FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Mam pewien problem chcę kupić grę na ps3: Call of Duty Black Ops = DLC 149 zł, Skate 3 80 zł, Battlefield Bad Company 45 używka, które z tych gier mi najbardziej posłużą ? CoD''a jestem na StoPro pewny, że kupie, ale mam chęć na skate 3, bo kiedyś jeździłem i sprawdziłbym tą grę :D A w BC kuzyn będzie grał to pograłbym sobie z nim ;P
Doradzicie ? Pzdr. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 15:27, B1SH0P napisał:

Witam, mam pytanie.. Czy grał ktoś w Heroes of Might and Magic Online? Godne to to uwagi?


Ja grałem jakiś czas i stwierdzam, że niegodne. Beż żadnych wyjaśnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 15:47, sirufok napisał:

Ja grałem jakiś czas i stwierdzam, że niegodne. Beż żadnych wyjaśnień.


Hm. Widziałem to u kolegi.. I czuje się jakby ktoś zgwałcił moje dzieciństwo poprzez stworzenie czegoś takiego : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 10:21, Mroczny_Joga napisał:

A co myslicie o Split/Second: Velocity i Blur :)?

Grałem w Split/S więc się wypowiem:
Gra w pierwszych wyścigach powoduje opad szczęki, jednak im więcej wyścigów tym większe deja vu. Przy końcu gry zna się wszystkie pułapki i zmienne segmenty tras i wtedy wyścigi zalicza się prawie "mechanicznie" Jednak warto w grę zagrać. Najwięcej emocji daje w multi (ale tam już chyba nikt nie gra) i na podzielonym ekranie (jest także o dziwo na PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem gry ( lub kilku do 100zł ) . Którą grę najbardziej polecacie ? :
Battlefield Bad Company 2 Vientam
CoD : MW 2
Borderlands
Fallout : New Vegas
GTA IV
NFS : Hot Pursuit
Batman : Arkham Asylum
Mass Effect
Mafia II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 16:38, darth_16 napisał:

Mass Effect + Batman + BC2 Vietnam(zakładam, że masz podstawkę ;p). Super zestaw, starczy
na długo, a grywalności tona.

Własnie myslałem o tym zestawie bo w ME 2 grałem i teraz katuje w multi BC 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś polecić grę z naprawdę realistycznym systemem obrażeń podobnym do tego z Soldier of Fortune (po strzale w rękę przeciwnik upuszcza broń a po strzale w nogę upada na ziemię) ?

Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 19:25, NewJoker napisał:

Mógłby mi ktoś polecić grę z naprawdę realistycznym systemem obrażeń podobnym do tego
z Soldier of Fortune (po strzale w rękę przeciwnik upuszcza broń a po strzale w nogę
upada na ziemię) ?

Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Coś w tym stylu było w Resident Evil 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 19:25, NewJoker napisał:

Mógłby mi ktoś polecić grę z naprawdę realistycznym systemem obrażeń podobnym do tego
z Soldier of Fortune (po strzale w rękę przeciwnik upuszcza broń a po strzale w nogę
upada na ziemię) ?

W Timeshift coś takiego było. Przeciwnik wypuszczał broń, przewracał się, rakiety go rozrywały, władowane wszystkie kule w ciągu 0.00 (po zatrzymaniu czasu) w łeb kumulowały siłę, a przeciwnika fajnie odrzucało (czasami głowa gdzieś odlatywała jak większość strzałów przecięła szyję). Inteligencja przeciwników też niezła w tej grze jest.
A RE5 nie polecam. Gra wieje nudą i wkurza brak możliwości ruchu podczas strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 16:00, piotr961103 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem gry ( lub kilku do 100zł ) . Którą grę najbardziej polecacie
? :
Battlefield Bad Company 2 Vientam

Nie grałem, nie wypowiadam się, ale jeśli lubisz muti z BC2 to powinno Ci się spodobać, bo to dodatkowe mapy.

Dnia 26.06.2011 o 16:00, piotr961103 napisał:

CoD : MW 2

Nie grałem, ale do multi idealne.

Dnia 26.06.2011 o 16:00, piotr961103 napisał:

Borderlands

Nie grałem, ale wygląda na całkiem fajny RPG. Sam muszę w to zagrać.

Dnia 26.06.2011 o 16:00, piotr961103 napisał:

Fallout : New Vegas

Grałem. Super gra, jeden z lepszych RPG`ów, które ostatnio wyszły, zdecydowanie lepszy od 3.

Dnia 26.06.2011 o 16:00, piotr961103 napisał:

GTA IV

Grałem. Jestem wielkim fanem GTA, więc nie było mowy, żeby ta gra mi się nie spodobała. Najlepszy sandbox ostatnich lat.

Dnia 26.06.2011 o 16:00, piotr961103 napisał:

NFS : Hot Pursuit

Grałem. Nie za bardzo mi się spodobała, nudna i schematyczna bardzo.

Dnia 26.06.2011 o 16:00, piotr961103 napisał:

Batman : Arkham Asylum

Nie grałem, ale mam zamiar. Z tego co widziałem i słyszałem, najlepsza gra z Batmanem jaka kiedykolwiek wyszła. Tym bardziej, że teraz tylko za 3 dychy jest (a jeszcze teraz promo na PKK jest, więc możesz ją mieć i za 15 zł.)

Dnia 26.06.2011 o 16:00, piotr961103 napisał:

Mass Effect

Grałem. Super gra, jeżeli II Ci się podobała, to nie ma bata, musisz zagrać.

Dnia 26.06.2011 o 16:00, piotr961103 napisał:

Mafia II

Grałem. Dobra gra gangsterska, choć ma swoje minusy.

Reasumując, brałbym zestaw: Batman + Mass Effect + Mafia/Borderlands.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odgrzebałem zauroczony filmami heavy metal odgrzebałem grę z 2000 roku pod tytułem heavy metal f.A.K.k. 2 i wiecie, co miło mi się grało dziś przeszedłem. Łatwa ale nie za łatwa gra tpp z sieczka w roli głównej z ciekawą heroiną. I właśnie pytanie jaka inna grę w podobnym klimacie moglibyście mi polecić może Rune z 2000 roku. Nie mniej schylałbym się w stronę gry z bohaterka może Alicja byłaby dobrym wyborem. Sam jestem może nie takim dinozaurem, ale te pierwsze i dalsze gry w 3d nie są mi straszne byleby dawało frajdę jak F.A.k.k. 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto, warto ;) Wiesz już jakie jest BC2, Vietnam daje 5 mapek(dla mnie 3 z nich są naprawdę świetne, 1 dobra i tylko 1 gorsza), ME to świetna gra, a Batman to już klasyka gier akcji, a lepszy może być tylko następny Batman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 22:36, PawelGothic96 napisał:

Elo co lepsze i w co dłużej zagram Assasins Creed Brotherhood czy Dungeon Siege 3 ?


Jeśli namówisz jakiegoś kolegę do DS3 to kupuj to, fajnie się gra w coopie. Jest to dość przyjemny hack n slash, ale bardzo liniowy(proponuję sprawdzić demo na Steamie). W innym wypadku zdecydowanie ACB - jeśli grałeś w dwójkę to na pewno Ci się spodoba. Otwarty świat, dużo prostych ale przyjemnych zadań pobocznych plus bardzo ciekawe multi. :)
Dłużej zagrasz zdecydowanie w ACB, chyba że będziesz kilkakrotnie przechodził DS3. :) Gra na jeden raz zdecydowanie jest za krótka, dlatego przydałby Ci się kolega do coopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się