieniło i bardziej polecam zakup nawet i starego OFP (o ile go nie posiadasz), gdyż w te tytuły można bawić się całymi latami dzięki modom, a CC: FtF nalezy do gier w które zagrasz raz i odstawisz na półkę, o ile tylko będziesz w ogóle w stanie grać w tego crapa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że Metro 2033 ma szansę się przebić? :) Bo kiedyś pytałem, czy wybrać Batman Arkham Asylum z Premium Games, czy Just Cause 2. Teraz doszło do tego Metro 2033 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 16:19, barth89 napisał:

Myślicie, że Metro 2033 ma szansę się przebić? :) Bo kiedyś pytałem, czy wybrać Batman
Arkham Asylum z Premium Games, czy Just Cause 2. Teraz doszło do tego Metro 2033 :P


Jeżeli będzie grywalna i nieliniowa (a przynajmniej trzymać odpowiednie tempo i przykuwać do kompa), to może stać się bardzo groźnym konkurentem Stalkera.
Engine ocieka miodnością (wystarczy screeny obejrzeć). Jeżeli gameplay da radę, to warto w ciemno. Niemniej zawsze możesz poczekać na jakąś recenzję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się