FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

/.../
Nie no, złego kompa nie masz. W becie na pewno działałoby nie za pięknie, ale we finalnej wersji gry powinno dobrze śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I już widać, że się nie znasz jeszcze jak byś powiedział tak o pierwszej części MW to rozumiem ale MW2 jest gorszy od MW1 i to uważane jest przez wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię, po Twoich wypowiedziach widać, że nie grałeś w MW2. Strugasz wielkiego znawce, a wiesz tylko co Ci inni gracze powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Devil May Cry 4
Ninja Gaiden II
Beyonetta
Dante''s Inferno
Afro Samurai
Ninja Blade
X-men Origins Wolverine

W każdą grę warto zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.Zacząłem grać przez sieć i szukam dobrych tytułów, które pozwoliłyby mi na emocjonującą i przyjemną rozgrywkę multiplayer.Mogą być to gry MMORPG zarówno te płatnie jak i bezpłatne lub jakieś FPSy.Proszę wszystko oprócz B:BC2 i Moderna Warfare 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strzelanek zostaje jeszcze Left 4 Dead 1 lub 2, naprawdę świetne sieciowe FPSy, do dziś pamiętam hardcorową sytuację na końcu jednego rozdziału, jak biegłem przez plac pełen zombie uzbrojony w gitarę i mając 20 hp xD. Z typowych MMO to myślę, że aktualnie najlepszym darmowym wyborem jest Runes of Magic, a za jakiś czas można sprawdzić Lord of the Ring Online bo do 50 poziomu ma być darmowy i wprowadzają item shopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 13:44, PharauhnMizzrym napisał:

Ze strzelanek zostaje jeszcze Left 4 Dead 1 lub 2, naprawdę świetne sieciowe FPSy, do
dziś pamiętam hardcorową sytuację na końcu jednego rozdziału, jak biegłem przez plac
pełen zombie uzbrojony w gitarę i mając 20 hp xD. Z typowych MMO to myślę, że aktualnie
najlepszym darmowym wyborem jest Runes of Magic, a za jakiś czas można sprawdzić Lord
of the Ring Online bo do 50 poziomu ma być darmowy i wprowadzają item shopa.



Dzięki.Zamierzam właśnie grać w RoM.A jakieś darmowe FPSy mógłbyś mi polecić?A prawie bym zapomniał, co sądzisz o Lost Chaos?Grałeś?Zastanawiam się nad tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze polecałbym Guild wars, lub poczekanie na drugą część. Świetne mmo, do tego bez abonamentu.

A tak apropo wypowiedzi Magok-a. Cóż, moim zdaniem MW2 jest lepsze pod względem samej rozgrywki od MW1, ale samo lobby, brak dedyków i lagi są poważniejszym problemem niż w 2. Wiem co mówię, sam mam oryginała 1, do tej pory w nią gram, mam już przegrane jakieś 300 godzin, nie mówiąc o 5 krotnym przejściu singla, do tego MW2 przeszedłem całego (znaczy single) na wszystkich poziomach trudności, w multi spędziłem jakieś 50 godzin i pograłem troszkę w tryp COOp (wielkie dzięki dla mojego przyjaciela, który dawał mi grać w MW gdy przychodziłem do niego :)). I cóż... potrzebuję troszkę świeżości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 13:15, matis9988 napisał:

Mam takie pytanie.Zacząłem grać przez sieć i szukam dobrych tytułów, które pozwoliłyby
mi na emocjonującą i przyjemną rozgrywkę multiplayer.Mogą być to gry MMORPG zarówno te
płatnie jak i bezpłatne lub jakieś FPSy.Proszę wszystko oprócz B:BC2 i Moderna Warfare
1 i 2.


Bierz Team Fortress 2 i Left 4 Dead 2 bez zastanowienia.To świetne gry w które po prostu TRZEBA zagrać. Normalnie bym ci polecił MW ale skoro nie chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 13:15, matis9988 napisał:

Mam takie pytanie.Zacząłem grać przez sieć i szukam dobrych tytułów, które pozwoliłyby
mi na emocjonującą i przyjemną rozgrywkę multiplayer.Mogą być to gry MMORPG zarówno te
płatnie jak i bezpłatne lub jakieś FPSy.Proszę wszystko oprócz B:BC2 i Moderna Warfare
1 i 2.

Quakelive? BTW. Team Fortress 2 jak powiedział kolega wyżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o MMO, to oczywistym wyborem staje się Guild Wars (choć można się przyczepić do faktu, że GW nie jest MMO).

FPS? Oczywiście L4D2 i nic więcej na obecną chwilę nie trzeba. Możesz spróbować swoich sił w becie Medal of Honor, bo wydaje się, że będzie to mocna pozycja w światku wieloosobowego strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś doradzić gre podobną do ''Kompania Braci - Na lini frontu''? . Nigdy nie grałem w strategie , ale ostatnio zagrałem se w demo i ta gierka bardzo mi sie spodobała. Chodzi mi o jakąś nowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 2 wojny to tylko stare gry ale podobne to:
Warhammer 40,000 Dawn of War II
Warhammer 40,000 Dawn of War II - Chaos Rising

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 14:08, matis9988 napisał:

Dzięki.Zamierzam właśnie grać w RoM.A jakieś darmowe FPSy mógłbyś mi polecić?A prawie
bym zapomniał, co sądzisz o Lost Chaos?Grałeś?Zastanawiam się nad tą grą.


Z płatnych FPSów też zapomniałem o Team Forstress 2, z darmowych dawniej całkiem niezłe było Gunz. W Lost Chaos nie grałem i ledwo tylko tytuł kojarzę, więc będziesz musiał sprawdzić sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 19:59, PharauhnMizzrym napisał:

> Dzięki.Zamierzam właśnie grać w RoM.A jakieś darmowe FPSy mógłbyś mi polecić?A prawie

> bym zapomniał, co sądzisz o Lost Chaos?Grałeś?Zastanawiam się nad tą grą.

Z płatnych FPSów też zapomniałem o Team Forstress 2, z darmowych dawniej całkiem niezłe
było Gunz. W Lost Chaos nie grałem i ledwo tylko tytuł kojarzę, więc będziesz musiał
sprawdzić sam.


Dzięki wszystkim za pomoc.Oczywiście kupię Guild Wars.Jeszcze tylko nie jestem pewien co do FPSa.Wybiorę albo The Orange Box , albo Counters Strike Anthology.I tu znów będę musiał was prosić o pomoc.Który zestaw lepiej wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2010 o 08:42, matis9988 napisał:

Dzięki wszystkim za pomoc.Oczywiście kupię Guild Wars.Jeszcze tylko nie jestem pewien
co do FPSa.Wybiorę albo The Orange Box , albo Counters Strike Anthology.I tu znów będę
musiał was prosić o pomoc.Który zestaw lepiej wybrać?



Moim zdaniem lepszy The Orange Box na allegro możesz znaleźć w cenie jakieś 30zl
Borderlands był niezły ale nudził się gdy n-ty raz przechodziłeś to samo ^^
A darmowe dość ciekawe MMO to sprawdź Battle of Immortals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się