FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2010 o 23:53, Markush napisał:

> Szalone kórliki to wbrew
> pozorom niezły ubaw ^^
O, nawet tego nie zauważyłem. Też się pomyśli, też.

@Nikodem ---> mam, tyle czasu w to grałem, że chyba mi się przejadło.

To ja już bym ci polecał PES''a z dwoma padami albo jednym i klawiaturą, bo jaka gów***na FIFA na pc jest- każdy widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę do 200 zł (może być EK) polecacie na PS3? Oprócz tych, co mam na PSN - Harrolfo_PL :)
Akcja TPP najlepiej, nie Red Dead Redemption

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa dylematy:
1) Strzelanka online:
- The Orange Box
- Moder Warfare
- Bad Company 2
- CS:S

2) Gra z serii Lego

Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strzelanek to Orange Box
A co do Lego to grałem tylko w 2 częsći Star Wars więc polecam LEGO Star Wars II The Original Trilogy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ze strzelanek online, to polecam MW, chociaż teraz poziom jest tam bardzo wysoki, więc możesz na początku nie dac rady, OB, ale tylko single, bo TF2 nie jest (imho) za ciekawy. BC2 nie grałem, ale po filmikach oraz opiniach graczy myślę, że warto. CS''a możesz brac jak lubisz z gówniarzami grac oraz słuchac ich komentarzy. Source ciężko trafic na jakiś "dojrzałych" graczy. Co do serii LEGO, to zależy jakie klimaty Ci najbardziej odpowiadają, bo wszystkie części trzymają podobny poziom, czyli są naprawdę fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 10:50, PJ_MW napisał:

Mam dwa dylematy:
1) Strzelanka online:
- The Orange Box

Pakiet jest super (sam nie grałem), i mam zamiar kupić jak będzie promocja w EA classic.

Dnia 06.07.2010 o 10:50, PJ_MW napisał:

- Moder Warfare

Nie wiem za dużo o tej grze, ale wydaje mi się, że fajna. Obiło mi się o uszy, że na PC są darmowe DLC.

Dnia 06.07.2010 o 10:50, PJ_MW napisał:

- Bad Company 2

Grałem i jest zawaliste tylko trzeba wbić na dobry server bo bywają problemy z lagami.

Dnia 06.07.2010 o 10:50, PJ_MW napisał:

- CS:S

Widziałem gameplay i wygląda fajnie, lecz nie mam zamiaru w to inwestować chyba że będzie promocja za darmo :P

Dnia 06.07.2010 o 10:50, PJ_MW napisał:

2) Gra z serii Lego

Zainwestuj w dodatkową strzelaninę. To byłby lepszy wybór wg. mnie. No chyba, że znalazłbyś Lego racers 2 :P

Dnia 06.07.2010 o 10:50, PJ_MW napisał:

Co polecacie?

Bierz Orange Boxa/Bad comapny 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 14:52, donard napisał:

> Mam dwa dylematy:
> 1) Strzelanka online:
> - The Orange Box
Pakiet jest super (sam nie grałem), i mam zamiar kupić jak będzie promocja w EA classic.


Nie grałeś, a już wiesz, że jest super? ; )
Jeśli chodzi o multi bierz MW, a nie Orange Box''a. TF2 "nie ma nawet startu do MW" - mówi MaccCry. I mądrze mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 10:50, PJ_MW napisał:

- The Orange Box


Z Oragne Boxa bedziesz mial tryb Deathmatch do HL2 oraz Team Fortress 2. Gra pewnie albo Ci sie spodoba, albo Cie odrzuci, ja sie dopiero za drugim razem do niej przekonalem, na razie mam nabite 146 godzin od stycznia, wg mnie latwiejsza do opanowania od MW, TF2 jest bardziej nastawiony na zrecznosc, a MW bardziej na taktyke (zwlaszcza w S&D i HC). Aha, na FFA moze byc problem z teamplay''em, a wlasciwie jego brakiem, ale sa serwy gdzie jest spoko ;)

Dnia 06.07.2010 o 10:50, PJ_MW napisał:

- Modern Warfare


Dobrze zbalansowany shooter sieciowy, ale przez pierwsze dobre kilkadziesiat godzin moze byc Ci ciezko. Tryby sieciowe TDM i S&D sa swietne, ale uwazam, ze najlepiej gra sie w maks. kilkanascie osob na mapie, bo nie sa specjalnie duze.

Dnia 06.07.2010 o 10:50, PJ_MW napisał:

- Bad Company 2


nie gralem, ale sporo osob to chwali...

Dnia 06.07.2010 o 10:50, PJ_MW napisał:

- CS:S


Mam to tylko dlatego, ze dorwalem bardzo tanio. Wiecej niz 10zl nie oplaca sie na to wydawac, sa lepsze strzelaniny sieciowe :P

Dnia 06.07.2010 o 10:50, PJ_MW napisał:

2) Gra z serii Lego

nie gralem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi cię o The Orange Box to nie mów cię tylko o TF2 bo to także HL2 + Episode One + Episode Two oraz portal które biją na głowę MW.

A co do MW jeszcze to gra ma bardzo dobry SingPlayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 18:59, Magok napisał:

Jak mówi cię o The Orange Box to nie mów cię tylko o TF2 bo to także HL2 + Episode One
+ Episode Two oraz portal które biją na głowę MW.


Chyba nie masz na myśli multiplayera, bo w na tle Orange Box, MW Multi wypada o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że mam to na myśli może w HL2 nie da się grać kilkaset godzin ile w MW przez internet ale HL2 i 2 Dodatki oraz Portal są lepsze od MW zarówno SingPlayer i Multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha... A grałeś w MW2? W single może i są lepsze, ale dla mnie multi MW2 w porównaniu z multi Orange Box wypada lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. I to spory. Postanowiłem kupić nową grę, jednak ciągle waham się pomiędzy tymi dwiema. Planowałem kupić MW2 już dawno, jednak teraz zastanawiam się również nad BC2. W obie gry grałem dosyć sporo u znajomych (w MW2 jakieś 50 godzin, a w BC2 jakieś 30) i obie podobają mi się tak bardzo, że nie jestem w stanie zdecydować, którą wolę bardziej. Cod-a kocham za jego szybkość i różnorodność możliwości tworzenia klas, jednak IW net, brak dedyków, makabrycznie wysokie ceny dodatków i miliony kamperów trochę mnie odstrasza. W BC2 podoba mi się system walki, znacznie bardziej niż w MW2, jednak przykładam również całkiem dużą wagę do singla, który nawiasem mówiąc w BC2 jest tylko jako mały dodatek, a w MW2 miażdży i wciska w fotel (nawet jeżeli sam wątek fabularny jest beznadziejny).


A więc zwracam się do was z pytaniem: Którą grę polecacie bardziej? I dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Gdyby zależało Ci bardziej na multi to wybór jest jeden, Bad Company 2. W MW2 multi psuje złe zbalansowanie broni. Zwykły n00bek dorwie się do akimbo G13 i jest praktycznie po Tobie. Po jakimś czasie robi to się irytujące i psuje radość z gry. W BC2 masz dedyki i dużo w rozgrywce zależy gra zespołowa. Tu trzeba myśleć, a nie biegać jak szalonym po całej mapie i strzelać do wszystkiego co się rusza. Jeśli chodzi o singla, to MW2 wypada lepiej. Szkoda tylko, że singla można przejść w ok. 7 godzin. Dochodzą do tego jeszcze godziny z Special-Ops. Singiel jest niby krótki, ale dostarcza dużo wrażeń (przynajmniej mi ;).
Podsumowując. Jeśli zależy Ci bardziej na single to możesz brać MW2, a jeśli zamierzasz spędzić więcej godzin w multi to bierz Bad Company 2. A tak po cichu mówiąc to ja bym wziął BC2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie pierwszy mi to mówisz. Prawdę mówiąc lubię czasami pograć sobie na singlu, ot tak, dla przyjemności, ale zdecydowanie więcej czasu z oczywistych względów spędzam w multi. Do tego rozgrywka w battlefield-ie wydaje się doroślejsza i bardziej zrównoważona niż w Cod-ie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 23:38, Yowie_Northon napisał:

Cóż, nie pierwszy mi to mówisz. Prawdę mówiąc lubię czasami pograć sobie na singlu, ot
tak, dla przyjemności, ale zdecydowanie więcej czasu z oczywistych względów spędzam w
multi.

Dlatego weź BC2,a nie pożałujesz.

>Do tego rozgrywka w battlefield-ie wydaje się doroślejsza i bardziej zrównoważona

Dnia 06.07.2010 o 23:38, Yowie_Northon napisał:

niż w Cod-ie. :)

Tak, w BC2 trzeba myśleć i grać z głową i to jest w tym najfajniejsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozostaje jeszcze jeden, największy mankament, o którym zapomniałem wspomnieć. Mój komputer. Niestety, nie mam wystarczająco dużo pieniędzy, aby go unowocześnić, i nie wiem jak będzie się BC2 sprawować na moim komputerze. Na betę, która była jakiś czas temu się nie załapałem. Dema też nie ma, a z tego co widzę wymagania ma dosyć spore. Jedno mnie jednak zastanawia. gram teraz w betę Medal of Honor, który działa na silniku Frostbite, czyli tym samym, co BC2. Mapy są szczegółowe, a wybuchy wręcz epickie i gra działa mi na maxymalnych ustawieniach w rozdzielczości 1440x900 dając około 40 fps-ów. Ciekaw jestem jak by się sprawował BC2 z większymi mapami, zniszczeniami i pojazdami. Mój komputer to:

AMD Athlon x2 2,4 ghz procek podkręcony do 2,9; Ati Radeon 3870 wersja lekko podkręcona przez producenta, i przeze mnie :); 2 gb ram ddr corsair 800 hz. Na jednych forach ludzie piszą, że u lepiej uzbierać na upgrade kompa i dopiero wtedy kupować, bo ledwo na low pójdzie, inni piszą że na podobnych konfiguracjach bardzo dobrze im śmiga, nawet na wysokich ustawieniach (czego potwierdzeniem są filmiki na Youtube-ie).

Już sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się