FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

mam xboxa i myśle sobie zeby kupic jakas gre akcji. Myślę nad : Brutal Legend, Viking battle for asgard, ninja gaiden2 lub ninja blade. Zalezy mi na tym aby gra byla dosc dluga. Gral ktos w ktoras z tej pozycji zeby podoradzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Ninja Gaiden 2 i polecam. Trudna gra, ale ciekawa.
Mogę jeszcze zaproponować:

X-Men Origins: Wolverine
Devil May Cry 4 (jesli lubisz takie klimaty)
Dark Sector (ale już trochę mniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio już naprawdę nie mam w co grać i zamierzam kupić jakąś grę do 50 zł. Moje myśli krążą wokół:
Dark Void
Risen
Splinter Cell: Trylogia.
Oczywiście to tylko propozycje, a Wy możecie mi doradzić własne. Gatunek nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co podałeś zdecydowanie polecam trylogię SC. Dostajesz trzy gry i każda z nich jest zdecydowanie lepsza niż Dark Void czy Risen, a Chaos Theory to już majstersztyk jeżeli chodzi o skradanki. Jeżeli kręcą cię takie tematy i załatwianie spraw po cichu to możesz się też skusić na antologię Hitmana z tym, że jest to gra zdecydowanie trudniejsza niż SC, zwłaszcza pierwsze dwie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 09:10, Orion napisał:

Ostatnio już naprawdę nie mam w co grać i zamierzam kupić jakąś grę do 50 zł. Moje myśli
krążą wokół:
Dark Void
Risen
Splinter Cell: Trylogia.
Oczywiście to tylko propozycje, a Wy możecie mi doradzić własne. Gatunek nie gra roli.


a w co grałeś ? Bo rzuce propozycje a tu i nastepna atu okazuje się ze została przetestowana przez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 09:22, karolekx23x napisał:


a w co grałeś ? Bo rzuce propozycje a tu i nastepna atu okazuje się ze została przetestowana
przez Ciebie.


No grałem w wiele gier i trudno wymienić wszystkie. Możesz podać kilka pozycji, i napewno znajdzie się coś w co nie grałem.
Mati285 - w Hitmana trylogie grałem (mam z CDA). A Splinter kusi, tylko chciałbym rozpatrzyć wszystkie gry, aby potem nie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 09:10, Orion napisał:

Ostatnio już naprawdę nie mam w co grać i zamierzam kupić jakąś grę do 50 zł. Moje myśli
krążą wokół:
Dark Void
Risen

Dark Void - strzelanie zrealizowane lepiej niż w Gears of War (wg mnie) - vertical combat wymiata. Bardzo fajna strzelanka.
Risen - Jak lubisz Gothic 1 + 2 + NK to ta gra jest dla Ciebie.
Edit: SC to tylko Chaos Theory wg mnie fajne, ale trylogia niedroga więc możesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 09:30, karolekx23x napisał:

Proponuje Stalkera najlepiej zacząc od Cień Czarnobyla , Dead Space , Wiedźmina 10 zł
wiecej ale warto. Zalezy jakie lubisz gatunki.


W Stalkera grałem, Dead Space mnie nie kręci, natomiast wiedźmin to całkowicie co innego. Chciałbym w niego zagrać, ale oczekuje od niego więcej niż od zwykłego RPG i wolałbym się nie rozczarować. Poczytam jeszcze recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 09:36, Orion napisał:

W Stalkera grałem, Dead Space mnie nie kręci, natomiast wiedźmin to całkowicie co innego.
Chciałbym w niego zagrać, ale oczekuje od niego więcej niż od zwykłego RPG i wolałbym
się nie rozczarować. Poczytam jeszcze recenzje.


a co do Stalkera to wyszły 3 czesci i mozna spróbowac nastepnej.
Crysis i jego dodatek .Fallout 3.Moze z tych coś?
Rozczarować się nie rozczarujesz a jeśli planował Bys zagrać w następnym roku w 2 to dobrze by było i zagrać w jedynkę która jest dla mnie świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 09:49, karolekx23x napisał:

a co do Stalkera to wyszły 3 czesci i mozna spróbowac nastepnej.
Crysis i jego dodatek .Fallout 3.Moze z tych coś?
Rozczarować się nie rozczarujesz a jeśli planował Bys zagrać w następnym roku w 2 to
dobrze by było i zagrać w jedynkę która jest dla mnie świetna.

Słyszałem, że Stalker nie jest za dobry. Co do Fallouta 3 to się w pełni zgadzam - pomimo wielu błędów, gra wciąga i jako jedyna (moim zdaniem) posiada taki niepowtarzalny klimat. Jeśli chodzi o Crysisa to jest dosyć fajny, ale uwaga: Crysis Warhead nie jest dodatkiem do Crysisa! To jest tylko dokończenie wątka z pierwszej części. Opowiada historię Psychola, który przez jakiś czas nie towarzyszył nam i dołącza do gracza pod koniec rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risena bierz. Jeśli jesteś fanem Gothica, to gra Ci się spodoba. Co do Wiedźmina, to gra świetna, nie zastanawiaj się tylko bierz. Na pewno się nie zawiedziesz.
Możesz jeszcze się zainteresować Mass Effect`em 1 albo 2, bo są w podanej przez Ciebie cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Torment będzie dobry?

Nawet znakomity, walka jest tam ograniczona do minimum, a fabuła jest niesamowita i naprawdę wciągająca. Spełnia więc idealnie twoje wymagania. Jeżeli nie grałeś to polecam również serię Baldur's Gate, walki jest o wiele więcej niż w Tormencie , ale fabuła również stoi na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam ochotę sobie zagrać w jakąś przygodówkę.Pamiętam że dawno dawno temu grałem w przygodówkę "Jack Orlando" i bardzo mi sie podobała.Znacie jakąś grę podobną to Jacka godną polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 20:13, danielbr napisał:

Cześć, mam ochotę sobie zagrać w jakąś przygodówkę.Pamiętam że dawno dawno temu grałem
w przygodówkę "Jack Orlando" i bardzo mi sie podobała.Znacie jakąś grę podobną to Jacka
godną polecenia?


Może Syberia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Najdłuższa Podróż i jej druga część Dreamfall? Seria Runaway, Ankh a jeżeli coś mrocznego, to Black Mirror I i II, przygodówki z serii Agatha Christie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam drodzy forumowicze!

Szukam jakiejś gry samochodowej, niekoniecznie wyścigi, może być też jakiś symulator. Aczkolwiek mam ogromną chęć poszaleć samochodami mającymi pod maską chociaż te 200KM ;)
W zasadzie byłem pewny, że kupię sobie Test Drive Unlimited z Megapackiem, ale może znacie coś ciekawszego? Mam ok. 35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 14:06, Jaki_Gahn napisał:

W zasadzie byłem pewny, że kupię sobie Test Drive Unlimited z Megapackiem, ale może znacie
coś ciekawszego? Mam ok. 35 zł.


Race Driver: GRID naprawdę świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się