FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2010 o 22:37, Amdor6 napisał:

> Polecicie mi jakąś dobrą dynamiczną grę akcji (ew. strzelankę) w stylu np. AC2?


Mass Effect. Obie części. Koniecznie.
A jak grałeś - może być Prince of Persia albo Stranglehold - zależy czego szukasz. Przy
tym ostatnim na pewno nie będziesz się nudzić. ;)

A ja ci nie polecam Mass Effecta ze względu na jej klimat, który próbuje udawać ten ze Star Wars, z mizernym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 22:22, Bithda napisał:



Raz - trochę udaje, ale sporo się różni.
Dwa - efekt jest więcej niż znakomity, niezależnie od zamiarów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 22:24, Amdor6 napisał:

>

Raz - trochę udaje, ale sporo się różni.
Dwa - efekt jest więcej niż znakomity, niezależnie od zamiarów. ;)

Powiedzmy- zależy kto co lubi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 18:21, igor8472 napisał:

Chos Rising CDP wydaje... Longer jak jeszcze nie masz to polecam Dead Space bądź
Burnouta

Dead Space mam, a Burnout mnie nie ciekawi. Bon jest tylko na 45 zł więc wszystko powyżej nie wchodzi w grę. A ogólnie nie lubię pobierać gier. Wolę wersje pudełkowe ale skoro dostałem bon to wypada skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio quitnolem WoW, bo za duzo czasu mi zżerał, a grać casualowo nie ma sensu dla mnie w niego, więc teraz szukam jakiejś sieciówki al''a mam 30 minut wejdę i rozegram sobie dwie partje czy mam dziś wolny wieczór, więc popykam sobie ze 2 godzinki.

Myślałem nad CoD: MW2 albo Battlefield: BC2. W MW2 grałem teraz trochę jak był darmowy weekend na Steamie i w sumie całkiem fajnie się grało. W BF:BC2 nie grałem, ale słyszałem opinie ogólnie, że mimo fajnej rozpierduchy multi w MW2 jest bardziej dynamiczny i ciekawszy po prostu.

Ogólnie z online gierek nie polecajcie CSS, D2 i W3. Te mam i mi się przejadły :)

EDIT: W propozycjach nie ograniczajcie się do FPS tylko. Każdy gatunek może być , byle nie MMO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 15:25, zerohunter napisał:

Podobnie jak Longer dostałem bona na urodziny, i chcę coś kupić, żeby było po sieci i
niestety na słabego kompa;/

Eeee... Możesz podać specyfikację tego słabego kompa ? Jeśli jest lepszy niż mój (1,5 Ghz, 768 RAM, Radeon 9600 ) to bierz śmiało The Orange Box. Jest tam gra po siecie Team Fortress 2, IMO (i nie tylko IMO) najlepszy MMOFPS ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA 10 czy PES10 na PSP?

Słyszałem opinię, że fifa z małej konsoli Sony jest podobna do pecetowej, więc nie zbyt zachęcającą. Z Pro Evo również nie miałem do czynienia w przypadku PSP, a nikt w najbliższym otoczeniu nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 12:01, gumisfajnymis napisał:

mysle nad kupnem wiedzmina , chce pograc w singlu wiec warto ?


Na 100% tak.Bierz w ciemno.Sam nią teraz przechodzę i jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, proszę o pomoc w doborze dobrej gry na prezent. Sytuacja wygląda tak:

Kupuję prezent na urodziny dla mojego 8 (w urodziny 9) letniego kuzyna. Jest on wielkim fanem wszelkiej maści shooterów (głównie fps''ów), co wywnioskował, patrząc jak gram w Counter Strike 1.6. Bardzo chciał ode mnie Anthology, ale dla niego ustawienie połączenia z serwerem i wyszukiwanie serwerów jest trochę zbyt skomplikowane, dlatego wolałbym raczej, aby była to gra singlowa. Najbardziej podoba mi się gra w stylu Team Fortress 2 (bajkowa grafika, nieprzepchana przemocą-chłopak ma w końcu 8 lat, a i jego rodzice muszą być zadowoleni i nie narzekać na nadmiar krwi/przemocy), ale to też online. Grafika nie jest AŻ tak ważna (choć wiadomo, że i to dla 8-latka się liczy, to jego komp nie wyciąga produkcji typu MW2 czy BC2), ważne, żeby w grze mógł się wcielić w ''tych dobrych'' i powalczyć z terrorystami czy innym tałatajstwem. Proszę o pomoc w doborze właściwej gry, i z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... ze co? :P FPS''y chyba zawsze dostaja od PEGI 16+ albo 18+... i Team Fortrress wbrew pozorom tez moze byc brutalna gra, jest krew :PP
Ale skoro prosiles o propozycje, to moze Far Cry? Albo Call of Duty 1 (+ dodatek) i ew. CoD2 (nie wiem jak slabego ma Twoj kompa), jest jeszcze seria Medal of Honor, Soldier of Fortune, Max Payne, Kingpin, Half Life''y, itp. Shooterow troche jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się