FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2010 o 19:47, makintosz napisał:

a w quake 3 ktoś jeszcze gra?


Ja w QL od czasu do czasu :) ale ogólnie to dużo graczy jest :) Pozwolę sobie umieścić tu tekst traktujący o grze, bo nie wiem czy wiesz ale:

[...]Grę ściąga się i uruchamia za pomocą wtyczki do przeglądarki internetowej. Jest następcą Quake III Arena (Q3A). Gra pojawiła się w 2007 r., weszła w fazę bety opartej na zaproszeniach w 2008 i w fazę bety otwartej dnia 24 lutego 2009 r. 8 czerwca 2010 gra wyszła z fazy beta.

Quake Live działa na uaktualnionej wersji silnika id Tech 3, skupiającej się bardziej na rozgrywce niż ulepszeniach graficznych. Jako dodatek do użytecznych zmian, Quake Live posiada nowy, usprawniony HUD. Gra automatycznie pobiera pliki gry w tle jako część procesu rejestracji, lecz gracz wchodzi w interakcję z grą za pomocą wtyczki do przeglądarki, która może być uruchomiona jako część strony, bądź zmaksymalizowana. Aktualizacje gry pojawiają się regularnie i są automatycznie instalowane, gdy użytkownik zaloguje się do serwisu. Wtyczka nie używa technologii Flash do uruchamiania gry. Dołączenie do Quake''a Live jest możliwe na oficjalnej stronie i jest całkowicie darmowe. Na chwilę obecną wspieranymi przeglądarkami są Internet Explorer 7+, Mozilla Firefox 2+, oraz Safari 3+ uruchomione na systemach Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Mac OS X 10.4+ (Jedynie procesory Intel), bądź Linux. [...]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 19:47, makintosz napisał:

a w quake 3 ktoś jeszcze gra?


Od groma osób. Jak chcesz, to możemy zagrać kiedyś meczyk jeden na jednego, choć preferuję mod InstaUnlagged (rozwinięcie InstaGiba), tzn. sam railgun, mapa q3dm17, railjumpy etc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ArkStorm

hehe już próbowałem, pomysł fajny

Gumisiek

Narazie tylko się dowiaduję co wybrać i mam nadzieje, że wybór będzie juz na zawsze:D
W sensie, że mi się nie zmeni na inną grę np. za dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakieś gry, tkz. ''siekanki'' :D. Żeby sie można było wyżyć. Zależy mi na niezłej grafie i ''nietępej'' grze ;). Niech będzie ciekawa i wciągająca, jednocześnie dająca pole do wyżycia się ;P. Jakieś pomysły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproponujcie jakąś grę na multi, bo nie mam w co pograć wieczorkiem, jak już dzień się kończy i można odpocząć :).
Left 4 dead 2 już mi się znudziło (120h życia przegranych :)), bfbc2 też już mam, team fortresst 2 też mam. Podobał mi się warrock i trackmania nations forever i civ iv na multi. Kiedyś jeszcze, dawno temu grałem w aoe II i twierdzę na multi, ale już nikt w to nie gra. Starcraft II za drogi... Zastanawiałem się nad mount and blade warband, ale czekam, aż gdzieś na keye, albo w gram.pl, a lbo na allegro będzie klucz za 40-50 zł, bo 80 zł to za dużo, mogę tyle wydać, ale na grę, która da mi duuużo rozrywki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By się jeszcze przydało na jaką platformę to chcesz.
No, ale tak. Jeśli się chce takie czyste sieki do bólu to Devil May Cry 3 i 4 (trójka najlepsza). Ostatnio pogrywam też w Darksiders, fajna bardzo nawet gra, tylko, że (przynajmniej na razie, bo daleko nie doszedłem) nie ma tam zabijania 40 potworów na raz, a po 4, 5 (chociaż był moment kiedy było na raz kilkadziesiąt słabych potworków). Ale ogólnie gra jest zacna.

A jeśli mógłby być to FPS to spokojnie można się wyżyć w Serious Samach grając na kodach (wtedy to jest bezmyślne strzelanie z rakietnicy bez patrzenia na prostokącik ze zdrowiem)

Poza tym Star Wars TFU

Nic mi więcej do głowy nie przychodzi na tę chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... może Devil May Cry 4? Siekanka jak się patrzy. Do tego grafika niegłupia i ciekawa rozgrywka. Gra mi się podobała jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 20:50, SongoX napisał:

Hmm... może Devil May Cry 4? Siekanka jak się patrzy. Do tego grafika niegłupia i ciekawa
rozgrywka. Gra mi się podobała jak najbardziej :D


Devil May Cry mam za sobą niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, którą lepiej grę wybrać. World of Warcraft czy poczekać na Guild Wars 2? W WoW-a dość długo grałem i mam trochę doświadczenia i kusi żeby wrócić bo jest w końcu coś nowego, a z GW2 oglądałem gameplayeje i muszę przyznać że mnie zaciekawiło. Co byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 21:54, Jakass napisał:

A ja mam pytanie, którą lepiej grę wybrać. World of Warcraft czy poczekać na Guild Wars
2? W WoW-a dość długo grałem i mam trochę doświadczenia i kusi żeby wrócić bo jest w
końcu coś nowego, a z GW2 oglądałem gameplayeje i muszę przyznać że mnie zaciekawiło.
Co byście polecili?


Niema narazie MMO lepszego do WoWa niestety. WoW wg mnie ma nudną grafikę (gram juz jaieś 5 lat). Ale jest po prostu najlepszy. Jak pograsz w parę mmo tak jak ja to to dostrzeżesz. I GW II czy nawet III i IV nie przebije wowoa niestety ;). Oczekiwane Star Wars online być może ma jakieś szanse. BYĆ MOŻE.
Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 21:54, Jakass napisał:

A ja mam pytanie, którą lepiej grę wybrać. World of Warcraft czy poczekać na Guild Wars
2? W WoW-a dość długo grałem i mam trochę doświadczenia i kusi żeby wrócić bo jest w
końcu coś nowego, a z GW2 oglądałem gameplayeje i muszę przyznać że mnie zaciekawiło.
Co byście polecili?


Ja osobiście czekałbym na premierę Guild Wars 2, ale ta raczej rychło nie nastąpi, więc spokojnie możesz umilić sobie czas oczekiwań grą w WoW''a. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 22:19, Shadow1994 napisał:

Z tym, że jak zaczniesz to, hehe, GW II przestanie się liczyć ;).


Fakt, więc... olej WoW''a, przereklamowany jest, a Guild Wars... Guild Wars to zupełnie co innego, no i przynajmniej uzależnienie zabierze Ci tylko godziny z życia, nie będzie comiesięcznych wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 22:59, Baknak napisał:

> Z tym, że jak zaczniesz to, hehe, GW II przestanie się liczyć ;).

Fakt, więc... olej WoW''a, przereklamowany jest, a Guild Wars... Guild Wars to zupełnie
co innego, no i przynajmniej uzależnienie zabierze Ci tylko godziny z życia, nie będzie
comiesięcznych wydatków.



I masz szanse na dziewczynę! GW>WoW. Aczkolwiek ja zdołałem pogodzić jedno i drugie, z tym że to wymaga dużo pracy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie:

Jaką grę na Xbox 360 byście polecili, żeby można pograć w dwójkę przy jednej konsoli.

Myślałem o Street Fighterze 4, UFC Undisputed 2009 tez mi się podoba, ale ten 2 tytuł już jest pokomplikowany, a chodzi o to, żeby w grę można by wciągnąć prawie każdego i dobrze się bawić od samego początku, bez masterowania sterowania. Czyli SF4 pasuje.

A coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 21:54, Jakass napisał:

A ja mam pytanie, którą lepiej grę wybrać. World of Warcraft czy poczekać na Guild Wars
2? W WoW-a dość długo grałem i mam trochę doświadczenia i kusi żeby wrócić bo jest w
końcu coś nowego, a z GW2 oglądałem gameplayeje i muszę przyznać że mnie zaciekawiło.
Co byście polecili?

Ciężko mi wypowiedzieć się o grze, która jeszcze nie wyszła (zwłaszcza, gdy jest sequelem nielubianej jedynki), natomiast WoWa polecam, zwłaszcza teraz, gdy przechodzi spore zmiany. Jest nowy system talentów, glyphów, do tego niedługo wychodzi patch, który zmieni większość questów 1-60 i zmodyfikuje istniejące w podstawce obszary, więc zaczynanie od nowa w żadnym wypadku nie będzie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry polecacie do 120 zł gatunek : rpg , fpp ,akcja . Najlepiej zeby było to kilka gier zebym szybko sie nie znudził . Narazie mysłałem nad takim zestawie :
Call of Juarez: Więzy Krwi + Call of Juarez gratis!
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
F.E.A.R. 2: Project Origin
S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo
Bioshock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre gry :)
Choc w Feara 2 i nowszego CoJ nie gralem, w reszte juz tak i nie zaluje wydanych nan pieniedzy (wlasciwie Riddicka i Stalkera CS mialem z ES 2 ;)), przy okazji mozesz pozastale Stalkery obadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 17:02, piotr961103 napisał:

Jakie gry polecacie do 120 zł gatunek : rpg , fpp ,akcja . Najlepiej zeby
było to kilka gier zebym szybko sie nie znudził . Narazie mysłałem nad takim zestawie
:
Call of Juarez: Więzy Krwi + Call of Juarez gratis!
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
F.E.A.R. 2: Project Origin
S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo
Bioshock


A może wiedźmin??? Albo assassins creed 1? Taki pakiecik ci polecę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się