FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Która z tych gier Homefront czy Medal of Honor będzie lepszą odskocznią od serii CoDa i BF jeśli chodzi o multi ?
A może macie jakieś lepsze propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;) Biorę sobie na 3kropki.pl Prototype i Saints Row 2. Chciałam do tego jeszcze jakąś gierkę, żeby zamówienie wyniosło ok 100zł, może ociupinkę mniej jakby się dało. Nie lubię RTSów, h''n''s, logicznych, przygodówek... raczej preferuję gry akcji, stealth, fps, rpg. Na pieca oczywiście. Coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 21:24, Harrolfo napisał:

Batman: Arkham Asylum, Battlefield: Bad Company 2, Call of Duty 2.


Batmana mam i nie wiem o co ludzie robią halo wokół niej. Ujdzie w tłoku, choć nieco nudnawa była.
BBC2 właśnie mam na dysku i ukończyłam 2 dni temu ;)
W COD 2 grałam i przeszłam kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to jest to rewelacyjna gra, jedna z najlepszych, w które grałem. Ten klimat, ta różnorodność rozgrywki...

A ile max możesz przeznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byś szowinistycznym dupkiem, ale jakoś mnie nie pasuje dziewczyna jarająca się gościem w kalesonach i pelerynie. Dla mnie Batman:AA to jedna z najlepszych gier zeszłego dziesięciolecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 21:16, Neysha napisał:

Cześć ;) Biorę sobie na 3kropki.pl Prototype i Saints Row 2. Chciałam do tego jeszcze
jakąś gierkę, żeby zamówienie wyniosło ok 100zł, może ociupinkę mniej jakby się dało.
Nie lubię RTSów, h''n''s, logicznych, przygodówek... raczej preferuję gry akcji, stealth,
fps, rpg. Na pieca oczywiście. Coś polecicie?


Mass Effect? Fable? Painkiller?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 21:58, tylor2 napisał:

Czy Deus Ex Invisible War (bez uprzednich kontaktów z serią) jest zjadliwy?


Raczej radzę traktować to jako jako takie ciekawe trochę rozwinięcie fabuły "jedynki" - gra sama w sobie nie jest najwyższych lotów. Zdecydowanie polecam wpierw zaznajomić się z pierwszą częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 22:03, Karfein napisał:

> Czy Deus Ex Invisible War (bez uprzednich kontaktów z serią) jest zjadliwy?

Raczej radzę traktować to jako jako takie ciekawe trochę rozwinięcie fabuły "jedynki"
- gra sama w sobie nie jest najwyższych lotów. Zdecydowanie polecam wpierw zaznajomić
się z pierwszą częścią.

A jest jeszcze gdzieś w obiegu, poza używkami na allegro? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 22:09, Kraju napisał:

Na steamie. W sumie kilka dni temu była w promocji. :D

Na steama to by trzeba było przelew robić, a moc rodzicielska, mimo iż rachunki opłaca przez internet, to do takiego steama na odległość ręki z kijem i broń boże bliżej :)

EDIT: Do końca promocji się nie wyrobię, a za ~40 zł, to grzecznie mówiąc, podziękował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>gry akcji, stealth, fps, rpg. Na pieca oczywiście. Coś polecicie?
Wszystkie te wymagania spełnia Thief (przynajmniej 3 - w resztę nie grałem). Nie jest grą crpg, ale identyfikacja z bohaterem miażdży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 21:52, Kraju napisał:

Nie chce byś szowinistycznym dupkiem, ale jakoś mnie nie pasuje dziewczyna jarająca się
gościem w kalesonach i pelerynie. Dla mnie Batman:AA to jedna z najlepszych gier zeszłego
dziesięciolecia.


Ja akurat mam dość niespotykane zainteresowania jak na dziewczynę (choćby piłka nożna, ćwiczenia, sport i gry komputerowe choć to ostatnie akurat robi się wśród płci żeńskiej coraz bardziej popularne). Jednak po prostu gier z superbohaterami nie lubię, choć kiedyś jarałam się komiksami, kreskówkami i dosłownie wszystkim ze spider-manem :P

@Harrolfo
Niby nie mam jakiegoś ograniczenia (w granicach rozsądku byle), ale więcej - niech stracę - niż +/- 120zł z przesyłką (12,90) bym nie chciała wydać. Myślałam nad Stalkerem Zew Prypeci (jedyna część w jaką nie grałam), FEAR 2 lub CoD: MW 2. Cenowo pasuje wziąć FEAR 2, ale ochotę jednak mam na coś innego dlatego tutaj pytam, żeby jakiś pomysł znaleźć.

@Orion
ME mam i przeszłam, Fable z CDA jakoś mi nie przypadło do gustu, Painkiller to już chyba klasyk, ale grałam oczywiście kiedyś.

@Karfein
BG mam z Playa, ale takich gier w starym stylu RPG nie trawię, Dusa z CDA posiadam, Thiefa cała seria też bodaj już w CDA była :D

Tak, wiem, ciężko trafić, bo w wiele tytułów już grałam, ale będę wdzięczna jak nie ustaniecie w próbach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się