FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2010 o 19:52, Tomicha napisał:

Absolutnie go nie polecam. Po pierwsze nudniejszy od części pierwszej. Po drugie - brzydszy
w wielu momentach (a już teraz straszy mnie grafika w Rainbow Six Vegas). Po trzecie
multiplayer okazał się niewypałem.

A są jeszcze jakieś podobne do Rainbowa gry? Nie żeby kropla w kroplę podobne ale chociaż coś w tym stylu? Bo wyczekuję na Bulletstorma i Brinka, ale na razie nie mam w co pograć, RS:V wydał mi się niezły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że najnowsze Rainbow Sixy odeszły od konwencji, ale żeby od razu je porównywać do Bulletstorma? Ewentualnym zamiennikiem może być SWAT 4 albo GRAW (1 lub 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 20:05, Tomicha napisał:

Rozumiem, że najnowsze Rainbow Sixy odeszły od konwencji, ale żeby od razu je porównywać
do Bulletstorma? Ewentualnym zamiennikiem może być SWAT 4 albo GRAW (1 lub 2).

Nie zrozumieliśmy się, nie porównywałem Sixa do Bulletstorma bo to trzeba by być pajacem żeby tak twierdzić. Na Bulletstorma i Brinka po prostu czekam i chciałem zabić czas Sixem ale nie wiedziałem czy jest godzien zainteresowania, dlatego spytałem się na forum. A wracając do rozmowy, chodziło mi o coś z lepszą grafiką (tylko bez CoDów - grałem w 1, 2, 4 i MW2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dużo osób gra w multi Dawn of War 2? Zastanawiam się nad kupnem i nie wiem czy się zdecydować... Co możecie mi powiedzieć o tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 12:33, GoToSle3p napisał:

Dzień dobry jest piękne niedzielne południe i mam do was taką prośbę
Poszukuje jakiegoś długiego i klimatycznego RPG najlepiej jak Fallout


Saga Baldur''s Gate, Planescape: Torment, Saga Icewind Dale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 20:51, Dargonek napisał:

Witam,

Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś doradził jaką grę mogę kupić.Dodam że jestem fanem gier
RPG i strzelanek.

RPG i shooter = Mass Effect?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo raczej Mass Effect 2, którego nazywają shooterem z elementami RPG :P Może jeszcze Borderlands, który jest grą dobrą i ciekawą, połączenie FPS''a z RPG z charakterystyczną grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 15:29, Fatal-X napisał:

Radziłbym jedynkę. Grafika może trochę bardziej uboga od dwójki, ale ma lepszy humor,
bardziej zróżnicowane otoczenie(w dwójce cały czas Szanghaj i ruiny, ruiny, ruiny). Poza
tym im więcej gram w drugą część tym fabuła wydaje mi się coraz to bardziej idiotyczna,
ciągle tylko bezsensowne bum, bum. Po prostu nie wiesz po co i dlaczego coś wybucha,
jakby tą grę robił cholerny Michael Bay ^^.
Moje ulubione "bum": Ciężko opancerzony żołnierz wroga z gatlingiem strzela w metalową
bramkę > bramka wybucha > WTF?!
Wybory "moralne" jakie wprowadzono w dwójce są niestety przygłupie. Cokolwiek wybierzesz
to zawsze jest źle.
Za dwójką przemawia natomiast lepsze multi na który nadal się gra, większy wybór w ulepszeniach/modyfikacjach
jakie możemy dokonać na broniach. I o ile pamiętam to w dwójce AI przeciwników jest ulepszone.
O AI kompana się nie wypowiem bo zawsze gram w to z kimś.



Dzięki za info.To zrobie tak ze teraz jedyneczka a potem pod choinkę część dalsza.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 20:51, Dargonek napisał:

Witam,

Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś doradził jaką grę mogę kupić.Dodam że jestem fanem gier
RPG i strzelanek.


Ja również polecam Mass Effect 1 i 2. Może też być Fallout 3, Fallout New Vegas lub Alpha Protocol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 22:50, MrGregorA napisał:

>
> Gdzie tak słono sobie liczą za ME? I na jaką platformę?
>

Zamierzam sobie kupić na PS3


Gra jest ciekawa, miła odskocznia od powszechnych strzelanek. Jedynym minusem jest to, że jest niestety trochę krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mirror''s Edge kupić warto, bo to dobra i ciekawa gra, ale nie za taką kasę. Na allegro używki masz do 30 zł, a nówki od 35 zł. Oczywiście na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 22:55, Perry_Cox napisał:


Mirror''s Edge kupić warto, bo to dobra i ciekawa gra, ale nie za taką kasę. Na allegro
używki masz do 30 zł, a nówki od 35 zł. Oczywiście na PS3.


Używki sux a nówki chodzą powyżej 70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się