FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Chciałem zakupić blitz the league 2 na x360 ale w zasadzie gra jest wszędzie niedostępna. chciałbym zagrać więc w grę sportową tego pokroju, gdzie można precyzyjnie mierzyć miejsce zderzenia z przeciwnikiem, gdzie kontuzje ukazane są w bardzo efektowny sposób (np. na mini-filmach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 14:54, Bambadil napisał:

Star Wars: Republic Commando jeśli mogą byś tego typu klimaty ;] Ewentualnie Far Cry
(pierwsza część ofc) lub PRAY.


Chyba Prey, mistrzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę kupić do 90 zł ? Fajnie jakby się znalazła jakaś kolekcjonerka. Szukam gry akcji tak o, żeby wciągnęła na kilka H. Zainteresowałem się Metro 2033 oraz Assasin Creed Brooterhood. Tylko mam pytanie - czy połapię się w tym wszystkim w Assasinie skoro nie grałem w poprzednie części ? (tak, tak nie granie w Assasyna zgrzeszyłem :D). Albo może Mafia 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 18:54, SamFiniszer napisał:

Jaką grę kupić do 90 zł ? Fajnie jakby się znalazła jakaś kolekcjonerka. Szukam gry akcji
tak o, żeby wciągnęła na kilka H. Zainteresowałem się Metro 2033 oraz Assasin Creed Brooterhood.
Tylko mam pytanie - czy połapię się w tym wszystkim w Assasinie skoro nie grałem w poprzednie
części ? (tak, tak nie granie w Assasyna zgrzeszyłem :D). Albo może Mafia 2 ?

Najlepiej zagrać w AC od części pierwszej (nawet mimo tego, że gra jest słaba). Fabuła jest ściśle powiązana (zwłaszcza Assassin''s Creed 2 i Brotherhood) i powinno się znać historię Desmonda od początku. Niemniej, jak się uprzesz to możesz grać od razu w ostatnią część, jednak stanowczo taki wybór odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, ale nie wiem czy po grze w AC II i AC:B można spokojnie przejść jedynkę... Szczerze chciałem to zrobić i pograłem 10min, kiedy rozpoczęły się te powtarzalne misje... Odpuściłem i z moich planów przejścia serii od początku zostało tyle, że ukończyłem drugi czy trzeci raz AC II i AC:B. Te dwie polecam gorąco każdemu kto się nawet zastanawia. A jedynkę tylko prawdziwym uparciuchom, którzy nie poddadzą się tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 10:45, Neysha napisał:

W tym sęk, że musi podejść. Grałam w najnowszego Unreala (3) i szczerze mówiąc nie podszedł.
Powód? Ja chyba po prostu nie trawię rozgrywki online. Jestem zdecydowanym singlem (growym
:P).


No właśnie U1 i RtNP jest totalnie inne od wszystkich następnych części, więc polecam się zaznajomić, a nuż wpadnie w gust. Może jakieś trailery czy dema. I jeśli chodzi o mody, to miałem na myśli te właśnie, które opierają się na klimacie "jedynki" i dodatku (acz często działają pod UT''99 - chyba wygodniejszy edytor czy takie tam, poza tym wypisz wymaluj U1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 08:37, tylor2 napisał:

Noszę okulary, ale tak ślepy to jeszcze chyba nie jestem :)

Ot, czasem nie widać - a może rozglądałeś się za szarą okładką z KK, a tutaj trzeba szukać takiej (albo bardzo podobnej): http://www.gram.pl/upl/katalog/w3/200910241141004316.jpg

Dnia 06.07.2011 o 08:37, tylor2 napisał:

Jakie przysłowie?

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Ta gra mi ciągle wychodziła do Windy, a i ogólnie była... nie DeusEksowata, a i rozgrywka średniawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 21:15, Karfein napisał:

> Noszę okulary, ale tak ślepy to jeszcze chyba nie jestem :)
Ot, czasem nie widać - a może rozglądałeś się za szarą okładką z KK, a tutaj trzeba szukać
takiej (albo bardzo podobnej): http://www.gram.pl/upl/katalog/w3/200910241141004316.jpg

A Deus Ex z takiej paczuszki mi na Windowsie 7 się odpali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 21:33, tylor2 napisał:

A Deus Ex z takiej paczuszki mi na Windowsie 7 się odpali?


Hmm, chyba to nowsze wydanie, a z KK jakoś mi DE odpaliły na Win7, więc... Głowy jednak za to nie dam, trzeba by poczekać na relacje innych użytkowników.
Można by też poczekać na wydanie z GOG.com, wtedy na bank ruszy, bo zapewniają kompatybilność - pytanie, czy tolerujesz cyfrówki (czy to płatne, czy za CDPunkty w tym przypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 18:54, SamFiniszer napisał:

Jaką grę kupić do 90 zł ? Fajnie jakby się znalazła jakaś kolekcjonerka. Szukam gry akcji
tak o, żeby wciągnęła na kilka H. Zainteresowałem się Metro 2033 oraz Assasin Creed Brooterhood.
Tylko mam pytanie - czy połapię się w tym wszystkim w Assasinie skoro nie grałem w poprzednie
części ? (tak, tak nie granie w Assasyna zgrzeszyłem :D). Albo może Mafia 2 ?


Najprawdopodobniej w niczym się nie połapiesz. :D
Polecam kupić jedynkę, bo mi osobiście, mimo wszystkich wad, grało się znakomicie.
Teraz, kiedy jestem po dwójce i BH, to boję się nawet jedynkę zainstalować. ;p

Co do Mafii 2, to jest to gra nastawiona w dużym stopniu na fabułę.
Gorąco polecam, głównie ze względu na genialny klimat.
Tyle, że:
Mafia 2= ~7h
AC= ~20h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo w AC 1 trochę pogrywałem i zaszedłem trochę daleko, ale po prostu tą grę pożyczyłem i nie mogłem jej całej przejść ;). Co do Mafii grałem w pierwszą część i bardzo mi się spodobała. Jak już miał ją bym kupować to wersję "Extendend Edition" z wszystkimi DLCkami. A jak tam z Black Opsem nadal się nie opłaca go kupować ? Łatki już poprawiło co nieco i tak zepsutą grę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do BO ja problem miałem tylko do pierwszej, czy drugiej łatki. Gra wieszała się w filmikach przerywnikowych, ale alt+ctrl+delete, wybór nowej misji i się grało. Do momentu, gdy sobie wymyślili filmik w samym środku jednej misji... Ale wiem, że długo nie czekałem.
Osobiście mi się dobrze grało (grę przeszedłem już 3 czy 4 razy). Fabuła nie jest wymagająca, ale coś zawsze się dzieje, a w grach tego typu to dla mnie najważniejsze. Tylko multi mi do gustu nie przypadło... W MW2 mam ok. 200h, a w BO tylko 50h. Dlaczego? Nie mam pojęcia.
Jeszcze wróćmy do tego AC- mam małą radę, jak będziesz kupował to 3 części i zacznij grać w jedynkę nie patrząc nawet na pozostałe (najlepiej nawet z pudła nie wyciągaj) :) Przy dobrych wiatrach uda Ci się przejść całą, a potem doznasz takiego samego szoku jak my, że można tyle ulepszyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz planuje zakupić MMA oraz Assasin Cread 2 GOTY. I tutaj pada pytanie jak tam z MMA ; ) ? Z tym AC raczej sobie poradzę bo widać po recenzji to już nie Altair, Ezio czyli raczej nowa historia. W Jedynce Asasyna z tego co pamiętam daleko zaszedłem także z Fabułą nie powinno być żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 22:51, Karfein napisał:

Można by też poczekać na wydanie z GOG.com, wtedy na bank ruszy, bo zapewniają kompatybilność
- pytanie, czy tolerujesz cyfrówki (czy to płatne, czy za CDPunkty w tym przypadku).

Cyfrówki toleruję, ale z goga nie chcę z dwóch powodów:
1) Nie wiem, kiedy będzie,
2) Z angielskim nie jestem jakoś specjalnie na bakier, ale tą grę wolałbym mieć po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Zastanawiam się nad kupnek jednej z tych gier: Half-Life 2 lub Tomb Raider: Underworld w wersji cyfrowej. Jaką z nich bardziej opłaca się nabyć za niecałe 20 zł na Steamie?
Nie wiem, którą wybrać, bo Orange Box (zawierające H-L 2) mogę przecież kupić w sklepie "normalnym" za 50 zł, z czego mam wtedy 3 gry (no, 2, bo TF2 jest darmowe), więc nie wiem co się bardziej opłaci. TR: U nie kupię przecież nówki za 20 zł.
I jeszcze jedno: któraś z tych gier ma osiągnięcia? Zawsze to pewne wydłużenie zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral OB, czasem mozna za 25zl kupic jak sa te promocje ea 2 za 1.
Od razu masz tam TF2 w wersji premium, czyli nie potrzebujesz juz zadnych itemow kupowac.
Portal - tez byl za darmo, wiec pewnie masz, jak nie - swietna gra, grzech nie zagrac.
HL 2 + EP1 + EP2 - spokojnie 30h zabawy + jakis czas temu dodali achievementy + duuuzo modow SP i MP, bardzo wydluzajace zycie gry.
Na pewno starczy Ci to na dluzej od TR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś :)
Mogę kupić samo H-L 2 za 20 zł lub TR: U za 20 zł, na Steamie.
Orange Box wymieniłem, bo wiem, że tam jest H-L 2 i inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się