FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Skoro lubisz strategie, to możesz zainteresować się serią Close Combat (u nas łatwo dostępna jest w miarę Close Combat V Invasion Normandy), czyli świetnych taktycznych strategii real time (nie jest to bynajmniej RTS). No i oczywiście moja ukochaną serią Combat Mission (łatwo dostępne pierwsze trzy części) plus uwspółcześnione Combat Mission: Shock Force.

Ktoś tam wymyślił sobie w postach powyżej, jakoby crap Orginal War był "najtrudniejszą i najlepszą" strategią.
Widać od razu, że nie grał w Close Combat i Combat Mission. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym z dobrych ekskluzywnych gier na tą konsolę to Alan Wake. Bardzo dobry i wciągający tytuł. Koleś z latarką, który rozwiązuje zagadki jest dosyć fajny. Jedna z lepszych gier ubiegłego roku.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było pytanie o ME2, teraz czas na pierwszego Mass Effect - opłaca się kupić za 45zł używkę w stanie idealnym, wydanie premierowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 20:47, barth89 napisał:

Było pytanie o ME2, teraz czas na pierwszego Mass Effect - opłaca się kupić za 45zł używkę
w stanie idealnym, wydanie premierowe ?


Patrząc na ceny po sklepach to się opłaca, ale spoglądając na cenę ME 2 to już nie bardzo. Ja nie rozumiem czemu wciąż jedynka jest tak droga, już dawno powinna wylądować w KK za 25zł czy podobnej serii.
No ale myślę, że warto kupić bo gra sama w sobie jest naprawdę fajna. No i na pewno czekasz na ME3, więc poznanie obydwu poprzednich części jest obowiązkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 22:25, sirufok napisał:

Patrząc na ceny po sklepach to się opłaca, ale spoglądając na cenę ME 2 to już nie bardzo.
Ja nie rozumiem czemu wciąż jedynka jest tak droga, już dawno powinna wylądować w KK
za 25zł czy podobnej serii.
No ale myślę, że warto kupić bo gra sama w sobie jest naprawdę fajna. No i na pewno
czekasz na ME3, więc poznanie obydwu poprzednich części jest obowiązkiem;)


No już rozmawialiśmy o tym wcześniej, że cena ME1 to jakaś pomyłka (a najlepsze jest to, że ok pół roku temu - do roku, ME1 nówkę można było kupić na allegro za ok 29zł...). No ale czekam teraz na kolekcjonerkę ME2, ME1 będzie premierówka, więc zagram po kolei w nie (po sesji :P), z później to już tylko czekać na ME3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 20:47, barth89 napisał:

Było pytanie o ME2, teraz czas na pierwszego Mass Effect - opłaca się kupić za 45zł używkę
w stanie idealnym, wydanie premierowe ?


Ja za uzywke tyle na pewno bym nie dał , wolałbym troche grosza dołozyc i mieć nowe pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 22:45, karolekx23x napisał:

> Było pytanie o ME2, teraz czas na pierwszego Mass Effect - opłaca się kupić za 45zł
używkę
> w stanie idealnym, wydanie premierowe ?

Ja za uzywke tyle na pewno bym nie dał , wolałbym troche grosza dołozyc i mieć nowe pudełko.


Ehhh, no tak, ja zasadniczo też nie trawię używek (tak się złożyło, że ME2 i teraz ten ME to moje jedyne używki), ale właściwie to kupuję go tylko dlatego, żeby mieć do kolekcji, a kasę sobie zostawię na ME3 (być może nawet kolekcjonerkę, jeśli będzie w znośnej cenie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 20:47, barth89 napisał:

Było pytanie o ME2, teraz czas na pierwszego Mass Effect - opłaca się kupić za 45zł używkę
w stanie idealnym, wydanie premierowe ?

Swego czasu kupiłem nówkę na Allegro za 30 zł-więc raczej się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 18:26, KofeinowyPablo napisał:

> Było pytanie o ME2, teraz czas na pierwszego Mass Effect - opłaca się kupić za 45zł
używkę
> w stanie idealnym, wydanie premierowe ?
Swego czasu kupiłem nówkę na Allegro za 30 zł-więc raczej się nie opłaca.


No właśnie, swego czasu... Też pamiętam, że ok. rok temu można było ME kupić nówkę za 30zł, ale już niestety się nie da, wiec pytam o teraźniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 21:44, kuba9876543210 napisał:

Nie. Bylo kilka razy na steamie za 3,99€, wiec 6 dych, to 4-krotne przeplacenie
:-P.
Predzej czy pozniej znowu beda znizki na ta gre. Moze na wielkanoc? Albo w wakacje.


wiosną ma wyjść Torchlight 2 więc wiesz xD
przecena albo jakiś torczpak napewno będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Gra świetna, jedyny h''n''s, który naprawdę przypadł mi do gustu, nawet Diablo II olałem. Jednak lepiej poczekać na jakąś obniżkę, bo 60 zł, to jednak za dużo. IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 18:27, matis9988 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Mass Effecta lub Mass Effecta 2.Która jest lepsza i czy zaczynając
od "dwójki" coś stracę?


Według mnie fabularnie lepsza jest jedynka, dwójka natomiast to taka strzelanka z rozwojem postaci. Ogólnie w dwójce mieli usunąć kilka denerwujących elementów z jedynki, jednak moim zdaniem wykastrowali ją aż za bardzo. Zaczynając od dwójki stracisz cały początek historii, bo dwójka fabularnie jest kontynuacją części pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej jak zaczniesz od jedynki, druga czesc to kontynuacja i napewno bedzie Ci sie lepiej grało ;). Co do tego ktora częsc jest lepsza... dla mnie byly równe, tu i tu była fabularna uczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 18:27, matis9988 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Mass Effecta lub Mass Effecta 2.Która jest lepsza i czy zaczynając
od "dwójki" coś stracę?


Radzę od jedynki, tym bardziej że 28 stycznia ma być Ekstra Klasyce za 25 zł + dodatek DLC. Potem radze się zainteresować dwójką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 18:27, matis9988 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Mass Effecta lub Mass Effecta 2.Która jest lepsza i czy zaczynając
od "dwójki" coś stracę?


Fabularnie lepsza jest jedynka, "mechanicznie" dwójka, więc ciężko powiedzieć, obie kończyłem wielokrotnie i nie umiem powiedzieć, która jest lepsza. A nie grając w jedynkę stracisz początek (epicki :D) historii, która zamknie się w części trzeciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 18:27, matis9988 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Mass Effecta lub Mass Effecta 2.Która jest lepsza i czy zaczynając
od "dwójki" coś stracę?

Jedynka będzie niedługo w Extra Klasyce, więc może obie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się