FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Zależy na co patrzysz. W OoW nie grałęm a Therte of War jest raczej dla graczy którzy wolą coś bardziej hardkorowego, coś pomiędzy normalną strategią a takim powiedzmy Combat Missio. Je pierwszą częścią byłem absolutnie zauroczony bo dokładnie czegoś takiego szukałem, co z tego że grafika może nie na dzisiejszym poziomie, ale spor możliwości menagementu własnego wojska, w tym np załóg pojazdów (a nie tylko całych pojazdów), różne rodzaje uszkodzeń, zbliżona do prawdziwej przebijalność pancerzy i moc pocisków etc, dla mnie extra. Order of War planuje i tak te ż kupić czekam tylko na dobrą okazję. Z tego samego powodu co Thetre podobało mi się też bardzo np. Officers: World War II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 19:21, Dodus14 napisał:

Opłaca się kupić Turok''a?

Choć nie grałem w poprzednie części, grało mi się dosyć przyjemnie. Fabuła dobra i akcja też nie najgorsza. Zabawa głównie toczy się w singlu, bo multi jest cienkie. Ja bym brał :P Można ją teraz kupić po niskawej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nieodpowiedni temat ale... zamawiał z was ktoś gry ze sklepu.cenega.pl ze zniżką. Bo ja chce ale mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie spam. Otóż gdy wpisuje kod ze zniżką cena towaru się nie zmienia. Macie screeny. Na zdjęciu "d" jest napisane, że zapłacę ponad 75 zł, a na zdjęciu "s" widać, że cena nie zmieniła się.

PS: Dodam jeszcze, że po wpisaniu kodu, cena mi się powiększyła. To to odrzucone zamówienie na zdjęciu "s". Wzrosło od ceny zniżkowej o 40 zł


20100522194438

20100522194455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę pytań odnośnie KOTOR''a.
1). Podczas walki wybieram 3 następne ataki dla swojej postaci (kogo i jak ma zaatakować), a moja drużyna radzi sobie sama tzn. nie trzeba im tak samo ustawiać 3 kolejnych ataków ???
2). Czy mojej drużynie też kupuję uzbrojenie, rozdzielam im PD itp. ???

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie nadarzyła mi się okazja zakupić grę Borderlands (premiera) i Fallout 3 ( premiera) za 50 zl dwie, tylko jest mały problem nie wiem czy mi się spodobają, lubię FPS-y takie jak MW 2 itd. Powie mi ktoś czy te gry mi się spodobają ??? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz RPG''i, gustujesz w poznawaniu wielkiego świata i zachwyca cię robienie misji i bicie lvl''i, to te gry są dla ciebie. Lecz gdy wolisz biec do przodu i napie... strzelać to te gry będą ta zwane - średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanię: mam 100 zł do wydania na grę na PC i nie wiem co brać. Jeśli z RPG to zastanawiam się nad dwoma dodatkami do NWN2 lub dodatkiem do Dragon Age. Nie wiem natomiast co można by zabrać z gier akcji/fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić jakąś grę wyścigową - ma mieć ładną ( bardzo ) grafikę, ma mi ruszyć na całkowitym maksimum na 1366 x768 albo 1024 x 768, i nie może być sprzedawana w jakiejś klasyce - wolę premierowe wydania.
Mój laptop:
- Athlon QL - 64 2 x 2.1 Ghz
- Radeon HD 4570 512Mb RAM DDR 2
- 1790 Mb RAM DDR 2 ( ale mam zamiar jeszcze dokupić 1 Gb RAM DDR 2 )
- Vista 32 Bit
PS: Chcę kupić bezprzewodowy pad Xbox 360 pod Windowsa, ta gra ma go obsługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 14:52, xadras95 napisał:



Bierz z dodatkami, wydłużyć grę potrafią, a 25 złotych to nie taka wielka kasa.

A ja też mam pytanie: czy fanowi Obliviona, Morrowinda, Two Worlds spodoba się Risen? Czy jest tam taki otwarty świat jak w wymienionych produkcjach? Grałem w demo na Steamie i ogólnie walka, i grafika mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 15:31, RamboPL napisał:

A ja też mam pytanie: czy fanowi Obliviona, Morrowinda, Two Worlds spodoba się Risen?
Czy jest tam taki otwarty świat jak w wymienionych produkcjach? Grałem w demo na Steamie
i ogólnie walka, i grafika mi się podobały.


Fanowi Morrowinda i Gothica spodobał się. Z ciężkim sercem jednak, nie warto go kupować za więcej niż 30-40zł. Gra jest zwyczajnie niedorobiona. Liczba pancerzy i hełmów jest śmieszna (tych ostatnich jest ponoć całe trzy, ja sam nie znalazłem żadnego za wyjątkiem tego potrzebnego do ukończenia gry), druga połowa Risena (3 i 4 rozdział) to praktycznie SAMA walka. Zadań pobocznych jest dużo tylko, ale tylko w 1 rozdziale, w drugim maluśko. Wyspa może się podobać, ale zawsze będzie to tylko ten jednostajny, zielony kolor. Walka jest bardzo przyjemna i diabelnie trudna, rzekłbym, czasem nawet za bardzo.

Spoiler

Zwiedzając starą świątynię, pierwszy raz napotkałem na kapłana Jaszczuroludzi. Mając najlepszy dostępny pancerz i oręż, a także jakiś 30 poziom, padałem po 2 uderzeniach. Przez 10 minut się z nim biłem i nie zszedłem poniżej połowy hp. Wtedy pierwszy raz wziąłem się za kody.



Dorzuć do tego 4 czary ofensywne i łkaj. Boli także brak czegoś takiego, co w przypadku np. Dead Space określa się mianem "replayability". Morka obalałem kilka razy, Gothica kilka razy, ale do Risena chyba już nie wrócę. Może kiedyś, gdy będę miał za dużo wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupić jakąś tanią gierkę, przeszukałem oferty i mam dylemat: Zastanawiam się między Dragonshardem a Warhammerem 40000 Dawn of War Antologią. Mógłby mi ktoś powiedzieć która jest lepsza? Z tego co czytałem to Dragonshard jest podobny do WarCrafta III, a grałem w Warcrafta i baaardzo mi się spodobał, ale z kolei w Warhammerze dużo lepsza jest gra przez neta. W której z tych gier jest lepszy tryb dla jednego gracza? Co wybrać? Proszę o pomoc :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 15:14, darth_16 napisał:

Mam pytanię: mam 100 zł do wydania na grę na PC i nie wiem co brać. Jeśli z RPG to zastanawiam
się nad dwoma dodatkami do NWN2 lub dodatkiem do Dragon Age. Nie wiem natomiast co można
by zabrać z gier akcji/fps.



Ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 20:15, darth_16 napisał:

> Mam pytanię: mam 100 zł do wydania na grę na PC i nie wiem co brać. Jeśli z RPG
to zastanawiam
> się nad dwoma dodatkami do NWN2 lub dodatkiem do Dragon Age. Nie wiem natomiast

Oczywiście, że dodatki do NWN2, obojętne czy chcesz MotB+SoZ czy SoZ+MoW.
Obsidian tworząc dwa dodatki pokazał klasę. Są to świetne produkcje nawiązujące do starych hitów Black Isle. Maska Zdrajcy jest podobna do Tormenta, a Gniew Zehira do Icewind Dale. W Mysteries of Westgate nie grałem (DRM!!!), ale z różnych opinii wynika, że to dobry MOD.

W Dragon Age nie grałem, więc niestety się nie wypowiem. Jednak dodatek nie zbiera pochlebnych opinii.
Możesz również poczekać na Alpha Protocol - zapowiada się na bardzo dobrą szpiegowską grę RPG.

Dnia 23.05.2010 o 20:15, darth_16 napisał:

co można
> by zabrać z gier akcji/fps.

Chyba nic ciekawego ostatnio nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii RPG zdecydowanie polecam dodatki do NWN. Już sama Maska Zdrajcy jest o co najmniej 2 klasy lepsza od Przebudzenia, a masz jeszcze całkiem niezłe Tajemnice Westgate i średnio udany IMO Gniew Zehira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się