FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2010 o 18:39, Dodus14 napisał:

Hmm... A może F.E.A.R.?


Akurat w to grałem, kopnęło mnie mocno ;) Fajne, z klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Half Life 2? Albo Bioshock?

A Unreal Tournament 3 odradzam, singiel jest beznadziejny w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cały czas nie wiem co wybrać z tej biedronki... Chcę 2 gry z 3:

- Stranglehold
- MotoGP 08
- FlatOut Apokalipsa

No i tak:
Stranglehold wydaje mi się taki jakby przestarzały, tzn pograć sobie chwilę i już.
MotoGP 08 - nie jestem jakimś wielkim fanem odpowiednika F1 wśród motocykli i boję się, że ta gra mnie znudzi.
FlatOut - uważam, że gra jest super i zasługuje na te 10zł w 100% ale... grałem w 2...

Co byście Wy wybrali i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę stronniczy bo
a/ Jestem acziv hunterem - Flatout, ale poza tym to fajna miodna ścigałka, grafika trzyma poziom, sporo wozów do pojeżdżenia, upgrejdowanie ich, duży trybów w multi i raczej nie ma trudności z chętnymi a najbardziej chyba mi się spodobały minigierki z trybu rozwałki, świetna rzecz na imprezę :-)
b/ fanem wszelkich sportów motorowych :P więc Moto GP - gra trochę już trudniejsza i bardziej symulacyjna choć oczywiście poziom trudności można regulować i plus duży za licencję choć jak ktoś fanem nie jest...

Stranglehold to w sumie takie efekciarskie arcade, raz przejdziesz i nara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat racje, grafika i Live z aczivami, jak ci na tym nie zależy możesz spokojnie F2 kupić ale skoro Apokalipsa za ledwie dychę będzie... Chyba że masz jakiego extremalnie słabego kompa ale po podpisie widzę że nie. W multi flata 2 też sporo ludzi dalej gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 20:42, igor8472 napisał:

To akurat racje, grafika i Live z aczivami, jak ci na tym nie zależy możesz spokojnie
F2 kupić ale skoro Apokalipsa za ledwie dychę będzie... Chyba że masz jakiego extremalnie
słabego kompa ale po podpisie widzę że nie. W multi flata 2 też sporo ludzi dalej gra.


Ale ja właśnie FlatOut 2 mam, przeszedłem i się nagrałem w multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 20:47, igor8472 napisał:

No to decyduj czy ci zależy na aczikach czy nie :-).


No właśnie MotoGP 08 wydaje mi się strasznie sztywne... No nie wiem naprawdę :P Dlatego pytam innych :D

edit. Swoją drogą ciekawe jakie gry będą w jakiej edycji (tzn, czy w dużym kartonie będą normalne edycje CDP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś do pogrania - gra(albo kilka z tanich serii, imo nawet lepszy pomysł ;p) w granicach 50-60zł. Interesuje mnie jakieś połączenie akcji z rpg(ale nie h&s, coś w stylu DA) i shootery, może też być coś arcadowego.Gra ma być wciągają. Z innych wymagań to humor, albo coś "brutalnego" z mrocznym klimatem(coś jak Gears of War), jeżeli to możliwe to dobre multi.

Gry które mnie zainteresowały:
- Bard''s Tale
- Risen(fanem gothika nie jestem, wbrew pozorom ;p)
- Fallout 3
- Batman: AA
- Prey
- Kane & Lynch Dead Man
- Brothers In Arms Antologia
- Zeno Clash
- NWN2(jedynka nadal czeka na przejście, zbyt oldskulowa?)
- Dungeon Lords - co to w ogóle jest? ;p
- Company Of Heroes/WiC - raczej jako "ryzykowny" zakup, żeby przekonać się do gatunku

O kurcze, trochę długa się ta lista zrobiła, ale może nie będę dostawał propozycji gier które już mam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 20:56, kuba9876543210 napisał:

Stalkery wszystkie, po kolei SoC, CS i Pripyat, jest to takze kolejnosc od najmniej do
najbardziej wymagajacej sprzetowo oraz finansowo :P


Stalker mi do gustu nie przypadł

@Rogalenko
Borderlands źle wygląda na moim sprzęcie i się trochę zniechęciłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy wybór to zdecydowanie Batman. Klimat nie z tej ziemi, wspaniały gameplay, wspaniały klimat (wiem, że już był, ale jest taki, ze trzeba to podkreślić ;). Kupuj, a nie bedziesz żałował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie mam odnośnie FlatOut Apokalipsa :) Jak on jest zoptymalizowany?

1. Jak będzie działał na moim komputerze?
2. Jak będzie działał na laptopie kumpla (1GB RAM, ale zwiększy; GF 7300; Core Duo 2,0 GHz)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem się trochę ścina nawet na mocnym sprzęcie a na tym lapku może na minimalnych w niskiej rozdziałce podziała ale nie dam gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 00:15, igor8472 napisał:

Czasem się trochę ścina nawet na mocnym sprzęcie a na tym lapku może na minimalnych w
niskiej rozdziałce podziała ale nie dam gwarancji.


Ok, dzięki :) W sumie teraz zacząłem się poważnie zastanawiać nad Sega Rally z tej listy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się