FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2010 o 10:06, dave03 napisał:

> Czyli w DIABLO można grać samemu bez internetu czy jak?
> Bo już się pogubiłem ... ; p

Oczywiście że można, kampania single player w Diablo jest dostępna, tyle tylko że najmocniejszym
punktem tej gry jest gra przez sieć za pośrednictwem Battle.net-u, choć to się tyczy
głównie drugiej części Diablo.


A czy warto kupic sobie diablo II i grac samemu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 12:49, Nieznajomosc napisał:

A czy warto kupic sobie diablo II i grac samemu czy nie?


Whoops.. Jak napisałem wcześniej i mówiłem o diablo i bnet to myślałem, że Ci chodzi o D2.. Tak jak kolega napisał już, kwintesencją D2 jest BNET, bo co z tego, że wypadnie Ci ubersuper item np dla nekro jak grasz pallem.. Nie sprzedasz jak grasz na singlu, a na multi już tak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego najlepiej drużynowego Shotera miło by było gdyby był darmowy (Tu BF:Heroes odpada bo grałem.) Co polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2010 o 13:37, B1SH0P napisał:

Whoops.. Jak napisałem wcześniej i mówiłem o diablo i bnet to myślałem, że Ci chodzi
o D2.. Tak jak kolega napisał już, kwintesencją D2 jest BNET, bo co z tego, że wypadnie
Ci ubersuper item np dla nekro jak grasz pallem.. Nie sprzedasz jak grasz na singlu,
a na multi już tak ;]


Diablo 2 jest równie dobre w singlu jak i w multi. Nie każdy ma zamiar "sprzedawać" wszystko co mu wpadnie do wora. Mi w Diablo 2 grało się świetnie i uważam, że single jest równie dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 15:15, NdysH napisał:

Szukam jakiegoś dobrego najlepiej drużynowego Shotera miło by było gdyby był darmowy
(Tu BF:Heroes odpada bo grałem.) Co polecicie ?


Może Americas Army 3? Można go za darmo ściągnąć ze Steama. Podobno jest nawet dobry. Gra jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam konsoli gdybym miał konsole to nie pisałbym o darmowych grach i zapewne zagrywałbym teraz w BF:BC2 na X360/PS3 bo laptop nie domaga.


Edit. SongoX właśnie tak looknąć muszę, a także wpadłem na Combat Arms dobre to to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO, single się nudzi przejdziesz raz, później drugi i... du*a nie masz co robić.. A tak zawsze jest handel, bossruny, ale kto co woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:53, barth89 napisał:

Ile czasu zajmuje przejście Risen?

Długość erpega to pojęcie względne, każdy przechodzi gry na swój sposób, w swoim tempie.

Dnia 10.04.2010 o 21:53, barth89 napisał:

I ogólnie jest to gra na raz, czy zachęca, żeby przejść
ją 2 razy?

Jeżeli grałeś i podobały ci się Gothici,to to pozycja obowiązkowa, a jeśli nie grałeś w Gothica, to lepiej najpierw zagrać w niego, bo Risen jest taki sam tylko, ze droższy i ładniejszy,

Dnia 10.04.2010 o 21:53, barth89 napisał:

I co o niej myślicie?

Jako, że nie podobał mi się Gothic tak nie podoba mi się Risen. Chociaż wytrzymałem dużo dłużej w świecie Risena niż w świecie Gothiców razem wziętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:29, filip29 napisał:

Polecicie mi jakąś dobrą dynamiczną grę akcji (ew. strzelankę) w stylu np. AC2?


Batman Arkham Asylum - puki co najlepsza gra na podstawie komiksu. Bardzo przyjemna.
Gears of War - dosyć długi singiel i dobra fabuła.
Max Payne 1 lub 2 - klasyka, jedna z najlepszych klimatycznych strzelanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:29, filip29 napisał:

Polecicie mi jakąś dobrą dynamiczną grę akcji (ew. strzelankę) w stylu np. AC2?


Mass Effect. Obie części. Koniecznie.
A jak grałeś - może być Prince of Persia albo Stranglehold - zależy czego szukasz. Przy tym ostatnim na pewno nie będziesz się nudzić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:33, SongoX napisał:

> Polecicie mi jakąś dobrą dynamiczną grę akcji (ew. strzelankę) w stylu np. AC2?



Gears of War - dosyć długi singiel i dobra fabuła.


WOOT!? chyba kpisz, jak grasz na casualu i skipujesz wszystkie cutscenki to gra pęka w 3h jednak warto w nią zagrać, ciekawym tytułem tutaj może być Total Overdose-mi osobiscie nie przypadł do gustu ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:29, filip29 napisał:

Polecicie mi jakąś dobrą dynamiczną grę akcji (ew. strzelankę) w stylu np. AC2?


W stylu AC2 to chyba tylko Prince of Persia, zresztą ci sami twórczy, a ostatnia część współdzieli nawet engine. Co do "strzelanek" to najbardziej pasuje tutaj Splinter Cell, na dniach ma się pojawić ponoć nowa odsłona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... eee... Prototype ? Pierwsze skojarzenie jak zagrałem to AC I i II oraz GTA IV. Hmmm... nie wiem, czy można ją dynamiczną nazwać, ale zachęcam do zainteresowania się nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Sprawdzę Prince of Persia.
Mam jeszcze jedno pytanie.
Warto wymienić Mirror''s Edge na Brothers in Arms: Hells highway?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się