FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

W zasadzie obie gry są warte kupna ale ja bym zaczął od Toci. Trójeczka ma ten sam model jazdy co dwójka ale dochodzi ustawianie samochodom zawieszenia, przełożeń itp. oczywiście więcej samochodów, znacznie więcej eventów i jest też nieco trudniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram w trzecią Tocę i muszę powiedzieć, że jest świetna. Masz od groma samochodów w różnych kategoriach tras i mistrzostw. Jeśli wolisz samochody od motorów - bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 11:37, deif33 napisał:

Ja aktualnie gram w trzecią Tocę i muszę powiedzieć, że jest świetna. Masz od groma samochodów
w różnych kategoriach tras i mistrzostw. Jeśli wolisz samochody od motorów - bierz.


A są gracze jeszcze na multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry crpg/rts w której podczas walki trzeba pokombinować, i wykorzystywać umiejętności wojaków (nie tak jak np. w Spellforce, czyli ''kupą mości panowie''). Nie interesuje mnie jakość fabuły, a także to czy gra będzie h''n''s, rtsem czy crpgiem. Najważniejsza jest interesująca i wymagająca walka z aktywną pauzą.

Nie interesują mnie (bo mam) Spellforce 1, 2, NwN 1, 2, IceWind Dale 1, 2, BG 1, 2, Świątynia Pierwotnego zła.

Dodam również że mało interesuje mnie czy gra jest nowa czy dziesięcioletnia i wyglądająca archaicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę inne, ale jest taktyczna walka, jest pauza (bo bez pauzy się nie da), jest to cRPG - King''s Bounty Legenda.
A jeśli chodzi Ci o coś innego (czyt. bardziej tradycyjnego) to może Drakensang? Za długo co prawda nie przesiedziałem przy tej grze, ale była pauza i w sumie trzeba było polegać na umiejętnościach kolegów i koleżanek z drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 14:28, misioo napisał:

Nie interesują mnie (bo mam) Spellforce 1, 2, NwN 1, 2, IceWind Dale 1, 2, BG 1, 2, Świątynia
Pierwotnego zła.

Do tej serii brakuje ci Dragon Age i Planescape: Tornment.
Do tego istnieje jeszcze Prince of Quin i Lionheart, ale te 2 tytuły nie przypadły mi szczególnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę polecacie na xboxa 360? Chodzi mi o grę która nie jest od 18-tego roku życia (lubię FPS-yi i RPG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza gra w uniwersum Star Wars? Proszę bez uniesień:P Ranking trzech by mi się przydał, akceptuje każdy gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 22:14, Bithda napisał:

Jaka jest najlepsza gra w uniwersum Star Wars? Proszę bez uniesień:P Ranking trzech by
mi się przydał, akceptuje każdy gatunek.

Oto moje zdanie:
1. Empire at war
2. Kotor II
3. Battlefront II

No i w wiosnę do kolekcji dochodzi "The old Republic" która zapewne zyska ogromną rzeszę fanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 22:22, ankle napisał:

> Jaka jest najlepsza gra w uniwersum Star Wars? Proszę bez uniesień:P Ranking trzech
by
> mi się przydał, akceptuje każdy gatunek.
Oto moje zdanie:
1. Empire at war
2. Kotor II
3. Battlefront II

No i w wiosnę do kolekcji dochodzi "The old Republic" która zapewne zyska ogromną rzeszę
fanów :)

Wiem, wiem, TOR ma być the best:P Ale Empire at War to gra z fajną fabułą/nie przesadnie skomplikowana/przyzwoita grafika? Jak ją oceniasz w swojej skali? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 22:27, Bithda napisał:

> > Jaka jest najlepsza gra w uniwersum Star Wars? Proszę bez uniesień:P Ranking
trzech
> by
> > mi się przydał, akceptuje każdy gatunek.
> Oto moje zdanie:
> 1. Empire at war
> 2. Kotor II
> 3. Battlefront II
>
> No i w wiosnę do kolekcji dochodzi "The old Republic" która zapewne zyska ogromną
rzeszę
> fanów :)
>
Wiem, wiem, TOR ma być the best:P Ale Empire at War to gra z fajną fabułą/nie przesadnie
skomplikowana/przyzwoita grafika? Jak ją oceniasz w swojej skali? :P



Pytanie nie do mnie, ale ja bym postawił mocne 7,5/10 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz bym prosił wasze typy na najlepszą grę w uniwersum LOTR"a--> bo po dwie gry chcę kupić z obu serii. Przynajmniej trzy najlepsze gry.
Kupuje narazie wszystkie gry z SW czyli Battlefront 2, Kotor 2 i EaW bo są tanie jak ruski chleb:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 22:39, Bithda napisał:

To teraz bym prosił wasze typy na najlepszą grę w uniwersum LOTR"a--> bo po dwie gry
chcę kupić z obu serii. Przynajmniej trzy najlepsze gry.
Kupuje narazie wszystkie gry z SW czyli Battlefront 2, Kotor 2 i EaW bo są tanie jak
ruski chleb:P



Bitwa o Śródziemie (strategiczna) jest fajna, 2 już trochę słabsza. I Powrót Króla(akcja), jeżeli masz z kim pograć bo fajnie we 2-óch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin dobry na wszystko. Oczywiście polecam wersję rozszerzoną. Pokombinować oczywiście trzeba z eliksirami naszego Geralta. A fabuła jest nadzwyczjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 15:57, Bambadil napisał:

Bitwa o Śródziemie, Drużyna Pierścienia i Powrót Króla ;)
A wracając do SW polecam Republic Commando. Bardzo fajny fps :)


taak, bitwa o środziemie to kawał dobrej gry, bardzo dobrze ja wspominam. Bierz nie zastanawiaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W R Commando grałem więc odpada, KOtOr 2 zamówiony. Władca Powrót i Drużyna idzie w zestawie ale BoŚ 2 mam więc;P Jedynke też.
Kupiłem od kumpla za dychę Gothic 3: ZB. Opłaca się? jestem fanem gothica dodam, mam wszystko oprócz tego;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się