FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2010 o 11:44, kuki288 napisał:

Hmm różnica jest tylko w 10 zł więc to nie tak dużo. A powie mi ktoś czym się różni blattle
chest od zwykłych wersji?:P

Battlechest - Plytki sa w papierowych, plaskich opakowaniach i dostajesz 2 poradniki do gry po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 10:17, kuki288 napisał:

Hej, mam zamiar zaczac grac w World of Warcraft i chcialem sie poradzić czy lepie jest
kupic battlechesta czy podstawkę oraz dodatek the burning crusade oddzielnie? Wiem ze
bchest jest tańszy ale ja chyba wole takie wersje pudełek ktore sie mieszczą na polce;p


Battlechest jest najlepszym wyborem dla kogoś, kto jest na tyle zainteresowany grą, że chcę pograć dłużej i kupić później przynajmniej tego jednego prepaida. Wtedy otrzymujesz bardzo fajne wydanie z grubymi papierowymi poradnikami (wiele w nich nieaktualnych rzeczy, ale to inna sprawa xP), a z dodatkiem dostęp do 2 nowych ras.

Jeśli natomiast nie jesteś pewien czy ten typ rozgrywki ci się spodoba, kup najpierw podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 10:17, kuki288 napisał:

Hej, mam zamiar zaczac grac w World of Warcraft i chcialem sie poradzić czy lepie jest
kupic battlechesta czy podstawkę oraz dodatek the burning crusade oddzielnie? Wiem ze
bchest jest tańszy ale ja chyba wole takie wersje pudełek ktore sie mieszczą na polce;p

Ja bym ci wogóle odradzał kupować WoW''a... Nie dość, że uzależnia, to trzeba do choroby jeszcze dopłacać... Dziękuję, postoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 14:27, PJ_MW napisał:

Co wg. Was lepiej kupić? Juiced 2, czy może FlatOut Apokalipsa?

100% FlatOut,mało się różni od poprzedniej części,ale i tak lepiej.Mam obie gry i często gram we FlatOuta ,a Juiced szybko skasowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juiced 2 miał być fajną gierką. Dużo fur, ale zawiodła jedna rzecz - system jazdy. Tak naprawdę ta jedna rzecz skreśla całą grę, bo sypie się wszystko inne. Flatout Apokalipsa za to jest naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę jutro w krk, miałbym zamiar kupić sobie grę, może na początek przedstawię mój komputer:D
Radeon 9600, Sempron 1.7 Ghz i 512 ramu.

Mile widziane rpgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto mi kupować Dead Space na PS3, jeżeli już przeszedłem grę na PC? Na komputerze nieco przeszkadzało mi sterowanie oraz nieco za niski poziom trudności (pierwsza gra na normalnym, gdzie dochodziło do - jak na survival - paradoksów, w stylu muszę się wracać po dwa, trzy razy do już odwiedzonej części mapy, żeby pozbierać wszystkie przedmioty i stać się deadspacowym milionerem), zastanawia mnie za to, jak gra przedstawia się na konsoli. Jest to jakiś drastyczny skok jakościowy czy nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 16:40, Jave napisał:

/.../

Chce Ci się wydawać kasę na tytuł, który już przeszedłeś raz na piecyku? Kompletnie się nie opłaca. Powiem Ci, że to dosyć dziwny pomysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 16:54, SongoX napisał:

> /.../
Chce Ci się wydawać kasę na tytuł, który już przeszedłeś raz na piecyku? Kompletnie się
nie opłaca. Powiem Ci, że to dosyć dziwny pomysł :P

Po cichu liczyłem, że giera na konsolach jest na tyle dobra, że przejście jej jeszcze raz na innej platformie będzie zupełnie inne. Na PC tytuł ma potencjał, ale jeżeli ktoś próbował walczyć na raz z kilkoma przeciwnikami i sabotującą gracza kamerą, wie, że to potencjał nieco zmarnowany. No nic, Grecja zaraz dokona żywota, Hiszpania i Portugalia sprawiają wrażenie żywych trupów, przynajmniej nieco zaoszczędzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 12:56, Kadaj napisał:

> Hej, mam zamiar zaczac grac w World of Warcraft i chcialem sie poradzić czy lepie
jest
> kupic battlechesta czy podstawkę oraz dodatek the burning crusade oddzielnie? Wiem
ze
> bchest jest tańszy ale ja chyba wole takie wersje pudełek ktore sie mieszczą na
polce;p

Battlechest jest najlepszym wyborem dla kogoś, kto jest na tyle zainteresowany grą, że
chcę pograć dłużej i kupić później przynajmniej tego jednego prepaida. Wtedy otrzymujesz
bardzo fajne wydanie z grubymi papierowymi poradnikami (wiele w nich nieaktualnych rzeczy,
ale to inna sprawa xP), a z dodatkiem dostęp do 2 nowych ras.

Jeśli natomiast nie jesteś pewien czy ten typ rozgrywki ci się spodoba, kup najpierw
podstawkę.



Aha.. tzn ja gram w runes of magic aktualnie i mi się bardzo podoba więc wow tym bardziej mi się spodoba.
Hmm... może naprawde nie warto grać w to bo się mozna uzaleznic itp... nie wiem.
Bo jeśli nie kupie world of warcraft pc to kupie pewnie pare boosterkow karcianki albo figsy do Warhammera 40k;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezła gra, bardzo klimatyczna, fajne strzelaniny. Jedyne co mnie trochę zawiodło to raczej mały świat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 13:51, Gallbaroquo napisał:

Możecie polecić jakiegoś FPS Fantasy/S-F z 2009/2010 ?

obcy kontra predatur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli grałem w Mount & Blade wiele godzin i znam go z każdej strony to warto inwestować w Ogniem i Mieczem? Dodam, że pociągają mnie kozackie klimaty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się