FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Czy spodoba mi się Starcraft 2? Nie jestem jakimś wielkim fanem RTSów. Przeszedłem wszystkie Company of Heroes, grałem w Warhammera (podobał mi się), gram w Age of Empires 3... Czy to jest tak, że Starcraft 2 to na tyle genialna gra, że każdemu się spodoba i w ciemno można ją kupować, a starczy na X lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 22:12, laki13 napisał:

Albo DA:O + DA:P lub DA:O + Saboteur.


Aha:) Saboteur raczej odpada;p nie lubie takich gier...
A Dragon Age jest coś warte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 23:18, barth89 napisał:

Czy spodoba mi się Starcraft 2? Nie jestem jakimś wielkim fanem RTSów. Przeszedłem wszystkie
Company of Heroes, grałem w Warhammera (podobał mi się), gram w Age of Empires 3... Czy
to jest tak, że Starcraft 2 to na tyle genialna gra, że każdemu się spodoba i w ciemno
można ją kupować, a starczy na X lat?



Hmmm... TAK TAK TAK ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 11:46, alexiej napisał:

> Czy spodoba mi się Starcraft 2? Nie jestem jakimś wielkim fanem RTSów. Przeszedłem
wszystkie
> Company of Heroes, grałem w Warhammera (podobał mi się), gram w Age of Empires 3...
Czy
> to jest tak, że Starcraft 2 to na tyle genialna gra, że każdemu się spodoba i w
ciemno
> można ją kupować, a starczy na X lat?


Hmmm... TAK TAK TAK ! :D


A coś więcej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 23:18, barth89 napisał:

Czy spodoba mi się Starcraft 2? Nie jestem jakimś wielkim fanem RTSów. Przeszedłem wszystkie
Company of Heroes, grałem w Warhammera (podobał mi się), gram w Age of Empires 3... Czy
to jest tak, że Starcraft 2 to na tyle genialna gra, że każdemu się spodoba i w ciemno
można ją kupować, a starczy na X lat?


Pobierz demo starcrafta jedynki, dwójka różni się głównie grafiką i typami jednostek ale ogólna koncepcja rozgrywki jest taka sama.
Na youtube możesz znaleźć gameplaye ze stracrafta dwójki wiec możesz ocenić sam czy gra Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 14:58, Nufiko napisał:

Pobierz demo starcrafta jedynki, dwójka różni się głównie grafiką i typami jednostek
ale ogólna koncepcja rozgrywki jest taka sama.
Na youtube możesz znaleźć gameplaye ze stracrafta dwójki wiec możesz ocenić sam czy gra
Ci się spodoba.


No tak, aler czy SC2 ma w sobie coś takiego, że chce się zagrać jeszcze jedną rundkę? Bo jak patrzę na gameplaye no to normalny RTS, który pewnie by mi się podobał, ale chodzi o to "wnętrze" gry, któe sprawia, że chce się jeszcze zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 19:30, barth89 napisał:

No tak, aler czy SC2 ma w sobie coś takiego, że chce się zagrać jeszcze jedną rundkę?
Bo jak patrzę na gameplaye no to normalny RTS, który pewnie by mi się podobał, ale chodzi
o to "wnętrze" gry, któe sprawia, że chce się jeszcze zagrać :)


Odpowiem tak w dwójkę nie grałem ale zamierzam sobie kupić po najbliższej wypłacie i jestem niemal pewien, że gra będzie świetna. Pytanie jest jeszcze takie co masz na myśli mówiąc to coś, bo jeśli chodzi o multi to jet to jedna z gier które się kupuje właśnie dla multi, a z tego co czytałem to misje single player też są niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 19:51, Nufiko napisał:

Odpowiem tak w dwójkę nie grałem ale zamierzam sobie kupić po najbliższej wypłacie i
jestem niemal pewien, że gra będzie świetna. Pytanie jest jeszcze takie co masz na myśli
mówiąc to coś, bo jeśli chodzi o multi to jet to jedna z gier które się kupuje właśnie
dla multi, a z tego co czytałem to misje single player też są niezłe.


Chodzi o coś w stylu np. Street Fighter 4 ("jeszcze tylko jedna walka i już wyłączam"). Bo wiem, że potyczki w SC2 są raczej krótkie. Ogólnie to mam nadzieję, że znajdzie się tam miejsce dla takiego nooba jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, to jednak za bardzo mi się DA nie podobał. Dla mnie to bardziej h`n`s przypominało, a nie RPG`a. Spodziewałem się czegoś lepszego (tym bardziej, że ME było epickie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Combo Brutal Legend + Eternal Sonata/3D Dot Game Heroes czy DJ Hero? Z jednej strony kusi humor Shafera i jRPG-owe/zeldowe klimaty (plus kupno dwóch gier zamiast jednej) , z drugiej świetny, dj-ski gameplay i ''feeling''. Ze względów finansowych muszę się zdecydować na jedną z powyższych opcji. Posty w stylu: "Bierz x bo y to crap" możecie sobie odpuścić - argumentacja obowiązkowo. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 11:05, Szymex_ziom napisał:

Co wybrać - FIFA street 3 czyli klimat fajny i triki ale mało drużyn czy fifa world cup
2010 ze wszystkimi reprezentacjami ?



radziłym poczekać do fify 11 - ma być trochę zmian, a kupowanie world cup już po mundialu jest takie...bezpłciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzan kupić jakiegoś RTS, lub strategie, nie nie SC2 xD

grałem u kolegi, nie powiem fajny ale nie za 200zł;/
Gdybym pograł w multi może zmieniłbym zdanie, a tak to wolę oszczędzać;)

Lubie gry ala Settlers, ostatnio zagrywałem się w Rome total war świetna gra xD
Czy ten Napoleon trzyma poziom? po recenzjach widać, że jak najbardziej ale chce wiedzieć czy ma klimat wojem Napoleońskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 14:03, alexiej napisał:

>
> A coś więcej? :P


Ciagle mam syndrom jeszcze jednej misji/meczu :P



O i o to mi chodziło :P Gra już zamówiona ;) Udało mi się kupić za 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 14:29, Kakax napisał:

Zamierzan kupić jakiegoś RTS, lub strategie, nie nie SC2 xD

grałem u kolegi, nie powiem fajny ale nie za 200zł;/



Jeśli umiesz szukać to SC2 możesz kupić już za 130/140zł na allegro więc nie przesadzajmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 11:05, Szymex_ziom napisał:

Co wybrać - FIFA street 3 czyli klimat fajny i triki ale mało drużyn czy fifa world cup
2010 ze wszystkimi reprezentacjami ?

Bierz WC albo poczekaj na Fifę 11, Street to gra na parę godzin, potem zaczyna się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 23:53, laki13 napisał:

Szczerze powiedziawszy, to jednak za bardzo mi się DA nie podobał. Dla mnie to bardziej
h`n`s przypominało, a nie RPG`a. Spodziewałem się czegoś lepszego (tym bardziej, że ME
było epickie ;-).


Hmm no to moze wezme albo Me2 kolekcjonerke jako że mam tylko zwykłą edycje i Dragn Age lub Dragon age + przebudzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się