FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2011 o 11:47, sirufok napisał:

Alpha Protocol: Szpiegowska gra RPG (czyli takie połączenie skradankowego IGI z bardzo
rozbudowaną fabułą). Wciągnęła mnie na maxa i uważam, że jest to tytuł godny polecenia,
no i starcza na wiele godzin.
Z RPG przychodzi mi na myśl również Dark Messiah of Might & Magic (ach te kopniaki...;))
jeśli do tej pory nie grałeś i polski Two Worlds 2.


O proszę, pierwszy raz na oczy widzę Alpha Protocol i chyba na tej grze skupi się moje główne zainteresowanie, dzięki! :)
Mam Two Worlds i szczerze mówiąc nie zachwyca mnie, kierownicy natomiast nie posiadam , jeszcze bym się zapomniał w samochodzie ;]
A bardziej polecisz Undercover czy Hot Pursuit ? (tutaj jedynka była cudowna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 14:13, Smileyer napisał:

A bardziej polecisz Undercover czy Hot Pursuit ? (tutaj jedynka była cudowna)


Zdecydowanie Hot Pursuit. Undercover to był wielki niewypał (ach ta wspaniała filmowa fabuła...;P), więc radzę się trzymać od niego z daleka. W HP masz też świetny system autolog, więc zabawa w multi też jest dość fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej strategii, bardzo podobała mi się twierdza i age of empires II, anno, civ iv więc dobrze, żeby był podobny styl. A i ma to być do gry na multi, więc lepiej, żeby była dość nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś niedługo wychodzi Age of Empires Online. Niestety nie wiem kiedy dokładnie. Z tego co się orientuje będzie to darmowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 11:31, Ecko09 napisał:

Jakoś niedługo wychodzi Age of Empires Online. Niestety nie wiem kiedy dokładnie. Z tego
co się orientuje będzie to darmowa gra.

Raczej chciałbym zwykłą grę na multi.
Zastanawiam się nad anno 1404 venice i age of empires III, tylko nie wiem, czy ktoś w to jeszcze gra przez neta. Nie wiem, czy warto inwestować w starcrafta II. A może jeszcze w jakąś inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozważasz Starcrafta, to i Warhammer 40,000 Dawn of War: Dark Crusade (albo i DoW 2) powinien ci przypaść do gustu, swego czasu od groma ludzi grało w multi, więc pewnie i teraz się sporo znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2011 o 14:18, sirufok napisał:

Zdecydowanie Hot Pursuit. Undercover to był wielki niewypał (ach ta wspaniała filmowa
fabuła...;P), więc radzę się trzymać od niego z daleka. W HP masz też świetny system
autolog, więc zabawa w multi też jest dość fajna.

Undercover był dobry tyle że krótki, a ta filmowa fabuła to był mega plus tej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3

Red Dead Redemption czy Assassin''s Creed Brotherhood?
Assassin''s Creed przechodziłem na PC, podobno wygodniej na konsoli.
Wskazówki, pomoc ;x?


Help ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twardy orzech...
Obie gry są bardzo dobre, ja jednak brałbym Red Dead Redemption.
RDR jest świetną grą z masą zadań losowych i pobocznych, zajmującą czas platyną i niezłym multi.
Natomiast AC B - dobra gra, ale IMO gorsza od dwójki. A skoro przechodziłeś na PC i uważasz, że na konsoli będzie wygodniej, to nie prościej podpiąć do PC pada? :)
No i RDR jest exem konsolowym, więc w niego na kompie nie zagrasz, a w AC jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lepiej RDR wziąć, skoro w Assassin''s Creed grałeś na PC. Czy wygodniej nie wiem, jeżeli już to pożyczyć od kogoś pada i spróbować, ewentualnie grać na własnym, bo teoretycznie ''wygoda'' rozchodzi się właśnie o granie na klawiaturze/myszce czy na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradziłby mi ktoś jaką grę RPG/action RPG powinienem sobie kupić
Jestem wielkim fanem gothica I II IINK i troche 3^^. Za prawdziwe mistrzostwo uważam wiedźmina i wiedźmina 2. Nie spodobał mi się morrowind. Co byście polecili???

Ps. Wolę gry, w których mogę siekać bronią białą niż te w których walczę np. bronią palną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział kolega wyżej, skuś się na Risena (jako fan Gothiców).
A od siebie polecam jeszcze Two Worlds 2, Dark Messiah of Might & Magic i w ostateczności Divinity 2 Ego Draconis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 10:18, 1096 napisał:

Doradziłby mi ktoś jaką grę RPG/action RPG powinienem sobie kupić Jestem wielkim fanem gothica I II IINK i troche 3^^. Za prawdziwe mistrzostwo uważam wiedźmina i wiedźmina 2. Nie spodobał mi się morrowind. Co byście polecili??

Ps. Wolę gry, w których mogę siekać bronią białą niż te w których walczę np. bronią palną.

Jeżeli w grach interesuje cię fabuła to z pewności powinieneś się zastanowić nad Dragon Age 2, gdyż opowiedziana w niej historia to ponoć mistrzostwo jeśli chodzi o gatunek fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2011 o 13:18, eske napisał:


Jeżeli w grach interesuje cię fabuła to z pewności powinieneś się zastanowić nad Dragon
Age 2, gdyż opowiedziana w niej historia to ponoć mistrzostwo jeśli chodzi o gatunek
fantasy.


Zauważ, że kolega lubi bardziej takie action RPG, a Dragon Age to takie bardziej klasyczne.
Od siebie polecam Fable jedynkę, jedną z moich ulubionych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byscie polecali na PSP w kwestii dobrych rpg... Od razu mówię, że nie interesują mnie żadne japońskie...

A poza rpg, również na PSP coś skradankowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się