FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

No a ja mam taki problem, bo przeszedłem już Devil May Cry 4 i powiem, że świetna gra, tylko ma 1 wadę: szybko się przechodzi :D. A nawiązując do tematu to chciałbym się nabyć na podobnego hack''n''slasha, co Devil May Cry, tylko się nie orientuję. jaki tytuł może spełniać moje oczekiwania. Chciałbym by w takiej grze można było robić jakieś fajne combosy, a nie tylko jednakowe uderzenia. Proszę, polećcie jakieś dobre tytuły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 20:43, Perry_Cox napisał:


Ważne pytanie: jaka platforma? Bo jak PC to masz poważny problem, takich na gier piecyka
jest cholernie mało.

Tak na pc. Sorry, że zapomniałem wspomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 20:26, Shinra_Tensei napisał:

Proszę, polećcie jakieś dobre tytuły. ;)


Bayonetta PS3 / Xbox 360, God of War (trylogia) PS3 Ex., Darksiders PS3 / Xbox 360, Heavenly Sword PS3, a na PC nie zbyt kojarzę takie gry :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 20:45, Exelius napisał:

> Proszę, polećcie jakieś dobre tytuły. ;)

Bayonetta PS3 / Xbox 360, God of War (trylogia) PS3 Ex., Darksiders PS3 / Xbox 360, Heavenly
Sword PS3, a na PC nie zbyt kojarzę takie gry :s

Hmm, czytając God of War skojarzyło mi się, że to akurat może być na PC i sprawdziłem jednego gameplaya. Z tego co widzę to nie jest źle, ale gdybyście podali mi jeszcze jakieś inne tytuły to byłoby dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze, GoW''a nie ma na PC, jest tylko na konsolach Sony, po drugie, jest to jeden z najlepszych slasherów o ile nie najlepszym. Jak wspomniałem, ze slasherami na piecyka jest bardzo ciężko, ale i tu się coś znajdzie:

Devil May Cry 3 (tragiczna konwersja)
Onimusha 3
X-Men Wolverine
Ninja Blade
Dynasty Warriors 6
X-Blades (ponoć cienizna)

To chyba wszystko będzie. Jak chcesz pograć w porządne gry tego typu, to zainwestuj w konsolę, może być nawet PS2 za 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny hack''n''slash jaki kojarzę na pieca to Ninja Blade. Jest dosyć tani, był nawet w którymś z tegorocznych numerów CD-Action. Gra dosyć fajna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę byście polecili jako "odstresowywacz", nie zbyt trudną i wciągającą? Chodzi mi o grę na PC. To chyba wszystkie moje wymagania, no i żeby nie była droga ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 21:06, xadras95 napisał:

Jaką grę byście polecili jako "odstresowywacz", nie zbyt trudną i wciągającą? Chodzi
mi o grę na PC. To chyba wszystkie moje wymagania, no i żeby nie była droga ;P

Ja znam 3 takie fajne "mini gry". Jedną jest "Zuma", w której musisz strzelać kulkami ;)
Gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=RTvf49xwJUw
Druga taka gra to "Ballance", w której musisz się poruszać kulką. Gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=GtYHfNh740M
Trzecią ciekawą grą, która ostatnio mi się spodobała to "World of Goo". Bardzo fajna gierka, w której masz za zadanie przeprowadzić gluty w odpowiednie miejsce ;) Gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=wE96-loekao&feature=related
Tylko teraz problem z dostaniem gry. Bo najlepiej w jakieś gazetce, bo normalnie w sklepach tych gier się nie kupi.
Poniżej dałem screena Zumy ;] (Zapomniałem o innych grach, przy dodawaniu postu więc linki do screnów innych gier:
Ballance: http://www.doupe.cz/Files/Obrazky/art2/b/ballance/ballance12.jpg
World of Goo: http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_graf/12242825753006984.jpg

20100710111106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić "Neverwinter Nights Diamentową Edycję" dla samych dodatków? Problem w tym, że podstawkę już mam, i to w dwóch egzemplarzach. Głupio byłoby kupować trzeci raz to samo, gdyby się okazało, że dodatki nie są tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 21:06, xadras95 napisał:

Jaką grę byście polecili jako "odstresowywacz", nie zbyt trudną i wciągającą? Chodzi
mi o grę na PC. To chyba wszystkie moje wymagania, no i żeby nie była droga ;P


World of Goo. Początkowe etapy proste, następne już potrafią zagiąć - ale do tego czasu będziesz już wciągnięty. :) Sympatyczna gra. W sklepie jest za 20 zł w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 11:05, Anjinsan napisał:

Czy warto kupić "Neverwinter Nights Diamentową Edycję" dla samych dodatków? Problem w
tym, że podstawkę już mam, i to w dwóch egzemplarzach. Głupio byłoby kupować trzeci raz
to samo, gdyby się okazało, że dodatki nie są tego warte.


Dodatek Shadows of Undrentide jest beznadziejny. Kiepska fabuła i drętwi towarzysze. Jednak myślę, że warto kupić Diamentową edycję dla drugiego dodatku, czyli Hordes of the Underdark. Fabularnie jest o klasę lepszy od pierwszego dodatku i podstawki, bardzo klimatyczmy i po raz pierwszy w NWN wprowadza w miarę ciekawych toarzyszy. Ogólnie ten dodatek to jedna z najlepszych gier Bioware''u. O dodatku Kingmaker się nie wypowiem, bo niestety nie grałem w niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupował i tak jak napisał zermithon Hordes of the Underdark to chyba najlepsza część NWN co prawda Shadows of Undrentide też nie jest słaby ale trochę gorszy od HOTU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 20:59, Perry_Cox napisał:


Po pierwsze, GoW''a nie ma na PC, jest tylko na konsolach Sony, po drugie, jest to jeden
z najlepszych slasherów o ile nie najlepszym. Jak wspomniałem, ze slasherami na piecyka
jest bardzo ciężko, ale i tu się coś znajdzie:

Devil May Cry 3 (tragiczna konwersja)
Onimusha 3
X-Men Wolverine
Ninja Blade
Dynasty Warriors 6
X-Blades (ponoć cienizna)

To chyba wszystko będzie. Jak chcesz pograć w porządne gry tego typu, to zainwestuj w
konsolę, może być nawet PS2 za 200 zł.

Devil May Cry 4 też na PCta jest, i wg. mnie jest sporo lepszą konwersją od DMC3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No brawo za spotrzegawczośc, jednak gdybyś poczytał trochę postów, to byś wiedział, że kolega właśnie ukończył DMC4 i właśnie dlatego szuka czegoś podobnego na PC. Swoją drogą, to chyba był pierwszy dobrze przerobionym slaherem na pieca.

LifeInLie=> Zacznę od roku 2010:
Syphon Filter: Logan''s Shadow
Silent Hill: Shattered Memories
MotorStorm: Arctic Edge
FIFA 10
Guitar Hero 5
Indiana Jones and the Staff of Kings (wydaje się byc fajne)
Tomb Raider: Underworld
Guitar Hero: World Tour
LEGO Batman: The Videogame
Star Wars: The Force Unleashed (gra ogólnie fajna, ale nie wiem jak na PS2 się sprawuje)
LEGO Indiana Jones
Silent Hill Origins

To taka moja lista na szybkiego, może, a raczej na pewno, jeszcze coś by się znalazło. Jednak we wcześniejszych latach było o wiele lepiej z grami na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 12:11, Michlocks napisał:

Czy warto kupić Bioshocka 2 na PC, jeżeli :
a) nie grałem w pierwszą część,
b) nie za bardzo lubię gier przypominających horrory?

a) biegiem do sklepu po część pierwszą bo jest świetna i tania ;P
b) ja też nie lubię takich gier , ale bioshock ma tak specyficzny klimat , że nie można się od niego oderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się