FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2010 o 15:49, Arcizo_7 napisał:

Szukam gry w stylu bijatyk. Ale chodzi nie o takie jak MK tylko coś w stylu znanego MMA.
Oczywiście na pc, a mój komputer ma sprzęt :
Windows XP. procesor 2.0, Ram 1,2. Karta graficzna GeForce 7300 GT z SH3 i DDR2 ^^

Jedyne co ci mogę polecić to Street Fighter IV. Nie wiem czy to klimat MMA, ale gra warta polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 15:54, Bithda napisał:

> Szukam gry w stylu bijatyk. Ale chodzi nie o takie jak MK tylko coś w stylu znanego
MMA.
> Oczywiście na pc, a mój komputer ma sprzęt :
> Windows XP. procesor 2.0, Ram 1,2. Karta graficzna GeForce 7300 GT z SH3 i DDR2
^^
Jedyne co ci mogę polecić to Street Fighter IV. Nie wiem czy to klimat MMA, ale gra warta
polecenia:)



Coś mi się wydaje, że mu nie pójdzie, ale jeszcze sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 18:04, AphroditeDnB napisał:

jakaś rozwałka(wypadki, wybuchy,strzelaniny, wyścigi)

Flatout 2, GTA IV, Total Overdose. Więcej pomysłów nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Flatouta 2 bardziej już polecałbym Apokalipsę do tego Burnout Paradise a z innych Just Cause 1&2, Wheelman, Red Faction Guerrilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedługo będę szczęśliwym posiadaczem PS3 i.. Mam pytanko, czy w Killzone 2 jest jakiś multiplayer i jakie gry polecacie na 2-óch graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 20:39, B1SH0P napisał:

Witam, niedługo będę szczęśliwym posiadaczem PS3 i.. Mam pytanko, czy w Killzone 2 jest
jakiś multiplayer i jakie gry polecacie na 2-óch graczy?

W Killzone 2 jest multi i jak dla mnie to najlepszy FPS na PS (oczywiscie jak dla mnie) wiec te gre ci polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja takie mam pytanie trochę może nie na temat.
Jakie wychodzą gry w najbliższym czasie warte polecenia?
Bo z tego co ja wiem, to tylko dodatki do GTA na PC a potem długo, długo nic aż do Mafii 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W maju wyjdzie druga część Drakensang, na którą ja z niecierpliwością czekam.
Będzie też światowa premiera Lead and Gold: Gangs of the Wild West. Gra pewnie nie zostanie u nas wydana, ale może być na steam''ie:P Coś jak TF2, ale na dzikim zachodzie. Może być ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 21:42, Commander_Shepard napisał:

Szukam gry podobnej do Mass effecta (osadzonej w podobnym świecie) oczywiście cRPG. Jakie
polecacie?

Hmmm, to ME jest cRPGiem, kurde tyle w to grałem i całły czas myślałem, że to shooter. Ech. :-)
A coś podobnego. KotOR''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 14:13, Bithda napisał:

> Jaką grę lepiej kupić Assasins Cread czy Brothers in Arms Trylogia?
Jeżeli kręcą Cię klimaty Wyprawy Krzyżowej i Średniowiecza, a gra akcji nie jest ci obca
bierz AC. Jeżeli lubujesz się w klimatach II-wojennych i pasują Ci bardziej symulacje
w stylu Operation Flashpoint niż Call of Duty to bierz tą drugą:)



Dzięki za pomoc.Raczej wybiorę AC i mam jeszcze jedno pytano.Czy Assasinss Creed wymaga do aktywacji lub grania konta na GfWL lub połączenia z internetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

nic nie potrzebuje:) Ew. połączenie z netem jest niezbędne do pobierania aktualizacji *automatycznie po włączeniu gry*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 21:42, Commander_Shepard napisał:

Szukam gry podobnej do Mass effecta (osadzonej w podobnym świecie) oczywiście cRPG. Jakie
polecacie?

Mass Effect 2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelanka w czasie przeszłym, lub rzeczywistym lecz nie przyszłym. Z serwerami utworzonymi przez producenta, a nie przez graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz kolejny polecam grę Rune. Pozycja sprzed 10 lat, naprawdę warta uwagi. W sam raz na spożytkowanie wolnych godzin. Szczególnie wczuć powinni się entuzjaści mitologii nordyckiej oraz fani świata magii i miecza.

Rune to przygodowa gra akcji osadzona w mitologii skandynawskiej. Fabuła przenosi nas w czasy Wieków Ciemności, gdy Wikingowie podbijali zimny i posępny świat, a pogaństwo rządziło niepodzielnie na ziemiach Północy. Gracz wcielając się w Ragnara - młodego Wikinga wojownika, musi pokonać potwory z nordyckich mitów i odkryć źródło zła, które wyniszcza jego lud. Oparta na silniku graficznym z Unreal Tournament, gra pozwala nam pokonać 25 poziomów tajemniczego, ciemnego i mitycznego świata Wikingów.
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=216

Gameplay - http://www.youtube.com/watch?v=-sGsW_dt_6Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się