FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2011 o 19:42, XXX_PL1 napisał:

/ciach/

:P Zależy w co chcesz raczej grać. Jeżeli lubisz dziwne RPGi to M&B a jeśli świetne strategie czasu rzeczywistego to DoW:CR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 22:11, Rincewind napisał:

Potrzebuję jakąs gre na split-screena na ps3. Każdy gatunek


Chyba najlepszy będzie Little Big Planet 1 lub 2. Dwójka drożej kosztuje,lecz ma edytor który umożliwia tworzenie własnych gier. Pierwsze LBP ma troche mniej rozbudowany,lecz tez dużo można zrobić. Ale,jeżeli ci nei zależy na cenie to wez LBP 2 a jeżeli nie to LBP GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 22:19, bobobo napisał:

> Potrzebuję jakąs gre na split-screena na ps3. Każdy gatunek

Chyba najlepszy będzie Little Big Planet 1 lub 2. Dwójka drożej kosztuje,lecz ma edytor
który umożliwia tworzenie własnych gier. Pierwsze LBP ma troche mniej rozbudowany,lecz
tez dużo można zrobić. Ale,jeżeli ci nei zależy na cenie to wez LBP 2 a jeżeli nie to
LBP GOTY.


Sądzę że nie mam z kumplem tyle czasu na granie, bo lpb jest czasochłonne, chodzi mi o gierke na jeden-dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 19:36, Przemix333 napisał:

Poszukuje jakieś fajnej gry rts fantasy.
Grałem już w Warcraft 3 z dodatkiem , Spellforce 2 z dodatkiem Władca smoków, Władce
pierścieni bitwa o śródziemne 2 z dodatkiem i Armies of Exigo.

Heroes of Annihilated Empires, Twierdza Legendy, Warlords Battlecry 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 23:22, Rincewind napisał:

> > Potrzebuję jakąs gre na split-screena na ps3. Każdy gatunek
>
> Army of Two?
Dzięki, sprawdzę



To co Ci poradzili i jeszcze od biedy Resident Evil 5 (potrzebny spory telewizor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje naprawdę wciągającej gry. Tylko ostrzegam bardzo szybko się zaczynam nudzić przy 90% gier. W minecrafta dałem radę grać tydzień z ciekawością, w gothica grałem bardzo długo. Większość gier mnie odpycha, jak widzę, że mam dojść do jakiegoś celu idąc po budynku w którym wszystkie drzwi oprócz jednych są zamknięte, gdzie trzeba iść po ustalonej ścieżce to nudzę się po 30 minutach. Wstyd się przyznać, ale nawet max payne mi się nudził, nie rajcowało mnie chodzenie po ustalonej ścieżce po korytarzach. Mam nadzieję, że ma ktoś jakąś dobrą propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 21:15, Lolnik1 napisał:

Poszukuje naprawdę wciągającej gry.

Teoretycznie każda jest wciągająca.

Dnia 24.01.2011 o 21:15, Lolnik1 napisał:

Tylko ostrzegam bardzo szybko się zaczynam nudzić przy 90% gier.

Teoretycznie każda może zanudzić.

Dnia 24.01.2011 o 21:15, Lolnik1 napisał:

W minecrafta dałem radę grać tydzień z ciekawością,
w gothica grałem bardzo długo.

No to może Risen? Z początku to jest gothic, ale pod koniec to zaczyna się siekanka jaszczurek.
Druga rzecz to ogólny The Elder Scroll - świat wielki i praktycznie można wejść wszędzie, ale gdy się bardziej zagłębić to czuć z kilometra jak przechodzisz miasto pełne skryptów.
Trzeci typ to Fallout 3 (lub F:NV) - świat wielki i otwarty. Gdy widzisz drzwi to je otwierasz i tam wchodzisz chociaż zdarzają się wyjątki gdzie nie można wejść.
Rozpisałbym się bardziej, ale nie napisałeś w jakich typach gustujesz.

PS. Ja mam tak samo ;-)
Większość rzeczy mnie strasznie nudzi, ale skoro wydaję kasę to ciągnę je do końca. Zdarza się, ze zagram ponownie, ale jeśli coś jest naprawdę nudne czy liniowe to przerywam i pozbywam się nabytku. Z półki znika u mnie jakieś 8/10 tytułów +/- 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tak na przyszłość, co Waszym zdaniem będzie lepsze?

Homefront czy Bulletstorm?

Wiem, że to zupełnie inne gry, ale chciałbym kupić jedną z nich i nie wiem na co się nastawić... A chciałbym się zdecydować już teraz, póki mogę sobie zamówić edycję limitowaną Bulletstorma, bo potem to już za późno będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 10:43, barth89 napisał:

Zapytam tak na przyszłość, co Waszym zdaniem będzie lepsze?

Homefront czy Bulletstorm?

Wiem, że to zupełnie inne gry, ale chciałbym kupić jedną z nich i nie wiem na co się
nastawić... A chciałbym się zdecydować już teraz, póki mogę sobie zamówić edycję limitowaną
Bulletstorma, bo potem to już za późno będzie ;)


jesli nie masz w co harcore''owo grac w multi a chcesz zaczac to HF a jesli zalezy ci na kilku(nastu) godzinach odprezajacej zabawy z humorem na luzie bierz BS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 13:40, Alehor napisał:

jesli nie masz w co harcore''owo grac w multi a chcesz zaczac to HF a jesli zalezy ci
na kilku(nastu) godzinach odprezajacej zabawy z humorem na luzie bierz BS


Do multi mam BC2, MoH i wszystkie CoDy :P Ale myślałem, że może Homefront wciągnie. Ale jednak Bulletstorm kusi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Homefront, nie lubię ogólnie gier typu Bulletstorm, chociaż jak bym ten typ gry zakupić to wybrał bym Duke.
Homefront prezentuje się fajnie, dobry pomysł na gre i mysle ze bedzie o wiele lepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 14:34, karolekx23x napisał:

Ja bym brał Homefront, nie lubię ogólnie gier typu Bulletstorm, chociaż jak bym ten typ
gry zakupić to wybrał bym Duke.
Homefront prezentuje się fajnie, dobry pomysł na gre i mysle ze bedzie o wiele lepszym
wyborem.


Homefront to dla mnie trochę taki Frontlines: FoW, a na to się nie zdecydowałem jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 14:51, karolekx23x napisał:

Frontlines: FoW sam posiadam i grałem w tą gre.
Dość krótka kampania, za bardzo mi sie nie spodobała ale powiem że Homefront troche bedzie
się różnił.


Akurat kampania dla mnie nie jest aż tak ważna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się