FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2010 o 20:02, Fatal-X napisał:

Wie ktoś może o co chodzi z tymi kartridżami 999999 w jednym, na Pegazusy z allegro?
Co to za wałek i jakie gry tam konkretnie są?

Zapytałem jednego sprzedawce to napisał że nie wie co tam jest :D.

99999999 w jednym to piracko upchane gry na kartridża. Ale nie jest - moim zdaniem - strasznym łamaniem prawa kupowanie takich Pegazusów, zwłaszcza że Nintendo na NESie nie zarabia już.
Jakie tam gry są? Na przykład: Super Mario Bros,Super Mario Bros,Super Mario Bros,Super Mario Bros,Super Mario Bros,Ducks,Ducks,Ducks,Ducks,Ducks,Ducks, itd ;) Gier tam jest mało, ale chwytem marketingowym są te powtórki. I tak nie dotrwasz do 9 milionowej gry, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag...chciałbym po prostu zagrać w trochę klasyków jak Contra, Castelvania, Ninja Gaiden, Metal Gear etc. na jakiejś konsolce. Widzę że Pegazusy z Allegro nie są rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosta sprawa. Gry RPG z możliwością cooperativa.
Warunek taki, że muszą pójść na średniej klasy sprzęcie (P4 3Ghz, 2GB RAM, GF 8400GS podkręcony)

Teraz kończymy z kolegą Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark i szukamy czegoś, gdzie też będzie można odkrywać linię fabularną we dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 09:18, Ancient_Lord napisał:

Witam, prosta sprawa. Gry RPG z możliwością cooperativa.
Warunek taki, że muszą pójść na średniej klasy sprzęcie (P4 3Ghz, 2GB RAM, GF 8400GS
podkręcony)

Teraz kończymy z kolegą Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark i szukamy czegoś,
gdzie też będzie można odkrywać linię fabularną we dwójkę.

Polecam Guild Wars. Nie płaci się abonamentu, a wątek fabularny możesz przechodzić z kumplem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Contrę możej znajdziesz, bo tam jest sporo gier, tyle że się powtarzają. Gry na NESa nie wykorzystywały całego miejsca kartridża, dlatego "specjaliści" po przerobieniu konsoli zaczeli upychać tyle gier, ile się da. Nie mniej musisz mieć farta.
U mnie na rynku w mieście to stoją ludzie z Pegazusami i grami i sprzedają. Kartridża z Contrą widziałem, zresztą mam go nawet. Gra rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GuildWars spędziłem jakieś 250godzin ;) Grałem tyle przez mniej więcej dwa lata i jeszcze dużo mam do zrobienia, ale jednak szukam czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 17:18, Lolnik1 napisał:

Polećcie jakiś dobry fps do multiplayer, oprócz left 4 dead 2, bfbc2, team fortress 2.

CoD 4, Counter-Strike, CoD Modern Warfare 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad jakąś grą z serii Total War (możliwe, że kupię dopiero Shoguna 2). Chciałem się zapytać co sądzicie o tej serii. Czy jeśli lubię gry takie jak Starcraft 2 i przede wszystkim Age of Empires 3 to spodoba mi się Total War?

Ogólnie rzecz biorąc to chodzi mi też o to, czy da się zaprzyjaźnić z tą grą, bo kiedy grałem w Medieval II to ogrom opcji mnie przerósł, nie opanowałem tego i nie chciało mi się poznać tego wszystkiego w związku z czym porzuciłem temat. Teraz chciałbym znów kupić jakąś grę z serii. Da się opanować to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się opanować. Trzeba sobie poćwiczyć, ale wtedy gra jest naprawdę fajna. Po prostu jesteś władcą państwa - decydujesz o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 18:36, barth89 napisał:

Myślę nad jakąś grą z serii Total War (możliwe, że kupię dopiero Shoguna 2). Chciałem
się zapytać co sądzicie o tej serii. Czy jeśli lubię gry takie jak Starcraft 2 i przede
wszystkim Age of Empires 3 to spodoba mi się Total War?

Ogólnie rzecz biorąc to chodzi mi też o to, czy da się zaprzyjaźnić z tą grą, bo kiedy
grałem w Medieval II to ogrom opcji mnie przerósł, nie opanowałem tego i nie chciało
mi się poznać tego wszystkiego w związku z czym porzuciłem temat. Teraz chciałbym znów
kupić jakąś grę z serii. Da się opanować to?

Może związku ze SC2 to te gry nie mają ale z AoE to już trochę bardziej. Głównie ze względu na to, że SC2 i AoE, mimo że są RTSami, to bardziej liczy się tam reakcja, niż zmysł taktyczny. W Medievalu czas potyczki nie ma znaczenia, jednak trzeba patrzeć na więcej czynników w grze. Każdy milimetr górki ma znaczenie. No i dyplomacja jest. Nie da się jednak obu tych gier porównać. Mam na myśli porównanie serii Total War do SC2 bądź AoE. Ja grałem w starsze części Total War, mianowicie Shogun oraz Medieval 1, jednak ze względu na słabość laptopa nie wiele o tych grach mogę powiedzieć. Moją przygodę z TW na poważnie zacząłem dopiero przy Medievalu 2. Jest to świetna część. Z wypowiedzi użytkowników pewnego forum poświęconego serii wynika, że Rome TW też jest częścią godną polecenia. Z empire i napoleon to już bywa różnie, jedni chwalą, jedni potępiają, ale o tych grach nie mogę się już wypowiedzieć bo nie grałem.
Proponuje powrócić do Twojego Medievala 2, jeśli ci się spodoba bądź jeśli zrozumiesz większość opcji to pomyśl o zakupie innej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 18:36, barth89 napisał:

Myślę nad jakąś grą z serii Total War (możliwe, że kupię dopiero Shoguna 2). Chciałem
się zapytać co sądzicie o tej serii. Czy jeśli lubię gry takie jak Starcraft 2 i przede
wszystkim Age of Empires 3 to spodoba mi się Total War?

Gry z serii TW maja bardzo podobna mechanike, tzn. roznia sie od siebie detalami, ale glowna idea pozostaje ta sama. Obawiam sie, ze jak pierwsze podejscie do Medievala Cie nie wciagnelo, to nie masz co liczyc, ze bedzie inaczej w drugim podejsciu.
Ja sam mialem kiedys podobna sytuacje z Europa Universalis (chyba to byla jedynka) i nie podeszla mi zupelnie. Potem wydali Crusader Kings, ktore jest po prostu EU w sredniowieczu. Skusilem sie na zakup, odpalilem, niby klimat super, ale szybko odpadlem. Nigdy juz nie wrocilem do tej gry, ani zadnej innej od Paradoxu. Gra moze byc bardzo dobra, ale jak cos komus nie lezy, to nie lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama pada do Xboxa 360 z wejściem usb do komputera. Szukam dobrych gier do niego. Nie ważne jaki gatunek. Byle by gra w 100% obsługiwała pada i była dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki, trochę niszowa ale dająca dużo przyjemności z gry Battlesttaions Pacific a poza tematem to praktycznie każda nowa gra obsługuje pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 21:56, igor8472 napisał:

A z innej beczki, trochę niszowa ale dająca dużo przyjemności z gry Battlesttaions Pacific
a poza tematem to praktycznie każda nowa gra obsługuje pada.

A była ona dodawana do CDA w jakimś numerze? Bo coś tytuł kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był Midway wczesniejsza, trochę trudniejsza i mniej przyjazna userowi część, polecam raczej nowszego Pacyfika, niemniej Midway też pada obsługuje ale sterowanie nie jest już tak wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja ci odpisze jako fan gier Blizzarda i Age of Empires.

Do cyklu Total War podchodziłem 2 razy. Najpierw był Shogun, od którego się bardzo szybko odbiłem. Po kilku latach skusiłem się na Medievala 2 w steamowej promocji za grosze. Myślałem, że któraś z kolei gra tego studia będzie bardziej przyjazna dla użytkownika. Efekt był taki sam jak we wcześniejszym przypadku. IMO gra jest na tyle specyficzna, że jak raz już nie podejdzie, to nie warto próbować z innym tytułem serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się